Startliste for Holdturnering 2020 Trin 1, Svømmeklubben KVIK Kastrup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
1_S
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
2_S
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
73 |
Ankerdal Frederik Grove |
2005 |
KVIK 3 |
0539AF |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
84 |
Knakkergaard Frederik |
2005 |
KVIK 4 |
0509AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
93 |
Koefoed-Holm Anders |
2006 |
TEAM RSK |
0649AF |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
119 |
Løvgreen Theodor Wernberg |
2005 |
SIGMA 3 |
0509AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
3_S
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
63 |
Tankmar Julie Eriksen |
2006 |
KVIK 3 |
0678AI |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
88 |
Tang Sofia |
2008 |
KVIK 4 |
0814AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
104 |
Jørgensen Vibe Toftte |
1999 |
TEAM RSK |
9956AQ |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
108 |
Højberg Asta |
2005 |
SIGMA 3 |
0546AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:50 |
|
4_S
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
69 |
Hillhouse Alexander |
2004 |
KVIK 3 |
0461AL |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
78 |
Zacho Marcus Skov |
2006 |
KVIK 4 |
0641AK |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
101 |
Berlin Malthe |
2005 |
TEAM RSK |
0525AK |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
116 |
Gersby Frederik |
2006 |
SIGMA 3 |
0673AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
5_S
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
66 |
Jørgensen Laura |
2007 |
KVIK 3 |
0754AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
89 |
Brekling Adia |
2008 |
KVIK 4 |
0802AI |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
103 |
Palotas Julia |
1999 |
TEAM RSK |
9932BF |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
114 |
Amstrup Nikoline R. |
2005 |
SIGMA 3 |
0594AE |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:50 |
|
6_S
Løb 6, 200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
71 |
Svej Lucas |
2005 |
KVIK 3 |
0595AN |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
86 |
Kristensen Karl Svane |
2005 |
KVIK 4 |
0529AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
105 |
Christiansen Karl |
2000 |
TEAM RSK |
0067AN |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
109 |
Lassen Oliver |
2005 |
SIGMA 3 |
0571AF |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
7_S
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
8_S
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
72 |
Sørensen Mads |
2005 |
KVIK 3 |
0585AB |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
85 |
Mikkelsen Gustav Majkjær |
2005 |
KVIK 4 |
0577AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
100 |
Eriksen Magnus Nordahl |
1999 |
TEAM RSK |
9913AV |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
117 |
Løfquist Magnus |
2005 |
SIGMA 3 |
0513AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
9_S
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
Højberg Asta |
2005 |
SIGMA |
0546AB |
25 m |
2:44.39 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
10_S
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
69 |
Hillhouse Alexander |
2004 |
KVIK 3 |
0461AL |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
76 |
Svendson Martin |
2005 |
KVIK 4 |
0571AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
97 |
Quist Phillip |
2003 |
TEAM RSK |
0395AN |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
121 |
Anker-Møller Noah |
2006 |
SIGMA 3 |
0605AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
11_S
Løb 11, 200m Frisvømning Damer |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
12_S
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
71 |
Svej Lucas |
2005 |
KVIK 3 |
0595AN |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
81 |
Øster Sebastian Højer |
2006 |
KVIK 4 |
0679AE |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
101 |
Berlin Malthe |
2005 |
TEAM RSK |
0525AK |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
109 |
Lassen Oliver |
2005 |
SIGMA 3 |
0571AF |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
13_S
Løb 13, 200m Medley Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
81 |
Vedøe Andrea Lindberg |
2006 |
SIGMA |
0644AC |
25 m |
2:30.43 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
14_S
Løb 14, 200m Medley Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
73 |
Ankerdal Frederik Grove |
2005 |
KVIK 3 |
0539AF |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
78 |
Zacho Marcus Skov |
2006 |
KVIK 4 |
0641AK |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
93 |
Koefoed-Holm Anders |
2006 |
TEAM RSK |
0649AF |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
110 |
Kaltoft Hector |
2006 |
SIGMA 3 |
0627AC |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
15_S
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
102 |
Hansen Sofie |
2002 |
KVIK |
0202AI |
25 m |
1:04.15 |
|
2 |
66 |
Lund Maria |
2003 |
SIGMA |
0334AH |
25 m |
1:04.35 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
16_S
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
Melhede Tobias |
2006 |
KVIK 3 |
0653AA |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
84 |
Knakkergaard Frederik |
