Startliste for IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tre Uinti |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
P14,15,16 800m VU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
260 |
|
Rasmus Ruotoistenmäki |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
10:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
356 |
|
Pyry Pyykkö |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
10:25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
240 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
17 |
|
Topias Tynjä |
2005 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
9:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
26 |
|
Kasperi Haverinen |
2005 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
10:39.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
262 |
|
Henrik Leinonen |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
10:56.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
58 |
|
Iiro Kyllönen |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
10:56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
95 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
8:45.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Taavi Backman |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
8:53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
239 |
|
Ilja Syrjä |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
9:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
106 |
|
Atte Nieminen |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
9:44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Oskar Tuominen |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
9:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Aaro Tenhu |
2004 |
Lahden Kaleva |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-30 11.59.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|