2021-12-06   00:48:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for ESK Klubmesterskab 2020, del 2

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

19/09-2020

Seedede heat Lb 27
Seedede heat 
 
  Stvne navn  ESK Klubmesterskab 2020, del 2    Udskriftsdato  19 september 2020   
  Stvne by  Esbjerg    Udskriftstidspunkt  08:11   
  Arrangr  Esbjerg Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  18 september 2020         
 
 
 
Lb 27, 50m Butterfly Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
107  Liv Rong Hansen  2010  1038AJ  ESBJERG    25m   
86  Mie Bech Bgedal  2010  1072AF  ESBJERG    25m  50.40 
92  Sasha Lee T Srensen  2010  1070AF  ESBJERG    25m  57.29 
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
68  Johanne Falkenby Skytte  2008  0858AP  ESBJERG    25m  49.21 
52  Lea Timmermand  2008  0826AE  ESBJERG    25m  42.64 
72  Caroline Slbech Larsen  2009  0954AG  ESBJERG    25m  48.02 
               
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
36  Laura Worm Glsner  2006  0614AN  ESBJERG    25m  36.64 
Cecilie Baltzer Pedersen  2006  0662AR  ESBJERG    25m  32.34 
Andrea Bjerring Pedersen  2007  0768AF  ESBJERG    25m  33.08 
31  Marie Thorup  2006  0692AR  ESBJERG    25m  37.25 
               

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
47  Ss Freund  2004  0454AG  ESBJERG    25m  31.61 
20  Femke Iris Keulen  2005  0582AS  ESBJERG    25m  31.10 
35  Marie Zou Jensen  2005  0516AO  ESBJERG    25m  31.32 
Millie Mller  2007  0768AD  ESBJERG    25m  32.04 
               

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
23  Katrine Bech Poulsen  2004  0458AI  ESBJERG    25m  30.64 
24  Kathrine Weide  2004  0402AO  ESBJERG    25m  29.42 
15  Karoline R. Frederiksen  2006  0638AH  ESBJERG    25m  30.15 
10  Victoria Underbjerg  2004  0448AK  ESBJERG    25m  31.04 
               

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
17  Sofie A. Wolf  2006  0686AF  ESBJERG    25m  29.16 
46  Melanie Eggertsen  2002  0232AI  ESBJERG    25m  28.32 
38  Astrid Nielsen  2002  0276AO  ESBJERG    25m  28.52 
39  Christina M. Glargaard  2004  0428AC  ESBJERG    25m  29.35 
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 september 2020 
Licens til Esbjerg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  08:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner