2021-12-01   07:56:38
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for MM Telekom 2021

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

1. del Predtekmovanja / 1st part Morning heats

Document
Entry List
Plavalni miting Telekom Slovenije 2021
Place: Bazen pod Oblo Gorico Organizer: PK Radovljica
Pool: 50m Competition Date: Jul 10, 2021 to Jul 11, 2021
14 50m Freestyle Women
28.49 Ula Rožič 2007  (SLO) Kranj (SLO)
24.96 Neža Klančar 2000  (SLO)
Mladinke 25.35 Neža Klančar 2000  (SLO) Netanya (ISR) 1. 07. 2017
Kadetinje 25.68 Nastja Govejšek 1997  (SLO) Antwerpen (BEL) 7. 07. 2012
Deklice 26.87 Janja Šegel 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 6. 12. 2014
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 399 Janja Šegel 2001 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 25.36
2 266 Tjaša Pintar Plavalni klub Radovljica 25.82
1997 SLO
3 125 NINA PETTENELLA Fondazione Bentegodi Verona 26.20
2004 ITA
4 12 Bara Matoskova Czech U21 national team 26.78
2003 CZE
5 1 Marijana Jelic Schwimmverein FK Spittal 27.19
2004 AUT
6 63 Katarina PASTAR SVS Simmering 27.25
2004 AUT
7 176 Laura Benková Slovakia 27.40
2000 SVK
8 130 Margherita Allegretti Triestina 27.40
2005 ITA
9 298 Ula Rožič Plavalni klub Ljubljana 27.42
2007 SLO
10 228 Marja Maček Sitar Plavalni klub Triglav Kranj 27.54
2005 SLO
11 392 Hana Sekuti Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
27.58
2006 SLO
12 309 Lara Mišvelj 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 27.63
13 127 FRANCESCA CHIERICI 2001 Fondazione Bentegodi Verona ITA 27.70
14 89 Kateřina Fuková 2005 Klub plavevkych sportu Ostrava CZE 27.94
15 458 Antea Maris Matkovič 2002 Športno društvo Delfin SLO 28.09
16 61 Nadine KIRSCHKA 2004 SVS Simmering AUT 28.14
17 109 AGNESE BIANCHI 2007 Fondazione Bentegodi Verona ITA 28.20
18 316 Tinkara Novak 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 28.22
19 106 MARTINA CASAROTTI 2006 Fondazione Bentegodi Verona ITA 28.30
20 2 Rebecca Kretz 2005 Schwimmverein FK Spittal AUT 28.31
21 39 Annemarie Kulišťáková 2004 Plavecky klub Novy Jicin CZE 28.36
22 282 Lena Novak 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 28.61
23 303 Nika Habič 2004 Plavalni klub Ilirija SLO 28.63
24 387 Maja Lajbaher 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 28.64
25 231 Katjuša Stanek 1998 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 28.67
26 275 Nika Rotar 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 28.78
27 126 LUCREZIA BISSOLI 2002 Fondazione Bentegodi Verona ITA 28.80
28 329 Manca Petrič 2005 Plavalni klub Olimpija SLO 28.89
29 284 Moeti Korenjak Gobbo 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 28.90
30 408 Maja Vezenkova 2004 Plavalni klub Kamnik SLO 28.99
31 149 Greta Ursic 2007 Triestina ITA 29.00
32 191 Dauck Francesca 2008 SC John-F.-Kennedy-Schule GER 29.13
33 27 Vanda Křížková 2006 Plavecky klub Novy Jicin CZE 29.15
34 323 Isabela Strojanšek 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 29.20
35 239 Tinkara Lipovec 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 29.29
36 300 Lana Avramovič 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 29.38
37 409 Taja Vejnovič 2006 Plavalni klub Kamnik SLO 29.50
38 45 Danaja Petek 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 29.53
39 143 Alexia Sincovich 2005 Triestina ITA 29.60
40 41 Alica Krausová 2005 Plavecky klub Novy Jicin CZE 29.67
41 451 Elizabeta Bračun 2004 Športno društvo Riba SLO 29.69
42 347 Gaja Lucija Valant 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 29.88
43 394 Neli Pšeničnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 29.90
44 197 Tara Di Lenardo 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 29.92
45 293 Maša Kovač 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 30.03
46 185 Stuart Emily 2001 Team USA USA 30.20
47 206 Zoja Šiler Klemenčič 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 30.31
48 449 Nika Pija Tevž 2002 Športno društvo Riba SLO 30.33
49 345 Katja Stojkovič 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 30.38
50 395 Julija Merkač 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 30.39
51 3 Kathleen Genser 2008 Schwimmverein FK Spittal AUT 30.45
52 349 Rea Tia Artič 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 30.49
53 350 Pia Ovijač 2005 Plavalni klub Olimpija SLO 30.49
54 74 Megan Stuart 2006 KSK1911 GER 30.54
55 279 Ula Mele 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 30.54
56 379 Pia Krajinović 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 30.56
57 247 Petra Frelih 2006 Plavalni klub Radovljica SLO 30.59
58 461 Evelyn Najvirt 2007 Plavalno društvo Maribor SLO 30.63
59 310 Lea Mlakar 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 30.69
60 166 Gioia Zecchinel 2006 UISP Nuoto Cordenons ITA 30.70
61 301 Zoja Uranjek 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 30.90
62 178 Horner Rylie 2006 Team USA USA 30.91
63 204 Maca Camlek 2007 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 30.93
64 50 Elinn Muraus 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 31.00
65 115 AGNESE VERDOLINI 2007 Fondazione Bentegodi Verona ITA 31.00
66 110 AURORA FRANCO 2007 Fondazione Bentegodi Verona ITA 31.00
67 188 Chao Katrina 2004 Team USA USA 31.00
68 186 Robertson Melanie 2005 Team USA USA 31.00
69 114 ANGELICA TRENTIN 2007 Fondazione Bentegodi Verona ITA 31.00
70 68 Eliza Furqueron 2007 KSK1911 GER 31.05
71 40 Adéla Žurková 2007 Plavecky klub Novy Jicin CZE 31.07
72 367 Maja Špegelj 2004 Plavalni klub Neptun Celje SLO 31.12
73 441 Alma Hribar 2006 Športno društvo Riba SLO 31.22
74 195 Neja Perko 2005 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 31.22
75 281 Lina Primc 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 31.23
76 297 Vanja Predalič 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 31.24
77 376 Gaja Plevnik Ivanuša 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 31.38
78 159 Giulia Dascalu 2006 UISP Nuoto Cordenons ITA 31.50
79 164 Margherita Sajeva 2008 UISP Nuoto Cordenons ITA 31.50
80 302 Kaja Gregorčič 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 31.59
81 120 AMEDEA BIELLO 2009 Fondazione Bentegodi Verona ITA 31.60
82 142 Valentina Rubino 2008 Triestina ITA 32.00
83 25 Nella Kneiflová 2007 Plavecky klub Novy Jicin CZE 32.18
84 207 Lara Naglič 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 32.36
85 414 Živa Prašnikar 2005 Plavalni klub Kamnik SLO 32.41
86 364 Anja Vrščaj 2005 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 32.47
87 158 Sveva Cerne 2008 UISP Nuoto Cordenons ITA 32.50
88 444 Kaja Rudolf 2007 Športno društvo Riba SLO 32.93
89 187 Counsil Emilia 2005 Team USA USA 33.00
90 113 MICHELLE DAL BARCO 2007 Fondazione Bentegodi Verona ITA 33.00
91 144 Stella Sorini 2007 Triestina ITA 33.00
92 372 Hanna Naya Hušić 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 33.06
93 384 Tia Perc 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 33.08
94 190 Bender Kate 2005 Team USA USA 33.90
95 162 Sofia Pivetta 2008 UISP Nuoto Cordenons ITA 33.90
96 245 Lana Radočaj 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 34.73
97 244 Tara Radočaj 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 34.87
98 189 Bruhl Emma 2005 Team USA USA 34.90
99 248 Marcela Lužnik 2008 Plavalni klub Radovljica SLO 35.88
100 180 Hendrix Anna 2003 Team USA USA 37.00
101 264 Zoe Voga 2008 Plavalni klub Radovljica SLO 37.44
102 263 Liu Voga 2011 Plavalni klub Radovljica SLO 38.06
103 332 Ayla Babić 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 38.48
104 259 Mia Kocijančič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 43.35
105 202 Julija Korbič 2007 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 49.69
106 483 Noah  Cheney 2008 Team USA USA
2021-07-11 14:11:37 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner