2021-10-20   16:34:07
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021

Below are all entry- and startlists shown by session.

2. dan finala

Document
Entry List
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: Bazen Ravne Organizer: Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar
Pool: 50m Competition Date: Jul 29, 2021 to Aug 1, 2021
23 800m Freestyle Men
7:54.58 Luka Turk 1986  (SLO) Melbourne (AUS)
mladinci 8:04.45 Darjan Petrič 1964  (SLO) Guayaquil (ECU) 7. 08. 1982
kadeti 8:16.55 Borut Petrič 1961  (SLO) Jönköping (SWE)
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 140 Jaka Pušnik 2003 Plavalni klub Olimpija SLO 8:15.81
2 179 Evgenii Aliamovskii 2002 Plavalni klub Branik Maribor RUS 8:21.04
3 338 Arne Furlan Štular 2005 Športno društvo Riba SLO 8:39.45
4 39 Primož Peternel 2004 Plavalni klub Radovljica SLO 8:45.04
5 186 Jure Dolinar 1999 Plavalni klub Branik Maribor SLO 8:45.52
6 278 Nik Peterlin 2006 Plavalni klub Kamnik SLO 8:47.50
7 276 Gašper Stele 2004 Plavalni klub Kamnik SLO 8:47.71
8 26 Matjaž Krek Bašelj 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 8:49.49
9 52 Maks Kastigar 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 9:02.39
10 348 Patrik Zalar 2003 Športno društvo Delfin SLO 9:07.69
11 236 Žan Rezar Lesnik 2003 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 9:10.70
12 228 Nace Zmagaj 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 9:23.67
13 312 Alen Luskar Društvo vodnih športov POSEJDON 9:24.25
2003 SLO
14 77 Nej Pšeničnik Plavalni klub Ljubljana 9:25.29
2006 SLO
15 358 Sergej Fekonja Plavalno društvo Maribor 9:26.86
2004 SLO
16 204 Jakob Lesjak Plavalni klub Neptun Celje 9:30.66
2006 SLO
17 92 Ismar Čatić Plavalni klub Ilirija 9:32.52
2006 SLO
18 327 Simon Mamlić Športno društvo Riba 9:37.24
2006 SLO
19 275 Tevž Štupar Plavalni klub Kamnik 9:50.09
2006 SLO
20 101 Jakob Gregorič Plavalni klub Ilirija 10:21.26
2006 SLO
21 347 Jakob Medved Športno društvo Delfin
2002 SLO
22 173 Bor Vran-Benkovič Plavalni klub Branik Maribor
2007 SLO
23 223 Žan Podržavnik Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
2006 SLO
24 131 Svit Pavešič 2006 Plavalni klub Olimpija SLO
25 14 Ažbe Jekovec 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO
2021-07-27 11:17:50 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner