2021-11-28   01:18:57
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Regionalt Stævne Sydsjælland

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Afsnit 1

Document
Tilmeldings liste
Regionalt Stævne
Placering: Tåstrup Arrangør Region Sjælland
Svømmeh 25m Stævne dato: 30. okt  2021 to 31. okt  2021
2 100m Rygsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 42 Vitus Ketscher 2009 Hvidovre Svømmeklub DEN 1:12.07
2 111 Linus Reimer 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:23.01
3 9 Adam Berg Pedersen 2009 Ringsted Svømme Klub DEN 1:23.14
4 133 Jarl Bjerregaard Abrahamsen 2009 Svømmeklubben Syd DEN 1:23.61
5 93 Gustav Jørgensen 2009 Swim Team Taastrup DEN 1:23.90
6 48 Carl Hertel 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:24.68
7 155 Emil Franck Kastrup 2009 Svømmeklubben MK31 DEN 1:24.84
8 15 Linus Sylvest Andersen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 1:25.12
9 90 Victor Schou 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 1:25.34
10 58 Leif Evald Larsen 2010 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:25.85
11 146 Kalle Grydgaard 2009 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:26.22
12 87 Marco Leang 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 1:26.26
13 119 Hector Juul Steenbuch 2009 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:28.03
14 97 Maximilian Oxenbøll 2010 Swim Team Taastrup DEN 1:30.82
15 57 Karl Schiermer Eriksen 2010 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:31.09
16 161 Markus Tordrup 2010 Vest-Brøndby DEN 1:32.83
17 10 Nikolaj Klempar Larsen 2010 Ringsted Svømme Klub DEN 1:32.90
18 160 Magnus Kleis 2010 Vest-Brøndby DEN 1:33.80
19 89 Oscar G. Lopez Nielsen 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 1:35.68
20 149 Valdemar Hvid 2010 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:37.63
21 27 Luka Lundsberg 2010 Køge Svømmeklub DEN 1:38.03
22 153 Sixten Blicher Retpen 2010 Svømmeklubben MK31 DEN 1:38.20
23 54 Immanuel Tuxen 2010 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:38.96
24 162 Rasmus Valentin Bayer 2010 Vest-Brøndby DEN 1:40.81
25 147 Peter Gude Tang Bregnsholm 2010 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:41.17
26 159 Jacob Bornhøft Nielsen 2010 Vest-Brøndby DEN 1:43.11
27 73 Alfred Sørensen Stage 2010 GTI - Greve DEN 1:43.14
28 129 Mikkel Skytte Nielsen 2010 Svømmeklubben Syd DEN 1:43.98
29 118 Otto Avril 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:54.48
30 172 Asger Mørk Attrup 2010 Svøm Slagelse Korsør DEN 2:06.26
27-10-2021 19:34.16 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Nakskov Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner