Ohjelma MM Telekom 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:55.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Orru Michele |
2002 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
1:57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
88 |
|
Moritz DITTRICH |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
1:57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
155 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
PK Kantrida |
CRO |
1:57.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
CARLOS D'AMBROSIO |
2007 |
FONDAZIONE BENTEGODI VERONA |
|
1:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
Andreas RIZEK |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
1:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
99 |
|
Mate Dort |
2003 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
1:59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
91 |
|
Christoph KIRSCHKA |
2001 |
SVS Simmering |
AUT |
2:00.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
89 |
|
Aaron EL-HAMALAWI |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
2:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
41 |
|
FEDERICO BELLUZZO |
2006 |
FONDAZIONE BENTEGODI VERONA |
|
2:00.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
95 |
|
Julian POKORNY |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
2:01.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
143 |
|
Battistella Patrick |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
9 |
|
Matej Pilat |
2006 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
90 |
|
Matteo FILKOVIC |
2006 |
SVS Simmering |
AUT |
2:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
MARCELLO TOMEZZOLI |
2007 |
FONDAZIONE BENTEGODI VERONA |
|
2:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
11 |
|
Tobias Vavrin |
2007 |
PK Novy Jicin |
CZE |
2:07.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
103 |
|
Tamás Bor |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
102 |
|
Benedek Markovics |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
104 |
|
Péter Kurucz |
2008 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
150 |
|
Zambon Filippo |
2007 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
145 |
|
Bidinost Matteo |
2007 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
53 |
|
DARIO FARINELLI |
2010 |
FONDAZIONE MARCANTONIO BENTEGODI |
ITA |
2:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
46 |
|
ANDREA LIBERTI |
|
FONDAZIONE MARCANTONIO BENTEGODI |
|
2:41.27 |
|
|
|
2010 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
47 |
|
ANDREA BOLDRINI |
2011 |
FONDAZIONE MARCANTONIO BENTEGODI |
ITA |
2:47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
51 |
|
FILIPPO BORSATO |
2011 |
FONDAZIONE MARCANTONIO BENTEGODI |
ITA |
2:47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-05 10:25:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|