Startliste for UGP 3 2021, Stockholm (Norrtälje)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Simhall |
Arrangör: |
SDF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
376 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
4:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
547 |
|
Rasmus Kalvik |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
4:25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Carl Omberg |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
399 |
|
Casper Rengart |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
332 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
4:32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
328 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
4:34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
330 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
4:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
4:41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
377 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
4:42.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
327 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
4:44.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
389 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
4:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
401 |
|
Daniel Bebenek |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:49.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
Simon Siljekvist |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:53.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
329 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
4:54.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
35 |
|
Martin Gertz |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
4:54.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
27 |
|
Gustav Skantz |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:56.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Nils Franzen |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
341 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
4:58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
408 |
|
Theo Takala |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:59.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
398 |
|
Anders Watanabe |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:04.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
370 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
23 |
|
Melvin Eriksson |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:08.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
369 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
36 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
5:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
397 |
|
Filip Lindeberg |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
412 |
|
Noah Björkhed |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:20.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
29 |
|
David Demirian |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
407 |
|
Junes Khattab |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:24.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
34 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
5:28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
334 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
139 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
5:51.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
8 |
|
Peter Oechtering |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
5:56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
366 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
411 |
|
Elias Bergfeldt |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
6:09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
417 |
|
Mose Grafström |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
6:46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
367 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
6:56.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
419 |
|
Olle Kaas |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
7:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
130 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
418 |
|
Oliver Martin |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
395 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
31 |
|
Oscar Andersson |
2007 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
351 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
350 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
388 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
33 |
|
Ludvig Aronsson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
378 |
|
Eric Risland |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
373 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
387 |
|
Lakira Sasnima Wanasinghe Sasnima Wanasinghe |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
372 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
423 |
|
Christoffer Kosmidis |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-14 12:30:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|