2005 |
KVIK 4 |
0509AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
97 |
Quist Phillip |
2003 |
TEAM RSK |
0395AN |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
118 |
Linderoth Lucas |
2007 |
SIGMA 3 |
0777AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
17_S
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
18_S
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
72 |
Sørensen Mads |
2005 |
KVIK 3 |
0585AB |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
85 |
Mikkelsen Gustav Majkjær |
2005 |
KVIK 4 |
0577AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
100 |
Eriksen Magnus Nordahl |
1999 |
TEAM RSK |
9913AV |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
117 |
Løfquist Magnus |
2005 |
SIGMA 3 |
0513AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
19_S
Løb 19, 100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100 |
Gaard Regitze |
2001 |
KVIK |
0178AG |
25 m |
1:10.66 |
|
2 |
80 |
Frydendahl Mille |
2006 |
SIGMA |
0684AB |
25 m |
1:13.21 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
20_S
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
71 |
Svej Lucas |
2005 |
KVIK 3 |
0595AN |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
86 |
Kristensen Karl Svane |
2005 |
KVIK 4 |
0529AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
93 |
Koefoed-Holm Anders |
2006 |
TEAM RSK |
0649AF |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
109 |
Lassen Oliver |
2005 |
SIGMA 3 |
0571AF |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
21_S
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
22_S
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
Melhede Tobias |
2006 |
KVIK 3 |
0653AA |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
78 |
Zacho Marcus Skov |
2006 |
KVIK 4 |
0641AK |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
100 |
Eriksen Magnus Nordahl |
1999 |
TEAM RSK |
9913AV |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
121 |
Anker-Møller Noah |
2006 |
SIGMA 3 |
0605AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
23_S
Løb 23, 50m Butterfly Damer |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
24_S
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
72 |
Sørensen Mads |
2005 |
KVIK 3 |
0585AB |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
85 |
Mikkelsen Gustav Majkjær |
2005 |
KVIK 4 |
0577AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
97 |
Quist Phillip |
2003 |
TEAM RSK |
0395AN |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
118 |
Linderoth Lucas |
2007 |
SIGMA 3 |
0777AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
25_S
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
26_S
Løb 26, 100m Medley Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
73 |
Ankerdal Frederik Grove |
2005 |
KVIK 3 |
0539AF |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
87 |
Espinoza Emil |
2006 |
KVIK 4 |
0623AL |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
101 |
Berlin Malthe |
2005 |
TEAM RSK |
0525AK |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
110 |
Kaltoft Hector |
2006 |
SIGMA 3 |
0627AC |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
27_S
Løb 27, 50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
Højberg Asta |
2005 |
SIGMA |
0546AB |
25 m |
35.28 |
|
2 |
69 |
Bonefeld Katrine |
2004 |
SIGMA |
0456AA |
25 m |
36.38 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
28_S
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
69 |
Hillhouse Alexander |
2004 |
KVIK 3 |
0461AL |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
76 |
Svendson Martin |
2005 |
KVIK 4 |
0571AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
105 |
Christiansen Karl |
2000 |
TEAM RSK |
0067AN |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
119 |
Løvgreen Theodor Wernberg |
2005 |
SIGMA 3 |
0509AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
29_S
Løb 29, 50m Frisvømning Damer |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 marts 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
19:28 |
|
30_S
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
Melhede Tobias |
2006 |
KVIK 3 |
0653AA |
25 m |
59:59.04 |
|
2 |
84 |
Knakkergaard Frederik |
2005 |
KVIK 4 |
0509AJ |
25 m |
59:59.04 |
|
3 |
105 |
Christiansen Karl |
2000 |
TEAM RSK |
0067AN |
25 m |
59:59.04 |
|
4 |
116 |
Gersby Frederik |
2006 |
SIGMA 3 |
0673AB |
25 m |
59:59.04 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|
31_S
Løb 31, 4X50m Medley Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
75 |
Kvik Kastrup - Hold 3 - Damer |
2003 |
KVIK 3 |
|
25 m |
59:59.54 |
|
2 |
92 |
Kvik Kastrup - Hold 4 - Damer |
2007 |
KVIK 4 |
|
25 m |
59:59.54 |
|
3 |
107 |
Team Rsk - Damer |
2004 |
TEAM RSK |
|
25 m |
59:59.54 |
|
4 |
123 |
Sigma Swim 3 - Damer |
2005 |
SIGMA 3 |
|
25 m |
59:59.54 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:50 |
|
32_S
Løb 32, 4X50m Medley Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
74 |
Kvik Kastrup - Hold 3 - Herrer |
2004 |
KVIK 3 |
|
25 m |
59:59.54 |
|
2 |
91 |
Kvik Kastrup - Hold 4 - Herrer |
2005 |
KVIK 4 |
|
25 m |
59:59.54 |
|
3 |
106 |
Team Rsk - Herrer |
2000 |
TEAM RSK |
|
25 m |
59:59.54 |
|
4 |
122 |
Sigma Swim 3 - Herrer |
2005 |
SIGMA 3 |
|
25 m |
59:59.54 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2020 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:49 |
|