2021-11-28   12:05:24
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Del tekmovanja

Document
Entry List
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: Bazen Ravne Organizer: Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar
Pool: 50m Competition Date: Jul 29, 2021 to Aug 1, 2021
37 100m Butterfly Men
51.24 Peter Mankoč 1978  (SLO) Peking/Beijing (CHN)
mladinci 54.73 Matjaž Rozman 1999  (SLO) Netanya (ISR) 1. 07. 2017
kadeti 55.42 Gašper Štih 2001  (SLO) Kranj (SLO) 6. 08. 2017
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 320 Vid Lovšin 2003 Plavalni klub Ribnica SLO 56.22
2 179 Evgenii Aliamovskii 2002 Plavalni klub Branik Maribor RUS 56.55
3 20 Sašo Boškan 2002 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 56.71
4 140 Jaka Pušnik 2003 Plavalni klub Olimpija SLO 57.10
5 150 Robert Djukić 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 57.48
6 353 Tim Masten 1998 Športno društvo Delfin SLO 58.08
7 270 Matic Turk 2004 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 59.03
8 197 Tim Bizjak 2004 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 59.05
9 71 Matej Rađenović 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 59.63
10 22 Nik Gladek 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 59.76
11 338 Arne Furlan Štular 2005 Športno društvo Riba SLO 59.96
12 105 Žan Špenko 1996 Plavalni klub Ilirija SLO 1:00.07
13 360 Tian Kosec 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 1:00.37
14 354 Jan Kac 2001 Športno društvo Delfin SLO 1:00.56
15 154 Jakob Prebil 2005 Plavalni klub Olimpija SLO 1:00.95
16 250 Klemen Mager 2003 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:01.13
17 138 Benjamin Nahtigal Plavalni klub Olimpija 1:01.18
2003 SLO
18 21 Jaka Čelik Plavalni klub Triglav Kranj 1:01.23
2003 SLO
19 267 Roy Krumpak Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
1:01.55
2002 SLO
20 292 Matic Bizjak Jambrović 2006 Plavalni klub Velenje SLO 1:02.04
21 175 Timotej Belšak 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:02.17
22 47 Krištof Razpotnik Vrtačnik 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:02.43
23 249 Tine Rotovnik 2005 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:02.59
24 168 Nik Vrtarič 2004 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:02.64
25 259 Borut Purgar 2004 Plavalni klub Koper SLO 1:02.79
26 161 Nejc Bezjak 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:03.02
27 7 Miha Rijavec 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:03.09
28 271 Maj Brlek 2003 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 1:03.25
29 359 David Kos Lipušček 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 1:03.28
30 28 Jure Janhuba 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:03.58
31 172 Jaka Gal Bezjak 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:03.75
32 309 Liam Einar Matko Marcius 2004 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 1:03.83
33 66 Tomaž Šiško 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:04.09
34 371 Jaka Ðorđevič 2006 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:04.26
35 75 Nal Ilar 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:04.60
36 143 Cene Ulaga Sterle 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 1:04.82
37 287 Dane Šibanc 2006 Plavalni klub Velenje SLO 1:05.18
38 366 Jošt Benedičič 2004 Plavalni klub Ratitovec Železniki SLO 1:05.23
39 45 Balazs Šarvari 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:05.70
40 15 Filip Kustec 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:05.95
41 31 Andraž Aljaž 2005 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:06.04
42 280 Luka Aćimović 2005 Plavalni klub Velenje SLO 1:06.68
43 38 Tevž Smolnikar 2005 Plavalni klub Radovljica SLO 1:07.15
44 223 Žan Podržavnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:07.60
45 171 Jure Završnik 2006 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:08.08
46 265 Maj Pribac 2006 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 1:08.40
47 133 Martin Mustar 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:09.78
48 80 Bor Slana 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:09.83
49 318 Mitja Turk 2006 Plavalni klub Ribnica SLO 1:10.12
50 207 Luka Štrukelj 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:10.83
51 190 Florijan Resnik 2006 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:13.26
52 194 Nejc Kapušin 2006 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:14.24
53 208 Maj Kotnik 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:16.74
54 131 Svit Pavešič 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:17.58
55 94 Kristjan Treven 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 1:25.18
56 370 Jurij Peteršič 2006 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:27.08
57 199 David Videnšek 2001 Plavalni klub Neptun Celje SLO
58 365 Michel Batagelj 2006 Plavalni klub Ajdovščina SLO
59 134 Yisi Liu 2006 Plavalni klub Olimpija CHN
60 102 Nan Alič 2006 Plavalni klub Ilirija SLO
61 104 Jaroslav Potemin 2005 Plavalni klub Ilirija RUS
62 70 Primož Šenica Pavletič 2001 Plavalni klub Ljubljana SLO
2021-07-27 11:17:57 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner