2021-12-08   16:21:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Øst Børnemedley

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Lb 1, 100m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
136  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  1:08.28   
139  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  1:11.28   
137  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  1:12.95   
218  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  1:14.80   
165  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  1:16.31   
163  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  1:17.88   
170  Sommer Nia  2010  KGE  1074AA  25 m  1:18.48   
191  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:18.64   
185  Enemrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:19.49   
10  140  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  1:20.07   
11  142  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  1:20.25   
12  151  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  1:20.34   
13  143  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  1:20.52   
14  148  Jakobsen Emilie  2010  NSTVED  1024AF  25 m  1:20.54   
15  238  Skovgren Annika  2010  VI39  1054AK  25 m  1:21.74   
16  178  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  1:21.75   
17  194  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  1:22.13   
18  128  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  1:23.53   
19  133  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m  1:23.55   
20  171  Stlsgrd Nora  2010  KGE  1036AC  25 m  1:24.28   
21  173  Enevoldsen Karla S  2010  HVIDOVRE  1004AE  25 m  1:24.52   
22  234  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m  1:25.44   
23  232  Dolling Victoria  2010  VI39  1074AO  25 m  1:25.75   
24  146  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  1:25.79   
25  152  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  1:28.38   
26  187  Enemrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:28.56   
27  230  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  1:28.76   
28  203  Dragieva Kristina  2010  GLADSAXE  1004AB  25 m  1:28.88   
29  217  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  1:29.07   
30  158  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  1:29.43   
31  131  Grave Cecilie  2010  BIRKERD  1002AH  25 m  1:31.06   
32  180  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  1:39.31   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
2_S
Lb 2, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
136  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  1:19.62   
185  Enemrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:22.83   
139  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  1:23.72   
218  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  1:26.27   
178  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  1:27.47   
232  Dolling Victoria  2010  VI39  1074AO  25 m  1:27.76   
165  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  1:28.33   
163  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  1:29.84   
151  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  1:30.57   
10  140  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  1:31.05   
11  152  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  1:31.51   
12  143  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  1:31.60   
13  238  Skovgren Annika  2010  VI39  1054AK  25 m  1:31.79   
14  171  Stlsgrd Nora  2010  KGE  1036AC  25 m  1:32.40   
15  137  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  1:33.17   
16  173  Enevoldsen Karla S  2010  HVIDOVRE  1004AE  25 m  1:33.26   
17  234  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m  1:33.36   
18  170  Sommer Nia  2010  KGE  1074AA  25 m  1:33.46   
19  194  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  1:33.55   
20  148  Jakobsen Emilie  2010  NSTVED  1024AF  25 m  1:33.67   
21  158  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  1:33.75   
22  230  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  1:33.79   
23  203  Dragieva Kristina  2010  GLADSAXE  1004AB  25 m  1:33.88   
24  128  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  1:34.17   
25  187  Enemrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:34.60   
26  146  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  1:35.21   
27  191  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:35.30   
28  217  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  1:35.76   
29  142  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  1:35.87   
30  131  Grave Cecilie  2010  BIRKERD  1002AH  25 m  1:35.97   
31  133  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m  1:36.04   
32  180  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  1:36.49   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
3_S
Lb 3, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
136  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  36.32   
165  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  36.83   
218  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  37.96   
185  Enemrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  38.34   
140  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  38.43   
171  Stlsgrd Nora  2010  KGE  1036AC  25 m  39.18   
232  Dolling Victoria  2010  VI39  1074AO  25 m  39.26   
194  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  39.34   
139  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  39.99   
10  178  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  40.18   
11  128  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  40.62   
12  146  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  41.43   
13  170  Sommer Nia  2010  KGE  1074AA  25 m  41.93   
14  152  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  42.85   
15  143  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  42.93   
16  158  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  43.13   
17  148  Jakobsen Emilie  2010  NSTVED  1024AF  25 m  43.17   
18  187  Enemrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  43.38   
19  203  Dragieva Kristina  2010  GLADSAXE  1004AB  25 m  43.60   
20  151  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  43.68   
21  163  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  43.85   
22  142  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  44.73   
23  180  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  44.83   
24  191  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  44.86   
25  238  Skovgren Annika  2010  VI39  1054AK  25 m  44.98   
26  217  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  45.06   
27  234  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m  45.91   
28  133  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m  47.18   
29  137  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  47.18   
30  230  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  47.50   
31  173  Enevoldsen Karla S  2010  HVIDOVRE  1004AE  25 m  48.97   
32  131  Grave Cecilie  2010  BIRKERD  1002AH  25 m  50.42   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
4_S
Lb 4, 100m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
225  Nrskov Emma  2009  SLLERD  0956AC  25 m  1:08.52   
210  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  1:09.32   
246  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:09.98   
168  Bollmann Augusta  2009  KGE  0932AA  25 m  1:11.39   
199  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  1:11.93   
193  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:12.14   
129  Staal Anna  2009  BIRKERD  0972AH  25 m  1:12.17   
181  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:12.32   
228  Halskov Mia  2009  SLLERD  0916AC  25 m  1:12.39   
10  202  Hansen Kamille Lkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  1:12.84   
11  157  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  1:13.17   
12  189  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:13.46   
13  147  Larsen Clara Munkholm  2009  NSTVED  0976AG  25 m  1:14.02   
14  220  Pedersen Anna Bjerre  2009  SLLERD  0936AG  25 m  1:14.71   
15  243  Srensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:15.06   
16  159  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  1:15.20   
17  156  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  1:15.38   
18  125  Abildgaard Caja Basler  2009  A6 JGI  0974AD  25 m  1:15.59   
19  161  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  25 m  1:17.53   
20  172  Larsen Mikkeline  2009  HVIDOVRE  0976AA  25 m  1:17.57   
21  175  Traberg Aime Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  1:18.10   
22  174  Strange Ella  2009  HVIDOVRE  0906AA  25 m  1:18.13   
23  216  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  1:18.47   
24  167  Hst Alberte Kobyluch  2009  KGE  0968AD  25 m  1:18.64   
25  235  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m  1:19.05   
26  177  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:21.21   
27  176  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:22.44   
28  245  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:22.61   
29  183  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:23.86   
30  212  Srensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  1:24.96   
31  126  Grynnerup Signe  2009  A6 SLANGE  0946AE  25 m  1:25.16   
32  239  Hansen Alberte  2009  VI39  0994BA  25 m  1:30.32   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
5_S
Lb 5, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
228  Halskov Mia  2009  SLLERD  0916AC  25 m  1:17.79   
210  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  1:21.54   
175  Traberg Aime Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  1:22.22   
157  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  1:22.28   
225  Nrskov Emma  2009  SLLERD  0956AC  25 m  1:22.62   
156  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  1:22.81   
129  Staal Anna  2009  BIRKERD  0972AH  25 m  1:22.90   
202  Hansen Kamille Lkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  1:22.92   
199  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  1:23.45   
10  246  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:23.58   
11  159  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  1:23.61   
12  181  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:23.81   
13  220  Pedersen Anna Bjerre  2009  SLLERD  0936AG  25 m  1:24.51   
14  168  Bollmann Augusta  2009  KGE  0932AA  25 m  1:24.61   
15  161  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  25 m  1:24.83   
16  177  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:24.94   
17  125  Abildgaard Caja Basler  2009  A6 JGI  0974AD  25 m  1:25.22   
18  189  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:25.40   
19  147  Larsen Clara Munkholm  2009  NSTVED  0976AG  25 m  1:25.80   
20  167  Hst Alberte Kobyluch  2009  KGE  0968AD  25 m  1:26.92   
21  193  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:27.86   
22  243  Srensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:27.93   
23  126  Grynnerup Signe  2009  A6 SLANGE  0946AE  25 m  1:28.29   
24  176  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:28.52   
25  212  Srensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  1:28.65   
26  183  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:29.42   
27  172  Larsen Mikkeline  2009  HVIDOVRE  0976AA  25 m  1:29.95   
28  174  Strange Ella  2009  HVIDOVRE  0906AA  25 m  1:30.08   
29  216  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  1:30.08   
30  235  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m  1:30.40   
31  245  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:30.54   
32  239  Hansen Alberte  2009  VI39  0994BA  25 m  1:30.72   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
6_S
Lb 6, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
235  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m  35.13   
175  Traberg Aime Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  35.18   
225  Nrskov Emma  2009  SLLERD  0956AC  25 m  35.43   
177  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  35.71   
181  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  35.82   
202  Hansen Kamille Lkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  35.87   
189  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  36.71   
212  Srensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  37.15   
159  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  37.53   
10  210  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  37.58   
11  161  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  25 m  37.86   
12  147  Larsen Clara Munkholm  2009  NSTVED  0976AG  25 m  37.99   
13  228  Halskov Mia  2009  SLLERD  0916AC  25 m  38.23   
14  157  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  38.40   
15  129  Staal Anna  2009  BIRKERD  0972AH  25 m  38.51   
16  199  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  38.82   
17  167  Hst Alberte Kobyluch  2009  KGE  0968AD  25 m  38.89   
18  168  Bollmann Augusta  2009  KGE  0932AA  25 m  38.89   
19  156  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  39.56   
20  246  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  39.57   
21  125  Abildgaard Caja Basler  2009  A6 JGI  0974AD  25 m  39.96   
22  193  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  40.53   
23  220  Pedersen Anna Bjerre  2009  SLLERD  0936AG  25 m  41.10   
24  243  Srensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  42.17   
25  176  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  42.37   
26  183  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  43.37   
27  245  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  43.92   
28  216  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  46.98   
29  126  Grynnerup Signe  2009  A6 SLANGE  0946AE  25 m  47.06   
30  174  Strange Ella  2009  HVIDOVRE  0906AA  25 m  50.12   
31  172  Larsen Mikkeline  2009  HVIDOVRE  0976AA  25 m  53.57   
32  239  Hansen Alberte  2009  VI39  0994BA  25 m  56.02   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
7_S
Lb 7, 100m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
223  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  1:08.91   
155  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  1:09.13   
160  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  1:10.56   
135  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  1:12.83   
164  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  1:13.85   
237  Grydgaard Kalle  2009  VI39  0903AC  25 m  1:14.19   
188  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:14.28   
229  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  1:14.47   
205  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  1:14.57   
10  141  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  1:14.89   
11  195  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m  1:15.27   
12  149  Andersen Linus Sylvest  2009  NSTVED  0905AG  25 m  1:15.49   
13  240  Kastrup Emil Franck  2009  MK31  0965BD  25 m  1:15.76   
14  221  Christensen Anton Wichmann  2009  SLLERD  0941BB  25 m  1:17.55   
15  134  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  1:18.21   
16  222  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  1:19.81   
17  201  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  1:19.88   
18  190  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  1:20.99   
19  179  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:21.80   
20  213  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  1:21.89   
21  127  Toftkr Silas Hammer  2009  A6 SLANGE  0979AC  25 m  1:22.09   
22  219  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  1:22.90   
23  184  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  1:23.44   
24  198  Torkamani Dominic  2009  GLADSAXE  0907AB  25 m  1:24.05   
25  244  Trangbk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:24.94   
26  231  Srensen William Moe  2009  SLLERD  0937BB  25 m  1:26.85   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
8_S
Lb 8, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
155  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  1:18.59   
205  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  1:19.44   
223  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  1:19.99   
188  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:22.76   
201  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  1:22.85   
160  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  1:23.35   
219  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  1:23.50   
213  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  1:24.08   
184  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  1:24.15   
10  240  Kastrup Emil Franck  2009  MK31  0965BD  25 m  1:24.54   
11  164  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  1:25.09   
12  134  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  1:25.24   
13  135  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  1:25.72   
14  141  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  1:25.88   
15  179  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:26.00   
16  221  Christensen Anton Wichmann  2009  SLLERD  0941BB  25 m  1:26.13   
17  190  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  1:26.16   
18  229  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  1:27.61   
19  222  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  1:27.76   
20  195  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m  1:27.82   
21  149  Andersen Linus Sylvest  2009  NSTVED  0905AG  25 m  1:28.18   
22  237  Grydgaard Kalle  2009  VI39  0903AC  25 m  1:28.27   
23  127  Toftkr Silas Hammer  2009  A6 SLANGE  0979AC  25 m  1:30.96   
24  198  Torkamani Dominic  2009  GLADSAXE  0907AB  25 m  1:31.93   
25  244  Trangbk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:32.24   
26  231  Srensen William Moe  2009  SLLERD  0937BB  25 m  1:32.47   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
9_S
Lb 9, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
184  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  34.31   
223  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  34.84   
205  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  35.31   
164  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  35.63   
155  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  36.97   
135  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  37.62   
188  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  37.77   
160  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  37.78   
179  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  39.18   
10  213  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  39.40   
11  222  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  39.64   
12  237  Grydgaard Kalle  2009  VI39  0903AC  25 m  39.70   
13  134  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  40.27   
14  141  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  41.11   
15  149  Andersen Linus Sylvest  2009  NSTVED  0905AG  25 m  41.12   
16  221  Christensen Anton Wichmann  2009  SLLERD  0941BB  25 m  41.40   
17  201  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  41.43   
18  229  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  41.48   
19  127  Toftkr Silas Hammer  2009  A6 SLANGE  0979AC  25 m  41.99   
20  190  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  42.68   
21  244  Trangbk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  42.91   
22  198  Torkamani Dominic  2009  GLADSAXE  0907AB  25 m  43.18   
23  219  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  47.26   
24  231  Srensen William Moe  2009  SLLERD  0937BB  25 m  48.31   
25  195  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m  50.89   
26  240  Kastrup Emil Franck  2009  MK31  0965BD  25 m  55.47   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
10_S
Lb 10, 100m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
233  Mller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  1:02.11   
169  Fjeldsted Kristoffer  2008  KGE  0853AB  25 m  1:03.04   
214  Hyldig Valdemar Hoffmann  2008  GENTOFTE  0885AH  25 m  1:03.49   
197  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m  1:04.34   
196  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  1:06.25   
236  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  1:06.43   
124  Larsen Alexander Merl  2008  A6 JGI  0853AA  25 m  1:07.69   
242  Rossell-Tang Thor  2008  MK31  0853AH  25 m  1:07.85   
192  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:09.05   
10  209  Christensen Anders  2008  GENTOFTE  0891AF  25 m  1:09.06   
11  138  Hgh Frey Egholm  2008  ALLERD  0863AG  25 m  1:09.11   
12  226  Nygaard Laurits Radmer  2008  SLLERD  0807AI  25 m  1:09.43   
13  208  Mllenbach Aksel  2008  GENTOFTE  0833AF  25 m  1:09.46   
14  153  Wagner Bertram  2008  LYNGBY  0859AB  25 m  1:10.01   
15  130  Hargreaves Joe  2008  BIRKERD  0893AA  25 m  1:10.17   
16  206  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  1:10.17   
17  150  Petersen Nicolai Molter  2008  NSTVED  0873AH  25 m  1:10.90   
18  204  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  1:12.24   
19  215  Takla Vincent W.  2008  GENTOFTE  0863AF  25 m  1:12.38   
20  207  Wadstrm Valther B.  2008  GENTOFTE  0811AG  25 m  1:12.62   
21  132  Hjfeldt Lukas  2008  BIRKERD  0805AD  25 m  1:14.18   
22  186  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:16.13   
23  211  Schrder Johan  2008  GENTOFTE  0815AC  25 m  1:17.69   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
11_S
Lb 11, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
233  Mller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  1:11.53   
208  Mllenbach Aksel  2008  GENTOFTE  0833AF  25 m  1:11.95   
197  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m  1:13.68   
196  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  1:13.95   
153  Wagner Bertram  2008  LYNGBY  0859AB  25 m  1:16.60   
169  Fjeldsted Kristoffer  2008  KGE  0853AB  25 m  1:17.28   
236  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  1:17.54   
124  Larsen Alexander Merl  2008  A6 JGI  0853AA  25 m  1:17.67   
206  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  1:17.78   
10  130  Hargreaves Joe  2008  BIRKERD  0893AA  25 m  1:18.09   
11  204  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  1:18.48   
12  215  Takla Vincent W.  2008  GENTOFTE  0863AF  25 m  1:18.73   
13  226  Nygaard Laurits Radmer  2008  SLLERD  0807AI  25 m  1:19.49   
14  192  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:19.55   
15  207  Wadstrm Valther B.  2008  GENTOFTE  0811AG  25 m  1:19.64   
16  242  Rossell-Tang Thor  2008  MK31  0853AH  25 m  1:19.97   
17  211  Schrder Johan  2008  GENTOFTE  0815AC  25 m  1:20.84   
18  138  Hgh Frey Egholm  2008  ALLERD  0863AG  25 m  1:21.57   
19  132  Hjfeldt Lukas  2008  BIRKERD  0805AD  25 m  1:22.12   
20  214  Hyldig Valdemar Hoffmann  2008  GENTOFTE  0885AH  25 m  1:22.64   
21  150  Petersen Nicolai Molter  2008  NSTVED  0873AH  25 m  1:23.18   
22  186  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:23.81   
23  209  Christensen Anders  2008  GENTOFTE  0891AF  25 m  1:30.72   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
12_S
Lb 12, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
197  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m  30.10   
233  Mller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  30.11   
214  Hyldig Valdemar Hoffmann  2008  GENTOFTE  0885AH  25 m  30.87   
207  Wadstrm Valther B.  2008  GENTOFTE  0811AG  25 m  32.10   
209  Christensen Anders  2008  GENTOFTE  0891AF  25 m  32.89   
236  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  33.13   
206  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  33.18   
242  Rossell-Tang Thor  2008  MK31  0853AH  25 m  33.43   
124  Larsen Alexander Merl  2008  A6 JGI  0853AA  25 m  34.24   
10  196  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  34.37   
11  208  Mllenbach Aksel  2008  GENTOFTE  0833AF  25 m  34.40   
12  204  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  35.09   
13  138  Hgh Frey Egholm  2008  ALLERD  0863AG  25 m  35.60   
14  153  Wagner Bertram  2008  LYNGBY  0859AB  25 m  36.08   
15  215  Takla Vincent W.  2008  GENTOFTE  0863AF  25 m  36.08   
16  192  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  36.19   
17  211  Schrder Johan  2008  GENTOFTE  0815AC  25 m  36.90   
18  169  Fjeldsted Kristoffer  2008  KGE  0853AB  25 m  37.11   
19  130  Hargreaves Joe  2008  BIRKERD  0893AA  25 m  37.15   
20  132  Hjfeldt Lukas  2008  BIRKERD  0805AD  25 m  38.46   
21  150  Petersen Nicolai Molter  2008  NSTVED  0873AH  25 m  38.69   
22  186  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  40.03   
23  226  Nygaard Laurits Radmer  2008  SLLERD  0807AI  25 m  40.45   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
13_S
Lb 13, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
218  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  3:05.73   
163  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  3:06.54   
154  Andersen Ella Lindum  2010  LYNGBY  1026AG  25 m  3:12.76   
178  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  3:14.87   
151  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  3:17.36   
165  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  3:19.96   
173  Enevoldsen Karla S  2010  HVIDOVRE  1004AE  25 m  3:24.53   
148  Jakobsen Emilie  2010  NSTVED  1024AF  25 m  3:26.45   
140  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  3:27.02   
10  180  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  3:28.54   
11  171  Stlsgrd Nora  2010  KGE  1036AC  25 m  3:28.70   
12  191  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  3:28.88   
13  158  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  3:29.41   
14  139  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  3:35.06   
15  217  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  3:42.47   
16  230  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  4:05.33   
17  194  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  4:45.32   
18  203  Dragieva Kristina  2010  GLADSAXE  1004AB  25 m  4:55.03   
19  128  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m     
20  131  Grave Cecilie  2010  BIRKERD  1002AH  25 m     
21  133  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m     
22  136  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m     
23  137  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m     
24  142  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m     
25  143  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m     
26  146  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m     
27  152  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m     
28  170  Sommer Nia  2010  KGE  1074AA  25 m     
29  200  Kilen Frida Lund  2010  GLADSAXE  1098AA  25 m     
30  232  Dolling Victoria  2010  VI39  1074AO  25 m     
31  234  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m     
32  238  Skovgren Annika  2010  VI39  1054AK  25 m     
33  241  Svarrer Nicoline  2010  MK31  1062AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
14_S
Lb 14, 100m Rygsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
218  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  1:23.95   
136  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  1:25.01   
163  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  1:25.23   
148  Jakobsen Emilie  2010  NSTVED  1024AF  25 m  1:26.13   
139  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  1:28.43   
238  Skovgren Annika  2010  VI39  1054AK  25 m  1:29.54   
133  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m  1:30.85   
191  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:31.75   
151  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  1:31.76   
10  137  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  1:31.87   
11  154  Andersen Ella Lindum  2010  LYNGBY  1026AG  25 m  1:32.00   
12  165  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  1:32.14   
13  194  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  1:32.21   
14  232  Dolling Victoria  2010  VI39  1074AO  25 m  1:32.28   
15  171  Stlsgrd Nora  2010  KGE  1036AC  25 m  1:32.48   
16  152  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  1:32.64   
17  158  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  1:32.64   
18  143  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  1:32.96   
19  140  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  1:33.10   
20  200  Kilen Frida Lund  2010  GLADSAXE  1098AA  25 m  1:34.00   
21  203  Dragieva Kristina  2010  GLADSAXE  1004AB  25 m  1:34.01   
22  230  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  1:34.79   
23  234  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m  1:35.28   
24  128  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m  1:36.63   
25  170  Sommer Nia  2010  KGE  1074AA  25 m  1:36.67   
26  217  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  1:37.83   
27  142  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  1:38.25   
28  178  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  1:38.28   
29  131  Grave Cecilie  2010  BIRKERD  1002AH  25 m  1:38.44   
30  241  Svarrer Nicoline  2010  MK31  1062AH  25 m  1:40.13   
31  180  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  1:46.82   
32  146  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  1:50.71   
33  173  Enevoldsen Karla S  2010  HVIDOVRE  1004AE  25 m  1:54.70   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
15_S
Lb 15, 50m Brystsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
154  Andersen Ella Lindum  2010  LYNGBY  1026AG  25 m  46.28   
218  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  46.95   
165  Sandgaard Rosa Marie  2010  LYNGBY  1006AE  25 m  47.16   
234  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m  47.68   
241  Svarrer Nicoline  2010  MK31  1062AH  25 m  47.71   
152  Hartvigsen Amanda  2010  LYNGBY  1094AE  25 m  47.97   
151  Feldt-Srensen Cirkeline  2010  LYNGBY  1042AC  25 m  48.03   
173  Enevoldsen Karla S  2010  HVIDOVRE  1004AE  25 m  48.36   
163  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  25 m  48.49   
10  139  Langseth Ida  2010  ALLERD  1072AB  25 m  49.05   
11  140  Markussen Madicken  2010  ALLERD  1062AB  25 m  49.39   
12  158  Hartvigsen Emilia  2010  LYNGBY  1084AE  25 m  49.99   
13  171  Stlsgrd Nora  2010  KGE  1036AC  25 m  50.33   
14  200  Kilen Frida Lund  2010  GLADSAXE  1098AA  25 m  50.67   
15  178  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  51.42   
16  217  Glad Josephine Esther  2010  GENTOFTE  1050AH  25 m  51.43   
17  136  Sltoft Caroline Leander  2010  ALLERD  1008AA  25 m  51.46   
18  170  Sommer Nia  2010  KGE  1074AA  25 m  51.64   
19  230  Nrgaard Victoria  2010  SLLERD  1046AF  25 m  52.94   
20  148  Jakobsen Emilie  2010  NSTVED  1024AF  25 m  53.07   
21  146  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  53.57   
22  133  Frederiksen Mai Ellen  2010  BIRKERD  1006AH  25 m  53.59   
23  180  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  54.44   
24  191  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  55.11   
25  142  Holtz Silke  2010  ALLERD  1062AC  25 m  55.18   
26  238  Skovgren Annika  2010  VI39  1054AK  25 m  56.92   
27  194  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  25 m  58.40   
28  131  Grave Cecilie  2010  BIRKERD  1002AH  25 m  58.50   
29  203  Dragieva Kristina  2010  GLADSAXE  1004AB  25 m  59.49   
30  143  Hgh Siri Egholm  2010  ALLERD  1038AD  25 m  1:12.08   
31  137  Wolffbrandt Ella  2010  ALLERD  1078AD  25 m  1:19.16   
32  128  Jacobsen Alberte K.  2010  BIRKERD  1058AD  25 m     
33  232  Dolling Victoria  2010  VI39  1074AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
16_S
Lb 16, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
210  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  2:50.48   
181  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  2:51.11   
228  Halskov Mia  2009  SLLERD  0916AC  25 m  2:51.28   
225  Nrskov Emma  2009  SLLERD  0956AC  25 m  2:51.41   
220  Pedersen Anna Bjerre  2009  SLLERD  0936AG  25 m  2:55.67   
159  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  2:57.39   
157  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  2:57.57   
175  Traberg Aime Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  3:02.57   
156  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  3:02.95   
10  177  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  3:03.82   
11  125  Abildgaard Caja Basler  2009  A6 JGI  0974AD  25 m  3:06.83   
12  246  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  3:07.53   
13  161  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  25 m  3:08.44   
14  189  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  3:09.39   
15  176  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  3:10.13   
16  212  Srensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  3:10.80   
17  193  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  3:10.92   
18  147  Larsen Clara Munkholm  2009  NSTVED  0976AG  25 m  3:11.39   
19  243  Srensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:12.03   
20  172  Larsen Mikkeline  2009  HVIDOVRE  0976AA  25 m  3:17.13   
21  199  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  3:18.27   
22  183  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  3:19.47   
23  245  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  3:19.67   
24  129  Staal Anna  2009  BIRKERD  0972AH  25 m  3:19.71   
25  202  Hansen Kamille Lkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  3:25.56   
26  216  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  3:26.65   
27  144  Lind-Christensen Sofie Weng  2009  ALLERD  0966AB  25 m  3:35.63   
28  126  Grynnerup Signe  2009  A6 SLANGE  0946AE  25 m  3:41.20   
29  174  Strange Ella  2009  HVIDOVRE  0906AA  25 m  3:46.25   
30  167  Hst Alberte Kobyluch  2009  KGE  0968AD  25 m     
31  235  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m     
32  239  Hansen Alberte  2009  VI39  0994BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
17_S
Lb 17, 100m Rygsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
225  Nrskov Emma  2009  SLLERD  0956AC  25 m  1:18.80   
220  Pedersen Anna Bjerre  2009  SLLERD  0936AG  25 m  1:20.35   
157  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  1:20.54   
228  Halskov Mia  2009  SLLERD  0916AC  25 m  1:22.14   
210  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  1:22.16   
144  Lind-Christensen Sofie Weng  2009  ALLERD  0966AB  25 m  1:22.70   
168  Bollmann Augusta  2009  KGE  0932AA  25 m  1:22.87   
216  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  1:23.30   
125  Abildgaard Caja Basler  2009  A6 JGI  0974AD  25 m  1:24.69   
10  199  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  1:25.45   
11  159  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  1:25.74   
12  147  Larsen Clara Munkholm  2009  NSTVED  0976AG  25 m  1:25.82   
13  175  Traberg Aime Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  1:26.06   
14  129  Staal Anna  2009  BIRKERD  0972AH  25 m  1:26.17   
15  193  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:26.72   
16  202  Hansen Kamille Lkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  1:26.89   
17  156  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  1:27.23   
18  161  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  25 m  1:27.55   
19  181  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:27.98   
20  177  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:28.01   
21  246  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:28.57   
22  243  Srensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:29.93   
23  126  Grynnerup Signe  2009  A6 SLANGE  0946AE  25 m  1:30.55   
24  212  Srensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  1:33.10   
25  174  Strange Ella  2009  HVIDOVRE  0906AA  25 m  1:33.77   
26  176  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:34.90   
27  183  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:35.57   
28  189  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:36.09   
29  167  Hst Alberte Kobyluch  2009  KGE  0968AD  25 m  1:36.76   
30  245  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:37.36   
31  239  Hansen Alberte  2009  VI39  0994BA  25 m  1:46.40   
32  235  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m  1:53.48   
33  172  Larsen Mikkeline  2009  HVIDOVRE  0976AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
18_S
Lb 18, 50m Brystsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
210  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  40.71   
156  Textor-Broch Ellen  2009  LYNGBY  0942AA  25 m  41.99   
181  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  43.45   
239  Hansen Alberte  2009  VI39  0994BA  25 m  43.97   
228  Halskov Mia  2009  SLLERD  0916AC  25 m  44.12   
159  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  25 m  44.29   
168  Bollmann Augusta  2009  KGE  0932AA  25 m  44.97   
189  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  45.57   
183  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  45.67   
10  175  Traberg Aime Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  45.75   
11  172  Larsen Mikkeline  2009  HVIDOVRE  0976AA  25 m  45.88   
12  176  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  46.58   
13  167  Hst Alberte Kobyluch  2009  KGE  0968AD  25 m  46.71   
14  246  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  46.82   
15  216  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  46.99   
16  129  Staal Anna  2009  BIRKERD  0972AH  25 m  47.27   
17  243  Srensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  47.33   
18  245  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  47.47   
19  125  Abildgaard Caja Basler  2009  A6 JGI  0974AD  25 m  47.65   
20  212  Srensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  49.17   
21  199  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  49.21   
22  157  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  25 m  49.81   
23  174  Strange Ella  2009  HVIDOVRE  0906AA  25 m  49.97   
24  202  Hansen Kamille Lkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  50.21   
25  225  Nrskov Emma  2009  SLLERD  0956AC  25 m  50.53   
26  147  Larsen Clara Munkholm  2009  NSTVED  0976AG  25 m  51.24   
27  193  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  51.38   
28  220  Pedersen Anna Bjerre  2009  SLLERD  0936AG  25 m  52.66   
29  161  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  25 m  53.33   
30  126  Grynnerup Signe  2009  A6 SLANGE  0946AE  25 m  54.33   
31  177  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  54.74   
32  144  Lind-Christensen Sofie Weng  2009  ALLERD  0966AB  25 m  56.75   
33  235  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m  1:10.27   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
19_S
Lb 19, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
223  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  2:47.59   
155  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  2:48.39   
160  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  2:52.87   
164  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  2:59.48   
188  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  2:59.97   
222  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  3:00.46   
179  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  3:10.02   
240  Kastrup Emil Franck  2009  MK31  0965BD  25 m  3:12.78   
184  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  3:14.18   
10  149  Andersen Linus Sylvest  2009  NSTVED  0905AG  25 m  3:16.79   
11  213  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  3:20.31   
12  190  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  3:24.32   
13  135  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  3:28.47   
14  141  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  3:29.19   
15  205  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  3:36.50   
16  127  Toftkr Silas Hammer  2009  A6 SLANGE  0979AC  25 m  3:38.70   
17  244  Trangbk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  3:38.96   
18  237  Grydgaard Kalle  2009  VI39  0903AC  25 m  3:49.40   
19  221  Christensen Anton Wichmann  2009  SLLERD  0941BB  25 m  3:57.04   
20  201  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  4:10.97   
21  134  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m     
22  195  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m     
23  198  Torkamani Dominic  2009  GLADSAXE  0907AB  25 m     
24  219  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m     
25  227  Ammons Lucas  2009  SLLERD  0945AE  25 m     
26  229  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m     
27  231  Srensen William Moe  2009  SLLERD  0937BB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
20_S
Lb 20, 100m Rygsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
160  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  1:20.15   
155  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  1:20.37   
201  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  1:20.73   
141  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  1:20.84   
213  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  1:22.19   
219  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  1:22.93   
223  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  1:23.53   
205  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m  1:24.10   
135  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  1:24.67   
10  149  Andersen Linus Sylvest  2009  NSTVED  0905AG  25 m  1:25.12   
11  127  Toftkr Silas Hammer  2009  A6 SLANGE  0979AC  25 m  1:25.96   
12  237  Grydgaard Kalle  2009  VI39  0903AC  25 m  1:26.22   
13  184  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  1:27.55   
14  134  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  1:28.40   
15  179  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:28.94   
16  164  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  1:29.37   
17  229  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  1:30.16   
18  221  Christensen Anton Wichmann  2009  SLLERD  0941BB  25 m  1:31.72   
19  195  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m  1:31.86   
20  222  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  1:33.62   
21  198  Torkamani Dominic  2009  GLADSAXE  0907AB  25 m  1:35.39   
22  190  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  1:35.42   
23  244  Trangbk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:36.60   
24  231  Srensen William Moe  2009  SLLERD  0937BB  25 m  1:39.67   
25  188  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:41.73   
26  227  Ammons Lucas  2009  SLLERD  0945AE  25 m  1:44.41   
27  240  Kastrup Emil Franck  2009  MK31  0965BD  25 m  1:54.10   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
21_S
Lb 21, 50m Brystsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
188  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  43.04   
240  Kastrup Emil Franck  2009  MK31  0965BD  25 m  43.69   
155  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  25 m  43.85   
223  Scheel Carl August  2009  SLLERD  0995AF  25 m  44.67   
213  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  45.54   
201  Bartels Johan Damkjr  2009  GLADSAXE  0995AB  25 m  45.66   
222  Drucker August  2009  SLLERD  0909AH  25 m  45.91   
229  Fosbl Sophus  2009  SLLERD  0967AG  25 m  46.61   
219  Delbing Theodor Lindhardt  2009  GENTOFTE  0981AF  25 m  47.62   
10  164  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  25 m  47.72   
11  160  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  25 m  47.88   
12  135  Jensen Axel Bonke  2009  ALLERD  0989AB  25 m  48.04   
13  227  Ammons Lucas  2009  SLLERD  0945AE  25 m  48.99   
14  149  Andersen Linus Sylvest  2009  NSTVED  0905AG  25 m  49.03   
15  179  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  50.18   
16  134  Danielsen Aksel  2009  ALLERD  0969AB  25 m  51.08   
17  237  Grydgaard Kalle  2009  VI39  0903AC  25 m  51.88   
18  141  Djrup Oscar Kaiser  2009  ALLERD  0911AF  25 m  52.75   
19  127  Toftkr Silas Hammer  2009  A6 SLANGE  0979AC  25 m  52.98   
20  221  Christensen Anton Wichmann  2009  SLLERD  0941BB  25 m  53.45   
21  184  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  53.82   
22  195  Pedas Alfred J. R.  2009  GLADSAXE  0915AE  25 m  56.39   
23  244  Trangbk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  56.46   
24  198  Torkamani Dominic  2009  GLADSAXE  0907AB  25 m  56.47   
25  190  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  58.31   
26  231  Srensen William Moe  2009  SLLERD  0937BB  25 m  1:00.54   
27  205  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
22_S
Lb 22, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
214  Hyldig Valdemar Hoffmann  2008  GENTOFTE  0885AH  25 m  2:38.85   
124  Larsen Alexander Merl  2008  A6 JGI  0853AA  25 m  2:45.81   
208  Mllenbach Aksel  2008  GENTOFTE  0833AF  25 m  2:47.69   
209  Christensen Anders  2008  GENTOFTE  0891AF  25 m  2:48.63   
215  Takla Vincent W.  2008  GENTOFTE  0863AF  25 m  2:48.93   
192  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  2:51.09   
207  Wadstrm Valther B.  2008  GENTOFTE  0811AG  25 m  2:51.27   
130  Hargreaves Joe  2008  BIRKERD  0893AA  25 m  2:54.34   
150  Petersen Nicolai Molter  2008  NSTVED  0873AH  25 m  2:54.96   
10  196  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  2:55.29   
11  145  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  2:56.25   
12  169  Fjeldsted Kristoffer  2008  KGE  0853AB  25 m  2:56.29   
13  206  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  2:57.06   
14  242  Rossell-Tang Thor  2008  MK31  0853AH  25 m  3:01.11   
15  226  Nygaard Laurits Radmer  2008  SLLERD  0807AI  25 m  3:02.19   
16  153  Wagner Bertram  2008  LYNGBY  0859AB  25 m  3:03.14   
17  132  Hjfeldt Lukas  2008  BIRKERD  0805AD  25 m  3:06.13   
18  211  Schrder Johan  2008  GENTOFTE  0815AC  25 m  3:09.04   
19  204  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  3:09.40   
20  236  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  3:09.48   
21  138  Hgh Frey Egholm  2008  ALLERD  0863AG  25 m     
22  186  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
23_S
Lb 23, 100m Rygsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
196  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  1:15.32   
209  Christensen Anders  2008  GENTOFTE  0891AF  25 m  1:16.09   
124  Larsen Alexander Merl  2008  A6 JGI  0853AA  25 m  1:16.66   
206  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  1:16.96   
208  Mllenbach Aksel  2008  GENTOFTE  0833AF  25 m  1:17.72   
236  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  1:17.91   
204  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  1:18.46   
215  Takla Vincent W.  2008  GENTOFTE  0863AF  25 m  1:18.51   
150  Petersen Nicolai Molter  2008  NSTVED  0873AH  25 m  1:19.08   
10  192  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:19.12   
11  214  Hyldig Valdemar Hoffmann  2008  GENTOFTE  0885AH  25 m  1:19.61   
12  207  Wadstrm Valther B.  2008  GENTOFTE  0811AG  25 m  1:20.45   
13  169  Fjeldsted Kristoffer  2008  KGE  0853AB  25 m  1:21.25   
14  130  Hargreaves Joe  2008  BIRKERD  0893AA  25 m  1:21.34   
15  153  Wagner Bertram  2008  LYNGBY  0859AB  25 m  1:22.42   
16  226  Nygaard Laurits Radmer  2008  SLLERD  0807AI  25 m  1:23.48   
17  138  Hgh Frey Egholm  2008  ALLERD  0863AG  25 m  1:24.99   
18  132  Hjfeldt Lukas  2008  BIRKERD  0805AD  25 m  1:26.35   
19  211  Schrder Johan  2008  GENTOFTE  0815AC  25 m  1:31.80   
20  145  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  1:33.51   
21  186  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:35.41   
22  242  Rossell-Tang Thor  2008  MK31  0853AH  25 m  1:47.04   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 
24_S
Lb 24, 50m Brystsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
208  Mllenbach Aksel  2008  GENTOFTE  0833AF  25 m  35.53   
169  Fjeldsted Kristoffer  2008  KGE  0853AB  25 m  37.54   
207  Wadstrm Valther B.  2008  GENTOFTE  0811AG  25 m  38.12   
196  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  41.34   
215  Takla Vincent W.  2008  GENTOFTE  0863AF  25 m  42.66   
150  Petersen Nicolai Molter  2008  NSTVED  0873AH  25 m  43.36   
236  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  43.66   
214  Hyldig Valdemar Hoffmann  2008  GENTOFTE  0885AH  25 m  43.67   
130  Hargreaves Joe  2008  BIRKERD  0893AA  25 m  43.91   
10  206  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  44.85   
11  209  Christensen Anders  2008  GENTOFTE  0891AF  25 m  45.07   
12  138  Hgh Frey Egholm  2008  ALLERD  0863AG  25 m  45.51   
13  192  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  45.90   
14  211  Schrder Johan  2008  GENTOFTE  0815AC  25 m  46.05   
15  226  Nygaard Laurits Radmer  2008  SLLERD  0807AI  25 m  46.20   
16  124  Larsen Alexander Merl  2008  A6 JGI  0853AA  25 m  46.58   
17  186  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  47.11   
18  132  Hjfeldt Lukas  2008  BIRKERD  0805AD  25 m  48.16   
19  153  Wagner Bertram  2008  LYNGBY  0859AB  25 m  48.70   
20  145  Houman Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  48.80   
21  204  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  51.81   
22  242  Rossell-Tang Thor  2008  MK31  0853AH  25 m  52.41   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  14:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner