Program for UGP 1 2020-2021, Löddeköpinge
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Kristina Orban |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
4:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
53 |
|
Isabel Smideberg |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
4:49.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Beatrice Ask |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
4:51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
4:53.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
217 |
|
Ella Bodell |
2005 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
4:54.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Nicole Ahlbeck |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
4:58.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
5:00.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
57 |
|
Tova Siversson |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
5:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
271 |
|
Ajla Causevic |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
5:04.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
73 |
|
Clara Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
5:05.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
248 |
|
Julia Almquist |
2007 |
SK Triton |
SWE |
5:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
324 |
|
Freja Härstedt |
2007 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
5:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
110 |
|
Emily Li |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
267 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
5:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
223 |
|
Elinor Fröjd |
2007 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
5:22.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
245 |
|
Liv Stalbohm |
2007 |
SK Triton |
SWE |
5:22.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
127 |
|
Hillevi Furöy |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
120 |
|
Maja Kruse |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
78 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
5:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Ella Andersson |
2006 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
5:36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
123 |
|
Eira Frentzell |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
359 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
SWE |
5:40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
115 |
|
Fanny Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
121 |
|
Frida Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
6:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
363 |
|
Hanna Dahlander |
2008 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
265 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
225 |
|
Tyra Johansson |
2008 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
364 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
256 |
|
Clara Lindström |
2008 |
SK Triton |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
327 |
|
Alma Liljenberg-Löfgren |
2007 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
255 |
|
Linnéa Kamstad |
2008 |
SK Triton |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
361 |
|
Nina Ljungberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
79 |
|
Elin Malmgren |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:01:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|