Ohjelma SM-Uinnit 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kuntolaakso |
Järjestäjä: |
SUiL & KuUS |
|
|
Allas: |
50m |
|
kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
200m Perhosuinti Naiset Kaiken ikäiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
33 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
106 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Lotta Pälsi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Kiira Vilma Sofia Mauranen |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:20.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
584 |
|
Aino Hinkka |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
560 |
|
Mila Manner |
2001 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
147 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
467 |
|
Madeleine Hiltunen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
521 |
|
sini Niemi |
1993 |
Tornion Uimaseura |
FIN |
2:26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
502 |
|
Edith Ervasti |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
89 |
|
Agneta Maria Kallas |
2002 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
566 |
|
Emma von Dickoff |
2002 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
443 |
|
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
Oulun Lohet |
FIN |
2:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
77 |
|
Annukka Pihkamäki |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
333 |
|
Viola Karismaa |
2005 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
114 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
43 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
263 |
|
Meri Elo |
2006 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
2:34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
415 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
583 |
|
Ronja Myllykallio |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
490 |
|
Aada Hirvasoja |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
286 |
|
Ella Hulkki |
2004 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
2:36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
621 |
|
Riina Niemi |
2005 |
Rovaniemen Uimaseura |
FIN |
2:37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
592 |
|
Noora Kylmämetsä |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
355 |
|
Erin Heinikangas |
2007 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
589 |
|
Ida Töyrylä |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
161 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:40.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
47 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
248 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
319 |
|
Malla Hämäläinen |
2008 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
2:42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-06-2021 21.02.56 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|