2021-10-25   08:38:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Region Syd Turnering 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Document
Tilmeldings liste
Region Syd Turnering 1
Placering: UC Syds svømmehal Arrangør
25m Stævne dato: 25. sep  2021 to 25. sep  2021
15 50m Brystsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 106 Kresten Skau Hansen 2005 Fredericia Svømmeklub DEN 32.22
2 118 Christian Damborg Thomsen 2005 Fredericia Svømmeklub DEN 32.62
3 107 Jakob Kristensen 2006 Fredericia Svømmeklub DEN 32.98
4 147 Silas Åkerlind 2005 Svømmeklubben Sønderborg DEN 33.64
5 87 Frederik Møhring Madsen 2007 Esbjerg Svømmeklub DEN 35.31
6 132 Niels Peter E. Sørensen 2007 Svømmeklubben Grindsted DEN 40.48
7 105 Joakim Kristensen 2008 Fredericia Svømmeklub DEN 40.86
8 75 Nicolai Varny Sørebø 2007 Esbjerg Svømmeklub DEN 42.37
9 159 Gustav Hansen 2008 Vejle Svømmeklub DEN 42.76
10 165 Mads Emil Schwartz 2008 Vejle Svømmeklub DEN 43.89
11 134 Tobias Holt 2006 Svømmeklubben Grindsted DEN 43.95
12 40 Louie Lindblad 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 44.97
13 100 Oliver Søe 2009 Fredericia Svømmeklub DEN 45.67
14 72 Jonas Cheuk Lam Tse 2007 Esbjerg Svømmeklub DEN 46.04
15 141 Mikkel Fangel Christensen 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 46.43
16 96 Jesper Grosse-Schütte 2007 Fredericia Svømmeklub DEN 47.45
17 67 Emil Asger Møller 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 47.58
18 128 Fredrik Lykke Hoffgaard 2007 Blåvandshuk Svømmeklub DEN 49.03
19 112 Elias Hylle-Wiig 2008 Fredericia Svømmeklub DEN 49.16
20 46 Nikolaj Holst Gregersen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 51.60
21 138 Frederik R Mortensen 2011 Svømmeklubben Sønderborg DEN 52.50
22 65 Asbjørn Kousgaard 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 55.07
23 8 Lasse Veiler 2007 Kolding SK DEN 57.64
24 55 David Beck Poulsen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 59.99
25 41 Lucas Cheuk Wing Tse 2012 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:00.78
26 24 Amine Djebara 2008 Frem Odense DEN 1:01.58
27 145 Oskar Thompson 2011 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:05.50
28 47 Noam Lykke-Kjeldsen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:05.57
29 39 Laurits Foged Mortensen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:07.98
30 36 August Røn Wind 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:16.47
31 59 Magnus Villum Møller 2012 Esbjerg Svømmeklub DEN
32 9 Mikkel Stig Langløkke 2010 Kolding SK DEN
33 4 Christian Hejlskov 2008 Kolding SK DEN
34 57 Johan Aggerholm 2012 Esbjerg Svømmeklub DEN
35 34 Adrian Valentin Andersen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN
25-09-2021 08:14.31 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licens til: Esbjerg Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner