2021-10-28   06:35:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for FREM - Julestævne 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag d.12-12-20

# Løb Runde Startliste Programliste
1 400m Frisvømning Damer Direkte finale    
2 400m Frisvømning Herrer Direkte finale    
3 200m Rygsvømning Damer Direkte finale Startliste  
4 200m Rygsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
5 50m Frisvømning Damer Direkte finale Startliste  
6 50m Frisvømning Herrer Direkte finale Startliste  
7 400m Medley Damer Direkte finale    
8 400m Medley Herrer Direkte finale Startliste  
9 50m Brystsvømning Damer Direkte finale Startliste  
10 50m Brystsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
11 100m Butterfly Damer Direkte finale Startliste  
12 100m Butterfly Herrer Direkte finale Startliste  
13 50m Rygsvømning Damer Direkte finale Startliste  
14 50m Rygsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
15 200m Brystsvømning Damer Direkte finale Startliste  
16 200m Brystsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
17 50m Butterfly Damer Direkte finale Startliste  
18 50m Butterfly Herrer Direkte finale Startliste  
19 200m Frisvømning Damer Direkte finale Startliste  
20 200m Frisvømning Herrer Direkte finale Startliste  
21 200m Butterfly Damer Direkte finale    
22 200m Butterfly Herrer Direkte finale    
23 100m Rygsvømning Damer Direkte finale Startliste  
24 100m Rygsvømning Herrer Direkte finale    
25 200m Medley Damer Direkte finale Startliste  
26 200m Medley Herrer Direkte finale Startliste  
27 100m Brystsvømning Damer Direkte finale Startliste  
28 100m Brystsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
29 100m Frisvømning Damer Direkte finale Startliste  
30 100m Frisvømning Herrer Direkte finale Startliste  
31 4X100m Frisvømning Mix Direkte finale Startliste  
32 4X50m Frisvømning Mix Direkte finale Startliste  
33 4X50m Frisvømning Damer Direkte finale Startliste  

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner