2021-10-28   19:24:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Stig Olsson & Eric Persson Memorial

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Stig Olsson o Eric Persson Memorial
Plats: Lågedammsbadet Arrangör: Skånesim/Ringsjö SK
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 29 maj 2021 till den 30 maj 2021
22 200m Frisim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 206 Kristina Orban 2004 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:02.42
2 197 Sofia Henningsson 2004 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:07.90
3 40 Tyra Littorin 2004 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:09.68
4 27 Ebba Bladh Hazard 2004 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:09.81
5 18 Sara Nobrell 2002 Simklubben Hajen SWE 2:09.94
6 17 Ella Gutenwik 2004 Simklubben Hajen SWE 2:11.08
7 278 Maja Blomliden 2004 SK Triton SWE 2:11.14
8 207 Julia Osterman 2004 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:11.29
9 54 Vega Vollmer 2005 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:11.53
10 48 Cajsa Wöhl 2004 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:12.92
11 26 Ebba Jälminger 2002 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:13.03
12 9 Freja Werker 2003 Simklubben Hajen SWE 2:13.64
13 65 Kerstin Cederlund 2006 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:13.93
14 276 Zinna Bengtsson Nimander 2005 SK Triton SWE 2:14.32
15 158 Moa Ekberg 2006 Landskrona Simsällskap SWE 2:15.50
16 287 Anna Jörgensen 2007 SK Triton SWE 2:15.59
17 367 Julia Olsson 2004 Kiviks Simklubb SWE 2:16.11
18 189 Ester Eilertsson 2003 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:16.40
19 119 Alice Gulin 2006 Kristianstads SLS SWE 2:16.41
20 232 Tilda Ericsson 2002 S 71 SWE 2:17.22
21 322 Tindra Alstierna 2006 Ystads Simsällskap SWE 2:18.68
22 157 My Pettersson 2006 Landskrona Simsällskap SWE 2:19.97
23 239 Lovisa Fast 2006 S 71 SWE 2:21.20
24 264 Ella Bodell 2005 Simklubben Sydsim SWE 2:21.30
25 245 Sofie Jönsson 2007 Sjöbo Simsällskap SWE 2:21.31
26 204 Beatrice Ask 2005 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:21.33
27 203 Kajsa Söderholm 2004 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:21.46
28 263 Maja Kiceec 2006 Simklubben Sydsim SWE 2:21.95
29 164 Emma Maric 2007 Landskrona Simsällskap SWE 2:23.09
30 159 Isabella Djuric 2004 Landskrona Simsällskap SWE 2:23.41
31 210 Hilma Sörum 2004 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:24.39
32 196 Nicole Ahlbeck 2003 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:24.73
33 150 Fanny Hess 2004 Landskrona Simsällskap SWE 2:26.53
34 215 Hanna Johansson 2004 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:34.72
35 218 Maja Kruse 2005 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:35.07
36 123 Elin Adler 2006 Kristianstads SLS SWE 2:36.88
37 316 Marina Jönsson 2004 Ystads Simsällskap SWE 2:37.67
38 343 Saga Johansson 2008 Ängelholms Simsällskap SWE 2:58.90
2021-05-27 12:14:04 Resultathantering: WinGrodan 2.7 Licensierad till: Skånes Simförbund

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner