2021-12-01   07:41:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MM Telekom 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1. del Predtekmovanja / 1st part Morning heats

Document
Entry List
Plavalni miting Telekom Slovenije 2021
Place: Bazen pod Oblo Gorico Organizer: PK Radovljica
Pool: 50m Competition Date: Jul 10, 2021 to Jul 11, 2021
10 100m Backstroke Women
1:10.92 Anja Jelesijevič 2003  (SLO) Kranj (SLO)
1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO)
Mladinke 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN)
Kadetinje 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN)
Deklice 1:05.50 Janja Jamšek 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 6. 12. 2014
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 399 Janja Šegel 2001 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:02.40
2 12 Bara Matoskova Czech U21 national team 1:02.62
2003 CZE
3 286 Liza Fortuna Plavalni klub Ljubljana 1:05.01
2003 SLO
4 1 Marijana Jelic Schwimmverein FK Spittal 1:06.66
2004 AUT
5 127 FRANCESCA CHIERICI Fondazione Bentegodi Verona 1:07.20
2001 ITA
6 63 Katarina PASTAR SVS Simmering 1:07.29
2004 AUT
7 112 GIORGIA ZANOCCOLI Fondazione Bentegodi Verona 1:07.60
2007 ITA
8 239 Tinkara Lipovec Plavalni klub Radovljica 1:07.93
2007 SLO
9 346 Špela Tomažič Plavalni klub Olimpija 1:08.02
2003 SLO
10 394 Neli Pšeničnik Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
1:08.47
2006 SLO
11 134 Eva Dall'Aglio 2006 Triestina ITA 1:09.00
12 194 Aja Kavčič 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:09.39
13 417 Iza Videc 2007 Plavalni klub Kamnik SLO 1:10.45
14 313 Ana Hajdinjak 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:10.57
15 39 Annemarie Kulišťáková 2004 Plavecky klub Novy Jicin CZE 1:11.11
16 143 Alexia Sincovich 2005 Triestina ITA 1:12.00
17 349 Rea Tia Artič 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:12.04
18 347 Gaja Lucija Valant 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 1:12.79
19 197 Tara Di Lenardo 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:12.96
20 149 Greta Ursic 2007 Triestina ITA 1:13.00
21 182 Ancona Siena 2007 Team USA USA 1:13.00
22 99 MATILDE MONGUZZI 2003 Fondazione Bentegodi Verona ITA 1:13.00
23 274 Lena Fortuna 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:13.16
24 163 Aurora Romanin 2008 UISP Nuoto Cordenons ITA 1:13.20
25 303 Nika Habič 2004 Plavalni klub Ilirija SLO 1:13.33
26 52 Isabella ANDERLE 2005 SVS Simmering AUT 1:13.45
27 321 Zara Zorko 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 1:13.93
28 315 Ajda Tavzes Cirman 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:14.14
29 283 Laura Vrhovac 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:14.38
30 323 Isabela Strojanšek 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 1:14.67
31 453 Lara Mihevc 2005 Športno društvo Delfin SLO 1:15.25
32 68 Eliza Furqueron 2007 KSK1911 GER 1:15.31
33 301 Zoja Uranjek 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 1:15.47
34 158 Sveva Cerne 2008 UISP Nuoto Cordenons ITA 1:16.00
35 140 Asia Mozina 2007 Triestina ITA 1:16.00
36 154 Arianna Mazzeschi 2007 Maniago Nuoto SSD ITA 1:16.00
37 102 GIULIA PELLICARI 2006 Fondazione Bentegodi Verona ITA 1:16.00
38 330 Eva Urbančič 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 1:16.35
39 282 Lena Novak 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:16.37
40 41 Alica Krausová 2005 Plavecky klub Novy Jicin CZE 1:16.50
41 205 Ana Bedrač 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:19.54
42 27 Vanda Křížková 2006 Plavecky klub Novy Jicin CZE 1:19.68
43 379 Pia Krajinović 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:19.84
44 317 Lana Žalac 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 1:21.91
45 184 Myhre Rihannon 2007 Team USA USA 1:22.00
46 187 Counsil Emilia 2005 Team USA USA 1:22.00
47 273 Lara Kunštić 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:22.73
48 237 Maša Arnež 2005 Plavalni klub Radovljica SLO 1:23.14
49 113 MICHELLE DAL BARCO 2007 Fondazione Bentegodi Verona ITA 1:23.20
50 195 Neja Perko 2005 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:23.24
51 372 Hanna Naya Hušić 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:23.49
52 162 Sofia Pivetta 2008 UISP Nuoto Cordenons ITA 1:24.00
53 219 Veronika Savernik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:24.06
54 316 Tinkara Novak 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:24.36
55 180 Hendrix Anna 2003 Team USA USA 1:26.00
56 221 Meta Ankele 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:26.94
57 384 Tia Perc 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:27.08
58 222 Taja Aljaž 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:27.47
59 376 Gaja Plevnik Ivanuša 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:27.98
60 333 Tia Sedej 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:28.43
61 245 Lana Radočaj 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 1:30.93
62 244 Tara Radočaj 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 1:32.05
63 217 Katarina Frlec 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:33.29
64 207 Lara Naglič 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:37.83
65 248 Marcela Lužnik 2008 Plavalni klub Radovljica SLO 1:39.85
66 263 Liu Voga 2011 Plavalni klub Radovljica SLO 1:42.09
67 264 Zoe Voga 2008 Plavalni klub Radovljica SLO 1:46.08
68 259 Mia Kocijančič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO
2021-07-11 14:11:34 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner