2021-12-04   02:03:30
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for STT Efterårsstævne 2021

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
1 200m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 253 Maya Krogh Brønnicke 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:11.03
2 17 Nynne Zandra Opperfelt 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:14.77
3 9 Charlotte Hjortshøj 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:17.80
4 7 Caroline P. Mathiesen 2001 Solrød Svømmeklub DEN 2:18.10
5 4 Caroline Rygaard Hansen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:18.67
6 5 Emilie Hartvig-Olsen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:20.33
7 263 Hannah Rørbech 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:20.86
8 241 Astrid Nørgaard 2007 Frederiksværk Svømmeklub DEN 2:23.02
9 187 Anna Lind Petersen 2004 Haslev Svømmeklub DEN 2:23.68
10 386 Frederikke M. Rasmussen 2008 Vest-Brøndby DEN 2:25.94
11 434 Esther Bang Laursen 2009 Vest-Brøndby DEN 2:26.29
12 12 Emma Spang 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:27.24
13 66 Cecilie Jakobsen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 2:27.58
14 163 Vigga Jørgensen 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:28.22
15 248 Nynne Bugge 2008 Swim Team Taastrup DEN 2:29.13
16 311 Laura Kristensen 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:29.55
17 64 Asta Lund Nielsen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 2:30.01
18 65 Augusta Johansen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 2:30.47
19 332 Ida Fam 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:31.42
20 278 Amalie Møller 2007 Swim Team Taastrup DEN 2:31.75
21 431 Alma Gottorp Sørensen 2009 Vest-Brøndby DEN 2:32.23
22 300 Maja Hansen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:33.88
23 220 Vega Deneke Kure 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 2:34.72
24 297 Rosa Cornelia Barrisøe 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:35.40
25 61 Silje Rud Pedersen 2007 Næstved Svømmeklub DEN 2:35.89
26 299 Signe Schnabelrauch 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:36.09
27 440 Cecilia Janning 2009 Vest-Brøndby DEN 2:38.06
28 71 Merle Blomberg Jensen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 2:39.01
29 204 Ida Celine Sangstad Holst 2007 Glostrup Svømmeklub DEN 2:40.29
30 227 Nora Rosenkrantz 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 2:47.13
31 232 Frida Karoline Ikkala 2005 Frederiksværk Svømmeklub DEN 2:47.77
32 298 Mathilde Bæklund Thygesen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:48.04
33 22 Emma Mahs 2009 Solrød Svømmeklub DEN 2:49.62
34 449 Ester Ganci Frederiksen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 2:57.18 EFT
35 442 Mille Therp 2009 Vest-Brøndby DEN 3:05.43
36 171 Anna Baad Clausen 2007 Haslev Svømmeklub DEN 3:06.74
37 272 Mia H Schnabelrauch 2009 Swim Team Taastrup DEN 3:10.94
38 244 Nicoline Boesgaard 2009 Frederiksværk Svømmeklub DEN 3:10.99
39 410 Tilde Jespersen Trangbæk 2011 Vest-Brøndby DEN 3:12.62
40 72 Nanna Bøchman Pheiffer 2009 Næstved Svømmeklub DEN 3:22.17
41 324 Alma Pedersen 2009 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 3:22.47
42 385 Victoria Sinding Vetlov 2009 Vest-Brøndby DEN 3:28.95
43 404 Mia Kristensen 2009 Vest-Brøndby DEN 3:37.17
44 225 Lisa Koerver Schmidt 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 3:38.01
45 409 Sofie Forsmark 2010 Vest-Brøndby DEN 4:04.47
46 399 Liva-Silje Brobjerg Jensen 2009 Vest-Brøndby DEN 4:15.25
47 414 Filippa Bulow Larsen 2011 Vest-Brøndby DEN 4:16.00
48 420 Liva Nur Filikci 2012 Vest-Brøndby DEN 4:16.00
49 43 Emilie Jakobsen 2010 Næstved Svømmeklub DEN 4:16.00
50 245 Lotus Lauritsen 2009 Frederiksværk Svømmeklub DEN 4:16.00
25-11-2021 20:10.34 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
2 200m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 450 Mathias Zander Rysgaard 1998 Nationalt Træningscenter DEN 1:44.74 EFT
2 447 Kevin Witt Christensen 1995 Nationalt Træningscenter DEN 1:48.19
3 267 Philip Krogh Brønnicke 2000 Swim Team Taastrup DEN 1:56.80
4 258 Andreas Stampe Dalgaard 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:57.58
5 53 Hjalte Petersen 2004 Næstved Svømmeklub DEN 1:58.87
6 259 Alexander Cueto Rasmussen 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:00.06
7 52 Gustav Nissen 2001 Næstved Svømmeklub DEN 2:03.92
8 42 Lucas Jul Pedersen 2003 Næstved Svømmeklub DEN 2:05.14
9 347 Frederik Skytte Nielsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 2:08.22
10 320 Otto Cairo 2007 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:08.58
11 261 Alexander Oxenbøll 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:08.77
12 185 Viktor Eibye 2001 Haslev Svømmeklub DEN 2:09.34
13 275 Emil Olsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:09.84
14 256 Kalle Gerner Knudsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:10.18
15 254 Peter K. M. Petersen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:12.23
16 346 Dion Veliqi 2008 Svømmeklubben Syd DEN 2:14.09
17 155 Ib Fang Wang 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:15.39
18 158 Linus Klarskov Vidovic 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:15.60
19 344 Viktor Damkjær Pyndt 2008 Svømmeklubben Syd DEN 2:16.21
20 354 William Bjørnsteen 2008 Svømmeklubben Syd DEN 2:16.22
21 157 Konradas Juska 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:16.86
22 352 Noa Riis 2008 Svømmeklubben Syd DEN 2:18.25
23 39 Karl-Johan Brandt 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:20.60
24 73 Nicolai Molter Petersen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 2:22.69
25 60 Sebastian Svenningsen 2006 Næstved Svømmeklub DEN 2:26.55
26 273 Gustav Jørgensen 2009 Swim Team Taastrup DEN 2:28.42
27 328 Marcus Bilberg Lund 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:34.19
28 266 Toke Hjalholt 2007 Swim Team Taastrup DEN 2:35.87
29 23 Nick Nielsen 2008 Solrød Svømmeklub DEN 2:36.27
30 435 Cornelius K. Andreassen 2008 Vest-Brøndby DEN 2:37.01
31 391 Bertram J. Trangbæk 2009 Vest-Brøndby DEN 2:37.03
32 175 Laurits Thøfner 2004 Haslev Svømmeklub DEN 2:40.17
33 302 Tobias Gundelach 2002 Swim Team Taastrup DEN 2:40.50
34 228 Marco Leang 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 2:44.05
35 132 Buster Watkin 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:45.43
36 430 Oliver Hentzen Tordrup 2008 Vest-Brøndby DEN 2:47.61
37 401 Mads Ulslev Parbst 2008 Vest-Brøndby DEN 2:51.52
38 230 Florian Westarp Zornhagen 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 2:54.33
39 229 Oscar G. Lopez Nielsen 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 2:55.34
40 44 Linus Sylvest Andersen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 2:57.12
41 18 Nikolaj Li 2007 Solrød Svømmeklub DEN 3:01.79
42 403 Markus Tordrup 2010 Vest-Brøndby DEN 3:04.30
43 402 Magnus Kleis 2010 Vest-Brøndby DEN 3:04.47
44 390 Anton Tidemann Kjærsgaard 2009 Vest-Brøndby DEN 3:07.27
45 392 Even Kirkegaard Jensen 2009 Vest-Brøndby DEN 3:26.48
46 388 Alexander Birk Lund 2010 Vest-Brøndby DEN 3:29.34
47 407 Rasmus Valentin Bayer 2010 Vest-Brøndby DEN 3:29.37
48 408 Ronas Cetinkaya 2010 Vest-Brøndby DEN 3:32.12
49 424 Noah Kobbernagel 2011 Vest-Brøndby DEN 3:35.71
50 412 Ewan Han Mitchell 2011 Vest-Brøndby DEN 3:36.00
25-11-2021 20:10.36 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
3 200m Rygsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 35 Jaqueline Haack 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:26.12
2 242 Josefine Nielsen 2005 Frederiksværk Svømmeklub DEN 2:27.42
3 260 Annika Køhn 2005 Swim Team Taastrup DEN 2:30.81
4 54 Iben Lund Nielsen 2006 Næstved Svømmeklub DEN 2:32.75
5 6 Nicole Damhøj Andersen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:38.21
6 342 Leonora Wahl-Brink 2007 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:38.25
7 264 Rebecca Ella Madsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:39.25
8 51 Freja Juul 2006 Næstved Svømmeklub DEN 2:41.36
9 125 Alma Sofie A. Bløcher 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:41.40
10 239 Sofie Wettendorff Hasling 2007 Frederiksværk Svømmeklub DEN 2:42.72
11 128 Andrea Lage 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:46.90
12 335 Mille Reimer 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:48.18
13 304 Laura Thomadsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:48.30
14 436 Agnes Højsteen 2007 Vest-Brøndby DEN 2:51.77
15 247 Helena Lendal 2006 Frederiksværk Svømmeklub DEN 2:54.03
16 438 Freja Kobbernagel 2008 Vest-Brøndby DEN 3:01.77
17 152 Ella Trærup 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 3:10.00
18 21 Caroline Milling 2009 Solrød Svømmeklub DEN 3:19.59
19 238 Patricia Christensen 2007 Frederiksværk Svømmeklub DEN 3:31.32
20 159 Luna Blanka A. Bløcher 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 3:39.77
21 67 Clara Munkholm Larsen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 4:16.00
22 32 Caroline Bøtcher 2011 Solrød Svømmeklub DEN 4:16.00
25-11-2021 20:10.37 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
4 200m Rygsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 53 Hjalte Petersen 2004 Næstved Svømmeklub DEN 2:06.28
2 262 Jeppe Kjær 2004 Swim Team Taastrup DEN 2:14.01
3 41 Vincent Borup Schärer 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:16.95
4 234 Daniel Didriksen 2002 Frederiksværk Svømmeklub DEN 2:23.03
5 325 Herman Plehn Prehn 2007 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:31.30
6 352 Noa Riis 2008 Svømmeklubben Syd DEN 2:31.69
7 330 Stefan Birkhøj Kjærstad 2007 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:39.00
8 222 Tristan Nygaard 2008 Glostrup Svømmeklub DEN 2:40.88
9 281 William Bugge 2008 Swim Team Taastrup DEN 2:43.69
10 165 Hans Bjørn Legind 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:47.07
11 376 Christian Kempel Laursen 2008 Værløse Svømmeklub DEN 2:51.60
12 378 Kaare Asskildt 2006 Værløse Svømmeklub DEN 2:52.16
13 321 Lucas Lund Warner 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:53.33
14 143 Daniel Emil Lund Cliff 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 3:02.03
15 405 Noah Nygaard 2008 Vest-Brøndby DEN 3:15.63
16 419 Lauge Danmark Knudsen 2011 Vest-Brøndby DEN 3:16.00
17 396 Jacob Bornhøft Nielsen 2010 Vest-Brøndby DEN 3:16.00
18 422 Mikkel Sterup Abrahamsson 2011 Vest-Brøndby DEN 3:16.00
19 429 Villum Nygaard 2011 Vest-Brøndby DEN 3:16.00
25-11-2021 20:10.38 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
5 400m Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 257 Schastine Tabor 2005 Swim Team Taastrup DEN 5:10.00
2 331 Vigga Skou 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 5:40.65 EFT
3 307 Klara Rasmussen 2008 Swim Team Taastrup DEN 5:47.90
4 142 Christiane Dreyer Riis 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 5:50.00
5 270 Marie Munk 2008 Swim Team Taastrup DEN 5:53.90
6 377 Fiona Jensen 2006 Værløse Svømmeklub DEN 5:55.28
7 274 Olivia Møllgaard 2008 Swim Team Taastrup DEN 6:01.19
8 322 Adia Brekling 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 6:56.44 EFT
9 323 Lina Louardi 2009 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 7:10.33 EFT
25-11-2021 20:10.38 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
6 400m Medley Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 164 Simon Voldmester 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 5:01.69
2 268 Frederik Rasmussen 2005 Swim Team Taastrup DEN 5:04.66
3 271 Simon Hejbroch 2006 Swim Team Taastrup DEN 5:09.45
4 68 Emil Lejbølle 2007 Næstved Svømmeklub DEN 5:40.00
25-11-2021 20:10.38 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
7 50m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 444 Julie Kepp Jensen 2000 Nationalt Træningscenter DEN 25.61
2 446 Amalie Mikkelsen 1997 Nationalt Træningscenter DEN 25.71
3 257 Schastine Tabor 2005 Swim Team Taastrup DEN 27.28
4 253 Maya Krogh Brønnicke 2005 Swim Team Taastrup DEN 29.71
5 7 Caroline P. Mathiesen 2001 Solrød Svømmeklub DEN 29.71
6 181 Sisse Berg Olesen 2005 Haslev Svømmeklub DEN 29.71
7 438 Freja Kobbernagel 2008 Vest-Brøndby DEN 30.72
8 310 Isabell Hansen 2007 Swim Team Taastrup DEN 30.98
9 299 Signe Schnabelrauch 2006 Swim Team Taastrup DEN 31.09
10 6 Nicole Damhøj Andersen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 31.16
11 5 Emilie Hartvig-Olsen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 31.62
12 9 Charlotte Hjortshøj 2006 Solrød Svømmeklub DEN 31.69
13 248 Nynne Bugge 2008 Swim Team Taastrup DEN 31.81
14 240 Ida-Marie Nørgaard 2005 Frederiksværk Svømmeklub DEN 31.91
15 35 Jaqueline Haack 2006 Solrød Svømmeklub DEN 32.12
16 49 Ellen-Sofie Jespersen 2007 Næstved Svømmeklub DEN 32.31
17 71 Merle Blomberg Jensen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 32.33
18 163 Vigga Jørgensen 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 32.42
19 260 Annika Køhn 2005 Swim Team Taastrup DEN 32.54
20 17 Nynne Zandra Opperfelt 2006 Solrød Svømmeklub DEN 32.64
21 304 Laura Thomadsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 32.83
22 263 Hannah Rørbech 2006 Swim Team Taastrup DEN 33.01
23 54 Iben Lund Nielsen 2006 Næstved Svømmeklub DEN 33.22
24 264 Rebecca Ella Madsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 33.22
25 437 Sandra Bünsov Frederiksen 2007 Vest-Brøndby DEN 33.27
26 309 Sarah Caroline Vibskov 2002 Swim Team Taastrup DEN 33.33
27 51 Freja Juul 2006 Næstved Svømmeklub DEN 33.71
28 386 Frederikke M. Rasmussen 2008 Vest-Brøndby DEN 34.11
29 297 Rosa Cornelia Barrisøe 2006 Swim Team Taastrup DEN 34.17
30 65 Augusta Johansen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 34.43
31 380 Mette Roat Jørgensen 2007 Værløse Svømmeklub DEN 34.78
32 434 Esther Bang Laursen 2009 Vest-Brøndby DEN 34.94
33 161 Thilde Gammelvind 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 34.96
34 339 Sophie Harborg Fuchs 2007 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 35.05
35 375 Amalie Helfelt 2006 Værløse Svømmeklub DEN 35.28
36 12 Emma Spang 2006 Solrød Svømmeklub DEN 35.33
37 205 Maddie Evers Kokholm 2008 Glostrup Svømmeklub DEN 35.73
38 237 Maja Hallberg Langkilde 2004 Frederiksværk Svømmeklub DEN 35.79
39 66 Cecilie Jakobsen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 36.28
40 67 Clara Munkholm Larsen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 36.31
41 300 Maja Hansen 2006 Swim Team Taastrup DEN 36.59
42 433 Cornelia Matthesen 2009 Vest-Brøndby DEN 36.76
43 327 Ida Larsen 2009 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 37.55
44 179 Camila Hansen 2006 Haslev Svømmeklub DEN 38.00
45 340 Laura Jørgensen 2007 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 38.32
46 43 Emilie Jakobsen 2010 Næstved Svømmeklub DEN 38.43
47 276 Maja F. E. Kamper 2008 Swim Team Taastrup DEN 38.57
48 123 Alice Zsigri Dyndgaard 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 38.59
49 278 Amalie Møller 2007 Swim Team Taastrup DEN 38.94
50 235 Viktoria Illemann 2007 Frederiksværk Svømmeklub DEN 39.30
51 220 Vega Deneke Kure 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 40.53
52 440 Cecilia Janning 2009 Vest-Brøndby DEN 40.59
53 236 Sofie Bierbaum-Pedersen 2006 Frederiksværk Svømmeklub DEN 40.60
54 280 Ellen Bregnholt Larsen 2008 Swim Team Taastrup DEN 41.45
55 449 Ester Ganci Frederiksen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 42.08 EFT
56 40 Monique Haack 2009 Solrød Svømmeklub DEN 42.67
57 22 Emma Mahs 2009 Solrød Svømmeklub DEN 43.50
58 442 Mille Therp 2009 Vest-Brøndby DEN 45.32
59 152 Ella Trærup 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 47.08 EFT
60 231 Chili Bruun Larsen 2008 Frederiksværk Svømmeklub DEN 47.65
61 159 Luna Blanka A. Bløcher 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 48.08
62 385 Victoria Sinding Vetlov 2009 Vest-Brøndby DEN 51.04
63 29 Laura  Mahs 2011 Solrød Svømmeklub DEN 59.16
64 243 Rosa Nørgaard 2010 Frederiksværk Svømmeklub DEN 1:03.49
65 246 Emma Larsson Milan 2009 Frederiksværk Svømmeklub DEN 1:04.00
66 400 Lucca Lundemoes 2009 Vest-Brøndby DEN 1:04.00
25-11-2021 20:10.39 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
8 50m Butterfly Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 267 Philip Krogh Brønnicke 2000 Swim Team Taastrup DEN 27.02
2 185 Viktor Eibye 2001 Haslev Svømmeklub DEN 27.19
3 53 Hjalte Petersen 2004 Næstved Svømmeklub DEN 27.52
4 52 Gustav Nissen 2001 Næstved Svømmeklub DEN 27.76
5 75 Harald Franck 2003 Næstved Svømmeklub DEN 27.93
6 42 Lucas Jul Pedersen 2003 Næstved Svømmeklub DEN 28.05
7 258 Andreas Stampe Dalgaard 2004 Swim Team Taastrup DEN 28.12
8 255 Sune Vergmann 2005 Swim Team Taastrup DEN 28.18
9 382 Noah Lester 2006 Værløse Svømmeklub DEN 28.86
10 383 Jacob Michael Madsen 2006 Værløse Svømmeklub DEN 28.92
11 254 Peter K. M. Petersen 2006 Swim Team Taastrup DEN 29.09
12 165 Hans Bjørn Legind 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 29.11
13 256 Kalle Gerner Knudsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 29.19
14 38 Mads Mørkhøj Hartington 2006 Solrød Svømmeklub DEN 29.39
15 184 Christopher Vejlbo Hansen 2005 Haslev Svømmeklub DEN 29.93
16 130 Asbjørn Zeller 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 30.52
17 275 Emil Olsen 2006 Swim Team Taastrup DEN 30.56
18 262 Jeppe Kjær 2004 Swim Team Taastrup DEN 30.85
19 175 Laurits Thøfner 2004 Haslev Svømmeklub DEN 30.93
20 74 Oliver Petersen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 31.09
21 337 Frederik Knakkergaard 2005 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 31.20
22 354 William Bjørnsteen 2008 Svømmeklubben Syd DEN 31.92
23 41 Vincent Borup Schärer 2006 Solrød Svømmeklub DEN 32.06
24 347 Frederik Skytte Nielsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 32.13
25 153 Felix Holkenfeldt Be Berg 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 32.25
26 279 Lukas Hitlev 2007 Swim Team Taastrup DEN 32.89
27 68 Emil Lejbølle 2007 Næstved Svømmeklub DEN 33.05
28 60 Sebastian Svenningsen 2006 Næstved Svømmeklub DEN 33.46
29 23 Nick Nielsen 2008 Solrød Svømmeklub DEN 33.50
30 344 Viktor Damkjær Pyndt 2008 Svømmeklubben Syd DEN 33.77
31 329 Christian V. F. Jakobsen 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 33.89
32 39 Karl-Johan Brandt 2006 Solrød Svømmeklub DEN 34.46
33 143 Daniel Emil Lund Cliff 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 34.52
34 326 Kasper Egerod 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 35.22
35 302 Tobias Gundelach 2002 Swim Team Taastrup DEN 35.74
36 44 Linus Sylvest Andersen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 35.99
37 132 Buster Watkin 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 36.23
38 182 Lukas Aagaard Sørensen 2006 Haslev Svømmeklub DEN 36.50
39 207 Anders Koch Jensen 2008 Glostrup Svømmeklub DEN 37.54
40 346 Dion Veliqi 2008 Svømmeklubben Syd DEN 37.59
41 18 Nikolaj Li 2007 Solrød Svømmeklub DEN 42.43
42 391 Bertram J. Trangbæk 2009 Vest-Brøndby DEN 42.91
43 430 Oliver Hentzen Tordrup 2008 Vest-Brøndby DEN 44.40
44 402 Magnus Kleis 2010 Vest-Brøndby DEN 45.00
25-11-2021 20:10.40 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
9 200m Brystsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 11 Anne Sepstrup-Skjoldner 2005 Solrød Svømmeklub DEN 2:44.56
2 10 Mathilde P. Mathiesen 2004 Solrød Svømmeklub DEN 2:49.27
3 333 Zenia Englund 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:54.88
4 269 Maria Agnes Jakobsen 2007 Swim Team Taastrup DEN 2:55.23
5 252 Emma Haagen 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:58.05
6 351 Emilie Larsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 2:58.53
7 221 Liva Friche Christensen 2008 Glostrup Svømmeklub DEN 3:00.12
8 311 Laura Kristensen 2004 Swim Team Taastrup DEN 3:04.22
9 251 Jasmin Freja Hansen Ünal 2007 Swim Team Taastrup DEN 3:04.75
10 3 Mathilde Rygaard Hansen 2008 Solrød Svømmeklub DEN 3:09.90
11 126 Amalie Rodian Nielsen 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 3:10.00
12 204 Ida Celine Sangstad Holst 2007 Glostrup Svømmeklub DEN 3:12.87
13 66 Cecilie Jakobsen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 3:13.95
14 61 Silje Rud Pedersen 2007 Næstved Svømmeklub DEN 3:14.05
15 72 Nanna Bøchman Pheiffer 2009 Næstved Svømmeklub DEN 3:15.01
16 387 Lamia Taslicukur 2008 Vest-Brøndby DEN 3:15.08
17 308 Caroline Møller 2002 Swim Team Taastrup DEN 3:22.06
18 142 Christiane Dreyer Riis 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 3:23.33
19 21 Caroline Milling 2009 Solrød Svømmeklub DEN 3:25.00
20 19 Isabella Quist Hjortgaard 2009 Solrød Svømmeklub DEN 3:27.13
21 20 Amalie Vogt Monberg 2010 Solrød Svømmeklub DEN 3:30.00
22 14 Clara Vestergaard 2008 Solrød Svømmeklub DEN 3:32.98
23 224 Ella Kruse Enemærke 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 3:34.74
24 64 Asta Lund Nielsen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 3:34.75
25 123 Alice Zsigri Dyndgaard 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 3:38.00
26 156 Josephine S. Christensen 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 3:38.31
27 226 Thilde Bødiker 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 3:47.47
28 345 Olivia Køltoft 2009 Svømmeklubben Syd DEN 3:50.00
29 223 Asta Kruse Enemærke 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 3:52.39
30 431 Alma Gottorp Sørensen 2009 Vest-Brøndby DEN 3:52.74
31 441 Sally Anna Usinger 2008 Vest-Brøndby DEN 4:07.67
32 432 Caroline Stefansen 2009 Vest-Brøndby DEN 4:08.76
33 161 Thilde Gammelvind 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 4:09.98
34 128 Andrea Lage 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 4:40.39
35 398 Lissie Murphy 2010 Vest-Brøndby DEN 4:41.00
25-11-2021 18:39.54 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
10 200m Brystsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 2 Casper Mørkhøj Hartington 2002 Solrød Svømmeklub DEN 2:20.04
2 52 Gustav Nissen 2001 Næstved Svømmeklub DEN 2:25.36
3 38 Mads Mørkhøj Hartington 2006 Solrød Svømmeklub DEN 2:35.30
4 158 Linus Klarskov Vidovic 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:42.70
5 277 Karl-Emil Klinggård Niels 2007 Swim Team Taastrup DEN 2:42.91
6 261 Alexander Oxenbøll 2006 Swim Team Taastrup DEN 2:45.44
7 130 Asbjørn Zeller 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:50.67
8 319 Malte Bøgelund Høpfner 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 3:07.30
9 249 Jakob Hansen 2009 Swim Team Taastrup DEN 3:10.00
10 250 Asger Gregersen 2008 Swim Team Taastrup DEN 3:10.00
11 222 Tristan Nygaard 2008 Glostrup Svømmeklub DEN 3:27.84
12 132 Buster Watkin 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 4:05.37
13 389 Anton Jønsson 2009 Vest-Brøndby DEN 4:06.00
14 37 Frederik Vedtofte 2009 Solrød Svømmeklub DEN 4:06.00
15 73 Nicolai Molter Petersen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 4:06.00
25-11-2021 20:10.43 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
11 100m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 257 Schastine Tabor 2005 Swim Team Taastrup DEN 1:00.89
2 4 Caroline Rygaard Hansen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:07.03
3 6 Nicole Damhøj Andersen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:08.76
4 9 Charlotte Hjortshøj 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:10.05
5 46 Andrea Holm Sørensen 2005 Næstved Svømmeklub DEN 1:10.25
6 438 Freja Kobbernagel 2008 Vest-Brøndby DEN 1:10.28
7 333 Zenia Englund 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:10.72
8 248 Nynne Bugge 2008 Swim Team Taastrup DEN 1:11.25
9 5 Emilie Hartvig-Olsen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:12.65
10 71 Merle Blomberg Jensen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 1:13.42
11 270 Marie Munk 2008 Swim Team Taastrup DEN 1:14.62
12 263 Hannah Rørbech 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:14.69
13 11 Anne Sepstrup-Skjoldner 2005 Solrød Svømmeklub DEN 1:14.77
14 163 Vigga Jørgensen 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:15.40
15 349 Josephine N. Østergaard 2005 Svømmeklubben Syd DEN 1:17.44
16 386 Frederikke M. Rasmussen 2008 Vest-Brøndby DEN 1:18.63
17 8 Malene Dithmar 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:20.06
18 49 Ellen-Sofie Jespersen 2007 Næstved Svømmeklub DEN 1:20.59
19 12 Emma Spang 2006 Solrød Svømmeklub DEN 1:20.73
20 47 Caroline Risager Strate 2007 Næstved Svømmeklub DEN 1:20.93
21 380 Mette Roat Jørgensen 2007 Værløse Svømmeklub DEN 1:21.46
22 433 Cornelia Matthesen 2009 Vest-Brøndby DEN 1:26.36
23 58 Mathilde Ludvigsen 2006 Næstved Svømmeklub DEN 1:26.88
24 61 Silje Rud Pedersen 2007 Næstved Svømmeklub DEN 1:29.46
25 309 Sarah Caroline Vibskov 2002 Swim Team Taastrup DEN 1:29.53
26 276 Maja F. E. Kamper 2008 Swim Team Taastrup DEN 1:30.00
27 364 Sofie K. Eriksen 2007 Værløse Svømmeklub DEN 1:30.00
28 332 Ida Fam 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:31.47
29 224 Ella Kruse Enemærke 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 1:35.39
30 118 Asta Lukowski 2010 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:39.69
31 235 Viktoria Illemann 2007 Frederiksværk Svømmeklub DEN 1:40.03
32 223 Asta Kruse Enemærke 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 1:40.39
33 133 Ida Hansen 2010 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:45.00
34 290 Alma Neesen 2010 Swim Team Taastrup DEN 1:45.00
35 289 Alicia Dupont Larsen 2010 Swim Team Taastrup DEN 1:45.00
36 136 Ingrid Zeller 2010 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:45.00
37 291 Alma S. L. Pedersen 2009 Swim Team Taastrup DEN 1:45.00
38 188 Clara Kristine Ingeborg
Andersen
2010 Haslev Svømmeklub DEN 1:45.00
39 284 Ingrid Schultz 2010 Swim Team Taastrup DEN 1:55.00
40 327 Ida Larsen 2009 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:56.92
41 282 Adele Svendsen 2011 Swim Team Taastrup DEN 1:57.00
42 67 Clara Munkholm Larsen 2009 Næstved Svømmeklub DEN 2:02.98
43 159 Luna Blanka A. Bløcher 2009 Hovedstadens Svømmeklub DEN 2:03.27
44 440 Cecilia Janning 2009 Vest-Brøndby DEN 2:05.71
45 244 Nicoline Boesgaard 2009 Frederiksværk Svømmeklub DEN 2:20.66
25-11-2021 20:10.45 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Swim Team Taastrup
Document
Deltagerliste
STT Efterårsstævne 2021
Placering: Taastrup Svømmehal Hal 2 Arrangør Swim Team Taastrup
Svømmeh 25m Stævne dato: 26. nov  2021 to 28. nov  2021
12 100m Butterfly Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 348 Alexander Slente 2004 Svømmeklubben Syd DEN 59.17
2 267 Philip Krogh Brønnicke 2000 Swim Team Taastrup DEN 59.29
3 185 Viktor Eibye 2001 Haslev Svømmeklub DEN 1:01.18
4 255 Sune Vergmann 2005 Swim Team Taastrup DEN 1:01.47
5 258 Andreas Stampe Dalgaard 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:02.78
6 271 Simon Hejbroch 2006 Swim Team Taastrup DEN 1:02.93
7 42 Lucas Jul Pedersen 2003 Næstved Svømmeklub DEN 1:03.06
8 353 Tue Vestergaard Jürs 2004 Svømmeklubben Syd DEN 1:03.49
9 382 Noah Lester 2006 Værløse Svømmeklub DEN 1:03.90
10 52 Gustav Nissen 2001 Næstved Svømmeklub DEN 1:04.14
11 1 Malte Hjalholt 2003 Solrød Svømmeklub DEN 1:04.51 EFT
12 295 Mikkel Brundert Hansen 2002 Swim Team Taastrup DEN 1:05.46
13 164 Simon Voldmester 2007 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:06.20
14 268 Frederik Rasmussen 2005 Swim Team Taastrup DEN 1:07.87
15 45 Aksel Bryde Jørgensen 2005 Næstved Svømmeklub DEN 1:09.30
16 354 William Bjørnsteen 2008 Svømmeklubben Syd DEN 1:11.21
17 59 Sebastian Aunt 2007 Næstved Svømmeklub DEN 1:11.39
18 256 Kalle Gerner Knudsen 2004 Swim Team Taastrup DEN 1:11.85
19 233 Thorbjørn Jari Ikkala 2002 Frederiksværk Svømmeklub DEN 1:12.48
20 344 Viktor Damkjær Pyndt 2008 Svømmeklubben Syd DEN 1:13.24
21 222 Tristan Nygaard 2008 Glostrup Svømmeklub DEN 1:15.40
22 329 Christian V. F. Jakobsen 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:16.88
23