2023-02-06   03:52:18
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Aldursbólkameistarastevnan 2021

Below are all entry- and startlists shown by session.

Sunnumorgun

Document
Kappingarskrá
Aldursbólkameistarastevna á Stuttgeil 2021
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 30, 2021 til mai 2, 2021
Kapping 28, 50m Frí Menn
Finala 1 (6)
FAR.JR 23.24 Pauli Ø. Mohr 1991 Berlin (GER) 15-11-2009
FAR 22.94 Rókur Trygvason 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Klaksvik (FAR) 15-02-2020
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
09:13
89 1 Poul Henrik Rubeksen 2011 HS
83 2 Herbert Holm Johannesen 2008 HS 46.58
39 3 Thór Skibenæs 2007 Flot 40.03
7 4 Jónstein Jacobsen 2010 FS 46.00
43 5 Benjamin Clementsen 2012 SuSvim
68 6 Silas R. Højsted 2010 Ægir
Kapping 28, 50m Frí Menn Finala 2 (6)
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
09:15
Tilm. tíð
Byrjar:
81 1 Ólavur Winther Jákupsson 2008 HS 35.68
86 2 Silas Dam Lindberg 2008 HS 32.29
16 3 Fedja Drobnjak 2008 Ægir 32.15
9 4 Bárður Ólavsson 2008 FS 32.21
34 5 Silas Hansen 2008 Flot 32.50
35 6 Jan Elias Høj 2007 Flot 35.94
Kapping 28, 50m Frí Menn Finala Bólkur 1 - 8 og yngri
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
09:17
1
49 2 Elias Í Lágabø 2014 SuSvim
75 3 Ábraham Finsson Ellingsgaard 2014 HS 1:06.65
88 4 Atli Nolsøe 2013 HS
5
6
Kapping 28, 50m Frí Menn Finala Bólkur 2 - 9-10 ár
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
09:19
66 1 Benjamin Havn 2011 Ægir
3 2 Fríðálvur Eliassen 2011 FS 55.70
22 3 Tórir Olsen 2011 Ægir 44.53
90 4 Theodor Salter 2011 HS 48.99
51 5 Áron Jónsson 2011 SuSvim
73 6 Bragi Bjarnason 2012 HS
Kapping 28, 50m Frí Menn Finala Bólkur 3 - 11-12 ár
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
09:21
53 1 Haraldur Mortensen 2010 SuSvim 40.25
2 2 Dánial Petur Abrahamsen 2009 FS 38.01
82 3 Símun Sámal Joensen 2009 HS 35.21
28 4 Johannis Jacobsen 2009 Reysti 36.91
78 5 Jónas Rói Fossádal 2009 HS 38.41
74 6 Sigbjartur J. Egholm 2009 HS 45.50
Kapping 28, 50m Frí Menn Finala Bólkur 4 - 13-14 ár
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
09:22
44 1 Jóannes Clementsen 2007 SuSvim 30.77
77 2 Erling Erlendsson 2007 HS 29.20
32 3 Lukas Bessason 2007 Flot 26.89
20 4 Líggjas Joensen 2008 Ægir 27.60
5 5 Fróði Hansen 2008 FS 30.71
85 6 Oddvaldur Leivsson 2008 HS 31.13
30-04-2021 12:00.54 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.7 Loyvt: Svimjifelagið Ægir

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner