Program för Neppan Micro II
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2, 14:45-17:00 Fl Simiaden Silver/Guld
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Elsa Ericsson |
2008 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Hedvig Duit |
2008 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Felicia Forss |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Frida Pernbrandt |
2008 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Victoria Jensen |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Agnes Harlin Emanuelson |
2008 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Fanny Lidegran |
2008 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
1 |
|
Elly Skalin |
2008 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Lovis Carltoft |
2008 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Tove Eriksson |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Louise Löfström |
2008 |
SK NEPTUN |
3:47.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Amy Sterby |
2008 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
SK NEPTUN |
3:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
SK NEPTUN |
3:11.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Vivyan Wallqvist |
2007 |
SK NEPTUN |
3:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
SK NEPTUN |
3:02.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
|
Molly Brodd |
2008 |
SK NEPTUN |
2:59.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
3 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
SK NEPTUN |
3:08.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
SK NEPTUN |
2:57.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
SK NEPTUN |
2:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Sheila Hedman |
2006 |
SK NEPTUN |
2:58.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Felicia Berg |
2007 |
SK NEPTUN |
2:50.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Lea Rodin |
2006 |
SK NEPTUN |
2:49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
SK NEPTUN |
2:54.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-07 16:21:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|