Program för Adventsstævne 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
223 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
213 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
216 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
219 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
115 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
225 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
241 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:36.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
285 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Aryamik Ati |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Hassan Fallah Zadeh |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
63 |
|
David Vad Chawes |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
152 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:57.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Thor Hjortekjær-Lausten |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
93 |
|
Lauge Villum Larsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
288 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
Christian Nielsen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
2:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
197 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
246 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:15.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
264 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
284 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:19.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
183 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
2:19.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
250 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
9 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
106 |
|
Sikker Botfeldt |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
224 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
243 |
|
Phong Vu |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
269 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|