2021-12-06   19:21:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Syyspärskeet 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Osallistujaluettelo
Syyspärskeet 2021
Paikka: Raksila Järjestäjä: Oulunlohet
Allas: 25m syys 18, 2021 to syys 18, 2021
6 50m Vapaauinti Miehet
Sponsori: Lina Oy
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 62 Eemeli Kauppila 2002 Oulun Lohet FIN 24.37
2 149 Roni Heikkinen 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 25.18
3 15 Ville Ikola 2005 Kokkolan Uimaseura FIN 25.60
4 7 Hugo Mattola 2001 Kokkolan Uimaseura FIN 25.71
5 136 Sihan Yu 2003 Oulun Uinti 1906 FIN 26.05
6 150 Erik Peuhkuri 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 26.65
7 93 Jeriko Helanen 2008 Oulun Lohet FIN 27.10
8 154 Markus Tervaskanto 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 28.12
9 166 Niko Kumpulainen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 29.54
10 77 Veikko Mikael Korpipää 2006 Oulun Lohet FIN 29.98
11 65 Paavo Lyly-Yrjänäinen 2005 Oulun Lohet FIN 30.08
12 168 Aapo Alaniska 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 30.40
13 172 Joonas Keränen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 30.89
14 270 Julius Hilli 2008 Kempeleen Pyrintö FIN 31.29
15 22 Elis Luomala 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 32.24
16 254 Leevi Rasila 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 32.71
17 174 Santeri Vanhala 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 33.14
18 187 Veeti Väyrynen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 33.33
19 48 Aleksi Kallioinen 2009 Kemin Työväen Uimarit FIN 34.09
20 51 Eemeli Tihinen 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 35.18
21 262 Veikka Palo 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 35.52
22 190 Sami Kummu 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 35.84
23 50 Iivari Tihinen 2009 Kemin Työväen Uimarit FIN 36.46
24 101 Eetu Haverinen 2009 Oulun Lohet FIN 37.20
25 111 Otto Havana 2010 Oulun Lohet FIN 37.63
26 2 Saku Numminen 2008 Haapajärven Kiilat FIN 37.83
27 320 Alvar Mikkola 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 37.83 JÄL
28 275 Elias Salmela 2011 Kempeleen Pyrintö FIN 38.05
29 39 Leevi Koskela 2010 Vieskan Uimarit FIN 38.28
30 105 Cheng Sun 2009 Oulun Lohet FIN 38.42
31 97 Aapo Tervo 2010 Oulun Lohet FIN 38.97
32 100 Oliver Markus Kylmänen 2011 Oulun Lohet FIN 39.60
33 305 Matti Leinonen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 39.96
34 312 German Voronin 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 40.49
35 102 Aleksi Kemppainen 2010 Oulun Lohet FIN 45.75
36 280 Viljami Väyrynen 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 50.88
37 287 Veikka Räty 2010 Kempeleen Pyrintö FIN 53.28
38 289 Otto Savolainen 2010 Kempeleen Pyrintö FIN
39 246 Oliveri Mäentausta 2010 Oulun Uinti 1906 FIN
40 239 Eeli Auvinen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN
41 292 Petter Alaric Jolma 2010 Kempeleen Pyrintö FIN
42 116 Hugo Kiviranta 2011 Oulun Lohet FIN
43 4 Eero Åvist 2004 Haapajärven Kiilat FIN
44 5 Rasmus Kuisma 2009 Haapajärven Kiilat FIN
17-09-2021 18:55:51 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner