Program for Årgangs- og børnecup 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 41.97 | |
2 | 17 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | 45.01 | |
3 | 23 | Pedersen Mia Enevold | 2010 | FREM | 1072AG | 25 m | 1:00.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | FREM | 0775AA | 25 m | 29.11 | |
2 | 4 | Johansen Conrad | 2008 | FREM | 0897AQ | 25 m | 36.00 | |
3 | 12 | Haue Kristoffer S. | 2006 | FREM | 0665AM | 25 m | 38.15 | |
4 | 11 | Engvad Harald Heyde | 2007 | FREM | 0751AH | 25 m | 38.27 | |
5 | 9 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 25 m | 39.25 | |
6 | 28 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 40.03 | |
7 | 20 | Borup Emil | 2008 | FREM | 0841AJ | 25 m | 56.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 1:18.42 | |
2 | 8 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:29.84 | |
3 | 5 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 1:36.03 | |
4 | 14 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 1:43.45 | |
5 | 10 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 1:49.89 | |
6 | 24 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | 2:04.39 | |
7 | 16 | Tveskov Clara Galsgaard | 2009 | FREM | 0984BH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 1:41.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 41.77 | |
2 | 19 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 52.08 | |
3 | 17 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | 52.61 | |
4 | 22 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | 54.33 | |
5 | 21 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | 55.42 | |
6 | 25 | Gerecki Ida Elsborg | 2010 | FREM | 1034AG | 25 m | 1:28.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Pedersen Thor Nymark | 2006 | FREM | 0647AD | 25 m | 42.00 | |
2 | 26 | Demiral Neset | 2009 | FREM | 0905AC | 25 m | 1:09.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 7, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 1:21.45 | |
2 | 25 | Gerecki Ida Elsborg | 2010 | FREM | 1034AG | 25 m | 1:59.95 | |
3 | 24 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | 2:12.84 | |
4 | 16 | Tveskov Clara Galsgaard | 2009 | FREM | 0984BH | 25 m | ||
5 | 23 | Pedersen Mia Enevold | 2010 | FREM | 1072AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | FREM | 0775AA | 25 m | 1:02.57 | |
2 | 2 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 1:15.55 | |
3 | 28 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 1:15.89 | |
4 | 1 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 1:17.24 | |
5 | 3 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | 1:24.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 1:16.31 | |
2 | 8 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:27.13 | |
3 | 19 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 1:34.14 | |
4 | 10 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 1:35.77 | |
5 | 17 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | 1:41.19 | |
6 | 22 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | 1:51.43 | |
7 | 21 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | 1:57.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Johansen Conrad | 2008 | FREM | 0897AQ | 25 m | 1:19.84 | |
2 | 15 | Pedersen Thor Nymark | 2006 | FREM | 0647AD | 25 m | 1:22.82 | |
3 | 6 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 1:24.76 | |
4 | 11 | Engvad Harald Heyde | 2007 | FREM | 0751AH | 25 m | 1:25.01 | |
5 | 12 | Haue Kristoffer S. | 2006 | FREM | 0665AM | 25 m | 1:28.52 | |
6 | 1 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 1:29.22 | |
7 | 9 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 25 m | 1:30.22 | |
8 | 2 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 1:32.26 | |
9 | 3 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | 1:32.82 | |
10 | 20 | Borup Emil | 2008 | FREM | 0841AJ | 25 m | 1:39.85 | |
11 | 26 | Demiral Neset | 2009 | FREM | 0905AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 12, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 1:26.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 37.03 | |
2 | 8 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 40.57 | |
3 | 22 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | 53.34 | |
4 | 24 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | 53.38 | |
5 | 23 | Pedersen Mia Enevold | 2010 | FREM | 1072AG | 25 m | 57.06 | |
6 | 21 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | 57.30 | |
7 | 25 | Gerecki Ida Elsborg | 2010 | FREM | 1034AG | 25 m | 1:07.06 | |
8 | 16 | Tveskov Clara Galsgaard | 2009 | FREM | 0984BH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 38.97 | |
2 | 2 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 40.12 | |
3 | 12 | Haue Kristoffer S. | 2006 | FREM | 0665AM | 25 m | 42.69 | |
4 | 28 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 45.44 | |
5 | 15 | Pedersen Thor Nymark | 2006 | FREM | 0647AD | 25 m | 46.46 | |
6 | 11 | Engvad Harald Heyde | 2007 | FREM | 0751AH | 25 m | 48.59 | |
7 | 26 | Demiral Neset | 2009 | FREM | 0905AC | 25 m | 51.69 | |
8 | 20 | Borup Emil | 2008 | FREM | 0841AJ | 25 m | 51.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 1:32.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Engvad Harald Heyde | 2007 | FREM | 0751AH | 25 m | 1:38.72 | |
2 | 3 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | 1:47.14 | |
3 | 9 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 25 m | 1:53.40 | |
4 | 6 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 1:58.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 17, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 31.95 | |
2 | 10 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 33.09 | |
3 | 8 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 34.15 | |
4 | 14 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 35.49 | |
5 | 19 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 37.40 | |
6 | 17 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | 42.13 | |
7 | 21 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | 47.04 | |
8 | 22 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | 48.36 | |
9 | 23 | Pedersen Mia Enevold | 2010 | FREM | 1072AG | 25 m | 49.71 | |
10 | 24 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | 1:01.73 | |
11 | 25 | Gerecki Ida Elsborg | 2010 | FREM | 1034AG | 25 m | 1:01.95 | |
12 | 16 | Tveskov Clara Galsgaard | 2009 | FREM | 0984BH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 18, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | FREM | 0775AA | 25 m | 26.83 | |
2 | 15 | Pedersen Thor Nymark | 2006 | FREM | 0647AD | 25 m | 32.70 | |
3 | 4 | Johansen Conrad | 2008 | FREM | 0897AQ | 25 m | 33.87 | |
4 | 12 | Haue Kristoffer S. | 2006 | FREM | 0665AM | 25 m | 35.65 | |
5 | 20 | Borup Emil | 2008 | FREM | 0841AJ | 25 m | 36.69 | |
6 | 9 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 25 m | 37.10 | |
7 | 3 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | 37.90 | |
8 | 26 | Demiral Neset | 2009 | FREM | 0905AC | 25 m | 44.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 4:34.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 3:04.73 | |
2 | 1 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 3:21.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 juni 2021 |
Licens til Frem Odense | Udskriftstidspunkt | 08:38 |