2022-01-28   20:04:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Aquarapid Knattesim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

pass 1

Document
Heatlista
Aquarapid Knattesim 2021
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021
Gren 3, 50m Frisim Damer
Final 1 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:42
Anm tid
Start ca:
32 1 Afomia Dubois 2010 JÄRFÄLLA S
515 2 Alva Lönnerstam 2010 SS04
514 3 Wilma Skarstedt 2010 SS04
302 4 Isabella Araya 2010 TUREBERG
556 5 Freja Nixey 2010 GUSTAVSBER
257 6 Zoey Nolan 2010 SÖDERTÖRN
516 7 Olivia Vikbladh 2010 SS04
246 8 Lova Öhlin 2010 SÖDERTÖRN
Gren 3, 50m Frisim Damer Final 2 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:43
317 1 Oihane Guzman 2010 TUREBERG
170 2 Nora Tornberg 2010 SPÅRVÄGEN 1:02.20
310 3 Siri Porelius 2010 TUREBERG 53.62
29 4 Stella Österman 2010 GUSTAVSBER 49.19
245 5 Nora Eidebo 2010 SÖDERTÖRN 50.76
450 6 Olivia Wiklund 2010 VÄSTERÅS 55.29
430 7 Ellie Björklund 2010 VÄSBY SS
265 8 Anna Martina Brown 2010 SÖDERTÖRN
Gren 3, 50m Frisim Damer Final 3 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:44
482 1 Molly Vestholm 2010 VÄSTERÅS 48.87
425 2 Sara Bitskinashvili 2010 VÄSBY SS 48.71
360 3 Matilda Nobel Stenström 2010 TÄBY SIM 47.67 L
361 4 Alicia Ariamard 2010 TÄBY SIM 46.26
459 5 Saga Moberg Egerås 2010 VÄSTERÅS 47.24
318 6 Ebba Bergtass 2010 TUREBERG 47.91
475 7 Alma Thorildsson 2010 VÄSTERÅS 48.76
546 8 Liyonie Withana 2010 SS04 49.14
Gren 3, 50m Frisim Damer Final 4 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:45
363 1 Kerstin Aronsson 2010 TÄBY SIM 45.24
151 2 Clara Sartor 2010 SKURU IK 44.93
2 3 Emilia Liu Nilsson 2010 BOTK-RÖNN 44.60
1 4 Astrid Gladh 2010 BOTK-RÖNN 44.40
275 5 Olivia Wennerberg 2010 SÖDERTÖRN 44.52
470 6 Ina Rhodin 2010 VÄSTERÅS 44.76
217 7 Francesca Grims Medici 2010 SKK 45.04
3 8 Leontine Olsson 2010 BOTK-RÖNN 45.60
Gren 3, 50m Frisim Damer Final 5 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:46
Anm tid
Start ca:
181 1 Astrid Lindkvist 2010 SPÅRVÄGEN 44.08
158 2 Valentina Isakovic 2010 SKURU IK 43.64
364 3 Tilly Bäckgren 2010 TÄBY SIM 43.07
347 4 Ella Edhäll 2010 TÄBY SIM 42.79
437 5 Rebecka Almroth 2010 VÄSBY SS 42.99
203 6 Silja Kristjansdottir 2010 SKK 43.57
216 7 Isabelle Varsanyi 2010 SKK 43.69
538 8 Tuva Wallner 2010 SS04 44.28
Gren 3, 50m Frisim Damer Final 6 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:47
468 1 Thilde Visti 2010 VÄSTERÅS 42.24
311 2 Janina Höjertz 2010 TUREBERG 41.28
352 3 Maja Magnfält 2010 TÄBY SIM 40.55
471 4 Stina Jansson 2010 VÄSTERÅS 40.23
438 5 Selena Afoworki 2010 VÄSBY SS 40.36
214 6 Rafaela Panagiotidou 2010 SKK 40.84
294 7 Yuetong Nikki Li 2010 TUREBERG 42.14
218 8 Ebba Callberg 2010 SKK 42.77
Gren 3, 50m Frisim Damer Final 7 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:48
72 1 Alma Leinder 2010 SK NEPTUN 39.94 L
481 2 Selma Hekne 2010 VÄSTERÅS 39.35
402 3 Wilma Möllerberg Niska 2010 VÄSBY SS 39.05
474 4 Märta Proos 2010 VÄSTERÅS 38.87
342 5 Anna Olsson 2010 TÄBY SIM 38.99
253 6 Elsa Sigfelt 2010 SÖDERTÖRN 39.11
149 7 Ella Sjökvist 2010 SKURU IK 39.82
219 8 Maja Wessén 2010 SKK 39.98
Gren 3, 50m Frisim Damer Final 8 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:49
73 1 Emilia Lauritzen 2010 SK NEPTUN 38.68
399 2 Ida Renholm 2010 VÄSBY SS 38.56
401 3 Nefeli Antoniou 2010 VÄSBY SS 37.86
74 4 Elsa Jannergren 2010 SK NEPTUN 37.56
19 5 Louise Engström 2010 DANDERYD 37.78
213 6 Ida Lövblom 2010 SKK 38.27
362 7 Olivia Lamberstam 2010 TÄBY SIM 38.58 L
26 8 Liv Fahlen 2010 GUSTAVSBER 38.71
Gren 3, 50m Frisim Damer Final 9 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:50
348 1 Hedvig Flossing 2010 TÄBY SIM 37.35 L
250 2 Meya Svanljung 2010 SÖDERTÖRN 36.94
10 3 Astrid Lerne 2010 DANDERYD 35.94
272 4 Sonja Duhlin 2010 SÖDERTÖRN 35.58
71 5 Sonja Walter 2010 SK NEPTUN 35.85
344 6 Caroline Hermansson 2010 TÄBY SIM 36.85
70 7 Nicole Nyström 2010 SK NEPTUN 37.23
172 8 Astrid Tegel 2010 SPÅRVÄGEN 37.44
Gren 3, 50m Frisim Damer Final 10 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:51
205 1 Carolina Herlitz 2010 SKK 34.85
337 2 Maria Bebenek 2010 TÄBY SIM 34.10
400 3 Claire Luo 2010 VÄSBY SS 32.85
69 4 Alicia Uebel 2010 SK NEPTUN 31.60
395 5 Nathalie Falk 2010 VÄSBY SS 32.10
68 6 Nora Lovisa Edin 2010 SK NEPTUN 34.02
483 7 Hanna Kapidzic 2010 VÄSTERÅS 34.45
206 8 Svea Knagge 2010 SKK 35.56
2021-10-23 08:17:06 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner