Startliste for Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kodeljevo |
Organizer: |
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
2:10.59 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7. 08. 2015 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
98 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
242 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
153 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
121 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Ian Franko |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
159 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
229 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
75 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:49.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
142 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:49.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
104 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
81 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
195 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:53.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
227 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
12 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:54.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
148 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:55.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:03.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
168 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
18 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
212 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
210 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
175 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
174 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 13:09:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|