Startliste for Regionsstævne Sjælland Nord
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Regionalt børnestævne Nordsjæl |
|
Udskriftsdato |
31 oktober 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederiksværk |
|
Udskriftstidspunkt |
08:57 |
|
|
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 oktober 2021 |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
187 |
2 |
Ida Melholt Gentin |
2011 |
1156AE |
A6 SLANGE |
|
25m |
|
266 |
3 |
Filippa Transel |
2011 |
1102AE |
HELSINGØR |
|
25m |
|
186 |
4 |
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
1160AE |
A6 SLANGE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
1148AJ |
HERLEV |
|
25m |
1:51.04 |
297 |
3 |
Ella Maria Schønnemann |
2011 |
1116AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:35.53 |
256 |
4 |
Clara Nymark Føge |
2011 |
1160AG |
HERLEV |
|
25m |
1:35.86 |
335 |
5 |
Emma Smed |
2011 |
1148AI |
TRITON B |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
305 |
1 |
Summer Jorgensen |
2011 |
1182AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:34.06 |
203 |
2 |
Dagmar Mulipola |
2011 |
1154AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:30.47 |
214 |
3 |
Selma Langkjær |
2010 |
1074AG |
ALLERØD |
|
25m |
1:28.64 |
290 |
4 |
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
1132AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:29.17 |
196 |
5 |
Maria Hou |
2010 |
1048AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:33.11 |
345 |
6 |
Sarah Marie Andersen |
2011 |
1128AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:34.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
245 |
1 |
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
1034AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:25.74 |
217 |
2 |
Siri Egholm Høgh |
2010 |
1038AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:20.52 |
211 |
3 |
Madicken Markussen |
2010 |
1062AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:20.07 |
216 |
4 |
Silke Holtz |
2010 |
1062AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:20.25 |
222 |
5 |
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:20.98 |
308 |
6 |
Emilie Lauritzen |
2010 |
1022AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:25.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
252 |
1 |
Mille Stokholm |
2010 |
1034AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:19.40 |
248 |
2 |
Agnethe Overgaard |
2010 |
1088AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:19.13 |
237 |
3 |
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.59 |
311 |
4 |
Josephine Esther Glad |
2010 |
1050AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:19.07 |
346 |
5 |
Victoria Nørgaard |
2010 |
1046AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:19.13 |
282 |
6 |
Aleksandra Dragieva |
2010 |
1014AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:19.42 |
|
|
Heat 6 (7) (Årg. 2011-2011) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
238 |
1 |
Elvera Teilmann |
2011 |
1148AA |
LYNGBY |
|
25m |
1:28.17 |
190 |
2 |
Camilla Vastrup |
2011 |
1180AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:24.62 |
215 |
3 |
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
1128AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:23.04 |
183 |
4 |
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
1168AA |
A6 SLANGE |
|
25m |
1:24.08 |
191 |
5 |
Caroline Møllebro |
2011 |
1130AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:25.66 |
286 |
6 |
Emma Klug Christensen |
2011 |
1184AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:28.83 |
|
|
Heat 7 (7) (Årg. 2010-2010) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
287 |
1 |
Frida Lund Kilen |
2010 |
1098AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.22 |
208 |
2 |
Ella Wolffbrandt |
2010 |
1078AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:12.95 |
207 |
3 |
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
1008AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:07.68 |
209 |
4 |
Ida Langseth |
2010 |
1072AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:10.73 |
229 |
5 |
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:13.42 |
235 |
6 |
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
31 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:57 |
|