2021-10-25   09:43:19
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Region Syd Turnering 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Document
Tilmeldings liste
Region Syd Turnering 1
Placering: UC Syds svømmehal Arrangør
25m Stævne dato: 25. sep  2021 to 25. sep  2021
17 100m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 137 Eskild Noah Johannsen 2006 Svømmeklubben Sønderborg DEN 57.56
2 83 Christian Pedersen 2007 Esbjerg Svømmeklub DEN 59.85
3 116 Jeppe Søgaard Rasmussen 2002 Fredericia Svømmeklub DEN 1:00.54
4 166 Moritz Hartmann 2007 Vejle Svømmeklub DEN 1:02.94
5 104 Mads Møller Rieck 2006 Fredericia Svømmeklub DEN 1:04.99
6 97 Phillip Thomsen 2007 Fredericia Svømmeklub DEN 1:05.46
7 22 Conrad Johansen 2008 Frem Odense DEN 1:06.26
8 23 Harald Heyde Engvad 2007 Frem Odense DEN 1:06.33
9 167 Sebastian Holt Poulsen 2007 Vejle Svømmeklub DEN 1:07.57
10 159 Gustav Hansen 2008 Vejle Svømmeklub DEN 1:07.58
11 132 Niels Peter E. Sørensen 2007 Svømmeklubben Grindsted DEN 1:07.59
12 102 Mathias Møller Madsen 2008 Fredericia Svømmeklub DEN 1:08.43
13 72 Jonas Cheuk Lam Tse 2007 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:08.74
14 89 Jeppe Bech Bøgedal 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:09.19
15 158 Frederik Jørgensen 2008 Vejle Svømmeklub DEN 1:09.45
16 169 Terkel Klinkowsky 2007 Vejle Svømmeklub DEN 1:10.89
17 96 Jesper Grosse-Schütte 2007 Fredericia Svømmeklub DEN 1:11.28
18 144 Oliver Kuettel 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:12.36
19 105 Joakim Kristensen 2008 Fredericia Svømmeklub DEN 1:12.90
20 77 Nikolai Elgaard 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:13.71
21 20 Sylvester Neto 2007 Frem Odense DEN 1:13.78
22 142 Niclas Petersen 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:14.38
23 79 Simon Paschke 2007 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:15.94
24 78 Sebastian Drachmann 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:16.96
25 21 Emil A. Larsen 2007 Frem Odense DEN 1:20.93
26 140 Max Sierszecki 2007 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:22.40
27 18 Malthe Petersen 2008 Frem Odense DEN 1:23.59
28 128 Fredrik Lykke Hoffgaard 2007 Blåvandshuk Svømmeklub DEN 1:24.80
29 49 Rasmus Neuber 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:25.20
30 46 Nikolaj Holst Gregersen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:28.04
31 17 Emil Borup 2008 Frem Odense DEN 1:31.85
32 138 Frederik R Mortensen 2011 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:31.97
33 45 Mikkel Guldager Stougaard 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:38.55
34 48 Oscar Salskov Iversen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:38.90
35 41 Lucas Cheuk Wing Tse 2012 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:39.15
36 43 Mathias Jittipat Nielsen 2012 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:39.47
37 8 Lasse Veiler 2007 Kolding SK DEN 1:41.73
38 47 Noam Lykke-Kjeldsen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:42.93
39 145 Oskar Thompson 2011 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:44.57
40 114 Benjamin Thomsen 2008 Fredericia Svømmeklub DEN 1:46.77
41 38 Emil Grensteen Thuesen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:47.07
42 34 Adrian Valentin Andersen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:59.23
43 61 Sebastian Patterson 2012 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:59.80
44 57 Johan Aggerholm 2012 Esbjerg Svømmeklub DEN 2:00.00
45 55 David Beck Poulsen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 2:06.89
46 9 Mikkel Stig Langløkke 2010 Kolding SK DEN
47 36 August Røn Wind 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN
25-09-2021 08:14.32 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licens til: Esbjerg Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner