2021-11-29   22:56:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Øst Børnemedley

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Afsnit 1

Seedede heat Lb 1
Seedede heat 
 
  Stvne navn  st Brn Medley    Udskriftsdato  18 juni 2021   
  Stvne by  Frederikssund    Udskriftstidspunkt  18:13   
  Arrangr  Dansk Svmmeunion & A6         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  19 juni 2021         
 
 
 
Lb 1, 100m Frisvmning Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
180  Caroline Marie Rosenmejer  2010  1056AA  HOVEDSTAD    25m  1:39.31 
158  Emilia Hartvigsen  2010  1084AE  LYNGBY    25m  1:29.43 
131  Cecilie Grave  2010  1002AH  BIRKERD    25m  1:31.06 
               
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
217  Josephine Esther Glad  2010  1050AH  GENTOFTE    25m  1:29.07 
230  Victoria Nrgaard  2010  1046AF  SLLERD    25m  1:28.76 
152  Amanda Hartvigsen  2010  1094AE  LYNGBY    25m  1:28.38 
187  Asta Kruse Enemrke  2010  1016AB  GSK    25m  1:28.56 
203  Kristina Dragieva  2010  1004AB  GLADSAXE    25m  1:28.88 
               
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
232  Victoria Dolling  2010  1074AO  VI39    25m  1:25.75 
173  Karla S Enevoldsen  2010  1004AE  HVIDOVRE    25m  1:24.52 
133  Mai Ellen Frederiksen  2010  1006AH  BIRKERD    25m  1:23.55 
171  Nora Stlsgrd  2010  1036AC  KGE    25m  1:24.28 
234  Rosalina M. Postgaard  2010  1088AA  VI39    25m  1:25.44 
146  Ellen Juul-Andersen  2010  1028AC  RINGSTED    25m  1:25.79 
               

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
194  Aleksandra Dragieva  2010  1014AB  GLADSAXE    25m  1:22.13 
238  Annika Skovgren  2010  1054AK  VI39    25m  1:21.74 
143  Siri Egholm Hgh  2010  1038AD  ALLERD    25m  1:20.52 
148  Emilie Jakobsen  2010  1024AF  NSTVED    25m  1:20.54 
178  Asta Lukowski  2010  1034AA  HOVEDSTAD    25m  1:21.75 
128  Alberte K. Jacobsen  2010  1058AD  BIRKERD    25m  1:23.53 
               

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
142  Silke Holtz  2010  1062AC  ALLERD    25m  1:20.25 
185  Ella Kruse Enemrke  2010  1006AB  GSK    25m  1:19.49 
170  Nia Sommer  2010  1074AA  KGE    25m  1:18.48 
191  Nora Rosenkrantz  2010  1018AD  GSK    25m  1:18.64 
140  Madicken Markussen  2010  1062AB  ALLERD    25m  1:20.07 
151  Cirkeline Feldt-Srensen  2010  1042AC  LYNGBY    25m  1:20.34 
               

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
165  Rosa Marie Sandgaard  2010  1006AE  LYNGBY    25m  1:16.31 
137  Ella Wolffbrandt  2010  1078AD  ALLERD    25m  1:12.95 
136  Caroline Leander Sltoft  2010  1008AA  ALLERD    25m  1:08.28 
139  Ida Langseth  2010  1072AB  ALLERD    25m  1:11.28 
218  Smilla Stavnsbjerg Frederiksen  2010  1032AE  GENTOFTE    25m  1:14.80 
163  Maria Holstein Arnesen  2010  1032AC  LYNGBY    25m  1:17.88 
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 juni 2021 
Licens til A6 JGI-Swim  Udskriftstidspunkt  18:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner