2021-12-06   16:15:55
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for ARENA Swim Race 2021

Below are all entry- and startlists shown by session.

Söndag den 24/10 Klockan 14.00 (Insim kl. 13.00-13.45)

Document
Startlista
Arena Swim Race 2021
Plats: Centralbadet Arrangör: Norrköpings KK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 24 okt 2021 till den 24 okt 2021
20 50m Bröstsim Mixed 11 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 121 Emmie jakobsson 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 43.43
2 116 Maja Göthe 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 44.23
3 61 Majken Nygren 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 46.03
4 63 Sara Karlsson 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 47.81
5 13 Samuel Sponn 2010 Finspångs Simklubb SWE 48.61
6 71 Matilda Elmberg 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 48.90
7 84 Carl Eldh 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 49.48
8 58 Julia Axelsson 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 49.77
9 10 Matilda Hovberg 2010 Finspångs Simklubb SWE 49.89
10 89 Gustav Rosén 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 49.98
11 7 Vilgot Eriksson 2010 Finspångs Simklubb SWE 50.12
12 66 Vilma Björnholm 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 50.30
13 105 Victor Alacam 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 53.07
14 88 Alfred Kalms 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 53.24
15 148 Denise Englund 2010 Trosabygdens Simsällskap SWE 56.28
16 91 Mirja Åqvist 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 56.45
17 134 Isak Strandberg 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 56.53
18 109 Filippa Baca 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 56.97
19 85 Emil Högfors 2010 Linköpings Allmänna SS SWE 57.66
20 20 Lizzie Zöger 2010 Finspångs Simklubb SWE 1:05.74
21 47 William Arnberg 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
22 9 Elma Hedlund 2010 Finspångs Simklubb SWE
23 112 Esmeralda Carlberg 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE
24 53 Nora Narby 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
25 49 Alva Narby 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
26 41 Thilde Nordkvist 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
27 125 Matilda Karlsson 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE
28 82 Evelyn Freire Anseklev 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
29 24 Rebecka Eklund 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
30 87 Niklas Bergqvist 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
31 90 Harald Eng 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
32 86 Rasmus Blom 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
33 119 Arvid Hellman 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE
34 50 Andrew Gushchin 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
35 93 Elsa Lukas 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
36 135 Liv Svensson 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE
37 45 Oliver Villebeck 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
38 73 Edvin Mylén 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
39 22 Alicia Bildh 2010 Linköpings Allmänna SS SWE
2021-10-24 13:07:16 Resultathantering: WinGrodan 2.7 Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner