2021-11-30   12:46:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Upp till 13

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 FM

Document
Heatlista
Upp till 13
Plats: Höganäs sportcenter Arrangör: Höganäs simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 24 okt 2021 till den 24 okt 2021
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:41
Anm tid
Start ca:
1
225 2 Albin Lindman 2009 SK TRITON
131 3 Vincent Ternström 2009 SK LAXEN
72 4 Eric Sandrup 2009 HÖGANÄS SS
5
6
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:43
103 1 Liam Andersson 2009 LANDSKRONA 1:52.90 L
158 2 Viktor Forsberg Funkquist 2009 SK LAXEN 1:41.51
20 3 Rasmus Eriksson 2008 SS DELFIN 1:37.97
156 4 Alexander Bagge 2009 SK LAXEN 1:41.03
170 5 Karim Kurdi 2009 SK LAXEN 1:52.27 L
6
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:46
182 1 Emil Laneblad 2009 POSEIDON 1:35.70
189 2 Jack Lind 2009 POSEIDON 1:33.02
102 3 Linus Gustafsson 2009 LANDSKRONA 1:31.36 L
57 4 Elton Losvall 2009 HS 1:32.25
119 5 Julius Röhrle 2009 SK LAXEN 1:33.64
162 6 Måns Bergdahl 2009 SK LAXEN 1:36.97
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:48
67 1 Edvin Nilsson 2008 HÖGANÄS SS 1:28.77
193 2 Matteo Hallencreutz 2009 POSEIDON 1:27.12
25 3 Vincent Kock 2009 HS 1:25.40
28 4 Mio Holst 2009 HS 1:26.01
154 5 Olle Salomonsson 2009 SK LAXEN 1:28.41
206 6 Gustav Vestgården Tukk 2009 VELLINGE-N 1:29.83
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:50
184 1 Filip Edlundh 2009 POSEIDON 1:24.35
199 2 Xavier Lopez 2009 POSEIDON 1:21.79
195 3 Torkel Olsson 2009 POSEIDON 1:14.55
30 4 Onzo Nilbo Burren 2009 HS 1:18.51
190 5 Kieran O'Brien 2009 POSEIDON 1:21.87
196 6 Vidar Elmér 2009 POSEIDON 1:24.47
2021-10-24 08:06:00 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Höganäs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner