Startliste for Syysuinnit VIII
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Aalto Alvari |
Organizer: |
Swimming Jyväskylä |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 19, 2020 to syys 19, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
96 |
|
Pinjasisko Isoaho |
2009 |
Vaajakosken Uimaseura |
FIN |
50.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Veera Sinisalo |
2009 |
Jämsänkosken Ilves |
FIN |
59.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
71 |
|
Peppi Vanhatapio |
2009 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:00.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
107 |
|
Selma Soininen |
1999 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
33.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Vilma Hjelt |
2004 |
Pieksän Kuutit |
FIN |
35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Iiris Jämsä |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
36.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
118 |
|
Karoliina Hirvelä |
2006 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
37.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
112 |
|
Ella Uusitalo |
2003 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
37.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
120 |
|
Saana Järvinen |
2003 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
37.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
123 |
|
Jessika Lampinen |
2006 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
38.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
34 |
|
Niina Roiko-Jokela |
2001 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
39.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Sofia Lepistö |
2006 |
Mikkelin Uimaseura |
FIN |
39.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Ronja Ruottinen |
2005 |
Mikkelin Uimaseura |
FIN |
39.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
140 |
|
Pinja Hacklin |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
42.28 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
9 |
|
Ada Hulkko |
2006 |
Mikkelin Uimaseura |
FIN |
43.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
14 |
|
Iita Pitkänen |
2006 |
Mikkelin Uimaseura |
FIN |
46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
146 |
|
Oona Keula |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
47.45 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
Eevi Mäkinen |
2005 |
Jämsänkosken Ilves |
FIN |
49.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
81 |
|
Olivia Ojala |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
52.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
25 |
|
Inka Peppi Aleksandra Lappalainen |
2006 |
Varkauden Uimarit |
FIN |
53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-14 14.26.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|