2021-11-30   04:10:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Regionalt Stævne Sydsjælland

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Afsnit 1

Document
Tilmeldings liste
Regionalt Stævne
Placering: Tåstrup Arrangør Region Sjælland
Svømmeh 25m Stævne dato: 30. okt  2021 to 31. okt  2021
6 100m Medley Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 42 Vitus Ketscher 2009 Hvidovre Svømmeklub DEN 1:12.16
2 134 Mikkel Stabell 2009 Svømmeklubben Syd DEN 1:18.96
3 80 Jonathan V Ahm-Jantzen 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 1:22.45
4 4 Frederik Vedtofte 2009 Solrød Svømmeklub DEN 1:22.64
5 94 Jakob Hansen 2009 Swim Team Taastrup DEN 1:23.63
6 15 Linus Sylvest Andersen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 1:23.67
7 93 Gustav Jørgensen 2009 Swim Team Taastrup DEN 1:23.94
8 111 Linus Reimer 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:24.92
9 9 Adam Berg Pedersen 2009 Ringsted Svømme Klub DEN 1:25.50
10 48 Carl Hertel 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:25.74
11 87 Marco Leang 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 1:26.16
12 158 Bertram J. Trangbæk 2009 Vest-Brøndby DEN 1:26.38
13 146 Kalle Grydgaard 2009 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:27.19
14 58 Leif Evald Larsen 2010 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:27.77
15 90 Victor Schou 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 1:28.41
16 166 Jonatan Thrysøe 2009 Svøm Slagelse Korsør DEN 1:29.58
17 116 William To Frederiksen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:29.91
18 168 Mikkel Prüsse-Olsen 2009 Svøm Slagelse Korsør DEN 1:30.13
19 117 William Winther Sørensen 2009 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:30.16
20 121 Mikkel Frank 2009 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:31.07
21 147 Peter Gude Tang Bregnsholm 2010 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:31.77
22 75 Kasper Granlund Thomsen 2009 GTI - Greve DEN 1:31.99
23 74 Emil Klinge Vølund
Tømmerholt
2010 GTI - Greve DEN 1:35.87
24 97 Maximilian Oxenbøll 2010 Swim Team Taastrup DEN 1:36.25
25 10 Nikolaj Klempar Larsen 2010 Ringsted Svømme Klub DEN 1:37.74
26 112 Mads Hentzen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:38.02
27 145 Felix Erlendsson 2010 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:38.81
28 89 Oscar G. Lopez Nielsen 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 1:39.51
29 26 Markus Fjeldsted 2010 Køge Svømmeklub DEN 1:40.02
30 149 Valdemar Hvid 2010 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:41.09
31 35 Adam Engsig-Karup 2010 Hvidovre Svømmeklub DEN 1:41.66
32 41 Ozan Efe Usta 2010 Hvidovre Svømmeklub DEN 1:41.72
33 79 Semih Güven Karaibrahim 2009 GTI - Greve DEN 1:42.71
34 76 Magnus Ørum Bodal 2010 GTI - Greve DEN 1:43.20
35 114 Marcus Franks Hansen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:45.03
36 165 Jeppe Bülow Møller 2010 Svøm Slagelse Korsør DEN 1:46.08
37 160 Magnus Kleis 2010 Vest-Brøndby DEN 1:46.28
38 73 Alfred Sørensen Stage 2010 GTI - Greve DEN 1:46.38
39 153 Sixten Blicher Retpen 2010 Svømmeklubben MK31 DEN 1:47.25
40 40 Oliver Demsitz 2010 Hvidovre Svømmeklub DEN 1:50.68
41 31 Bjørn Olesen 2010 GTI - Ishøj DEN 1:53.11
42 170 Asbjørn Kristiansen 2010 Svøm Slagelse Korsør DEN 2:02.69
43 77 Marcus Sødahl-Borres 2010 GTI - Greve DEN
44 176 Magnus Nordal Rask 2010 GTI - Tune I.F. DEN
45 140 Benjamin Völkner 2010 GTI - Tune I.F. DEN
27-10-2021 19:34.18 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Nakskov Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner