2021-09-26   09:30:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2021

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1. dan predtekmovanja

Document
Entry List
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
Place: Bazen Kodeljevo Organizer:
Pool: 50m Competition Date: Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021
7 200m Individual Medley Men
SLO.SLO 2:12.61 Bor Vran-Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 5. 06. 2021
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 123 Bor Vran-Benkovič 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 2:12.61
2 171 Marcel Metulj 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:29.62
3 194 Rok Vejnovič 2008 Plavalni klub Kamnik SLO 2:30.00
4 120 Taj Zupančič 2007 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 2:30.97
5 153 Julijan Pevec 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:32.38
6 2 Tilen Maček 2007 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:34.19
7 70 Erik Hudovornik 2007 Plavalni klub Ilirija SLO 2:35.09
8 170 Kevin Verbole 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:37.21
9 159 Filip Bratina 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:40.86
10 256 Mark Frolov 2008 Športno društvo Riba RUS 2:43.42
11 278 Žiga Pfajfar 2008 Plavalni klub Ratitovec Železniki SLO 2:45.56
12 72 Tim Kolenko 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 2:49.18
13 82 Urban Zimic 2007 Plavalni klub Ilirija SLO 2:50.64
14 241 Tim Škulj 2007 Športno društvo Riba SLO 2:50.73
15 148 Aljoša Vihernik 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:53.12
16 85 Nik Kocjan 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 2:54.11
17 18 Leon Zafošnik Potočnik 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:54.72
18 147 Tian Zupanič 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:55.00
19 86 Blaž Peršin 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 2:56.74
20 1 Denis Aljaž 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:57.52
21 215 Jan Kiker 2007 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 2:59.13
22 229 Aljaž Vavtar 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 3:00.35
23 168 Oskar Priteržnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 3:00.62
24 43 Marko Sever Plavalni klub Ljubljana 3:00.76
2007 SLO
25 222 Teo Starc Plavalni klub Ribnica 3:00.84
2008 SLO
26 226 Jaka Petek Plavalni klub Ribnica 3:01.12
2008 SLO
27 197 Liam Negodič Plavalni klub Kamnik 3:14.69
2008 SLO
28 200 Matevž Vrhovnik Plavalni klub Kamnik 3:16.37
2007 SLO
29 219 Miha Polutnik Društvo vodnih športov POSEJDON 3:27.37
2008 SLO
30 175 Matija Rupreht Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
2008 SLO
31 266 Taj Majcen 2007 Športno društvo Delfin SLO
2021-07-23 13:09:34 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner