Program för Järfälla Nationella 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Järfällabadet |
Arrangör: |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:36.68 |
|
Emelie Fast |
|
|
Järfälla |
2019-02-17 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
337 |
|
Lisa Nystrand |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Tone Sandsjö |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
170 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:41.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
187 |
|
Ella Gunnarsson |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
174 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
92 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
243 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
318 |
|
Milla Wahlund |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:47.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
247 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
82 |
|
Lilly Eriksson |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
241 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
201 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
353 |
|
Jessika Watanabe |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:57.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
205 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:59.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
20 |
|
Olivia Larsson |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
229 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
3:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
11 |
|
Eline Finne |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:05.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
207 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:06.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
13 |
|
Elvira Sjöblom Hallner |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
259 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:07.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
389 |
|
Karolina Tylets |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
3:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
362 |
|
Fanny Krekula |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
401 |
|
Agnes Öhman |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
3:13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
352 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
343 |
|
Fanny Karls |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
425 |
|
Wilma Danielsson |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
400 |
|
Freja Vesterlund |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
3:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
211 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
399 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
3:32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
281 |
|
Sara Högdin |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
418 |
|
Leah Ishaq |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:58.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
210 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:25.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
421 |
|
Asta Revsäter |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
69 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-02 20:18:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|