2022-01-28   20:12:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Aquarapid Knattesim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

pass 1

Document
Heatlista
Aquarapid Knattesim 2021
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar
Final 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:57
Anm tid
Start ca:
1
52 2 Lucas Zaito 2010 JÄRFÄLLA S
44 3 Adrian Ishan 2010 JÄRFÄLLA S
441 4 Arian Abbas ghomi 2010 VÄSBY SS
439 5 Vincent Martin 2010 VÄSBY SS
4 6 Rune Helander 2010 BOTK-RÖNN
7
8
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:58
266 1 Maksym Madon 2010 SÖDERTÖRN
417 2 Hugo Ek 2010 VÄSBY SS
472 3 Christian Georges 2010 VÄSTERÅS 1:05.45
456 4 Gustaf Engström 2010 VÄSTERÅS 1:04.95
81 5 Isak Myrberg 2010 SK NEPTUN 1:05.38 L
427 6 Anand Ochirbat 2010 VÄSBY SS
309 7 Sean Sawander 2010 TUREBERG
156 8 Didrik Lindgren 2010 SKURU IK
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:59
183 1 Gustaf Lundgren 2010 SPÅRVÄGEN 1:03.68 L
457 2 Noel Ericsson 2010 VÄSTERÅS 1:02.07
293 3 Haobo Zhao 2010 TUREBERG 59.98
460 4 Edvin Björklund 2010 VÄSTERÅS 57.26
79 5 Tom Linander 2010 SK NEPTUN 58.44
424 6 Oliver Svedin 2010 VÄSBY SS 1:01.21
50 7 Moltas Sundberg 2010 JÄRFÄLLA S 1:03.65
308 8 Maximilian Mazya 2010 TUREBERG 1:04.00
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:00
476 1 Edwin Mesic 2010 VÄSTERÅS 55.96
343 2 Bamse Karjanmaa 2010 TÄBY SIM 54.78
467 3 Loke Hemmingsson 2010 VÄSTERÅS 51.24
545 4 Joel Köhn 2010 SS04 51.09
350 5 Ludvig Fredholm 2010 TÄBY SIM 51.15
341 6 Alexander Wettle 2010 TÄBY SIM 54.64
365 7 Oskar Franzén 2010 TÄBY SIM 55.11
244 8 Hugo Cednell 2010 SÖDERTÖRN 56.73
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:01
Anm tid
Start ca:
11 1 Cesar Önnesjö 2010 DANDERYD 50.59
17 2 Joshua myrnäs 2010 DANDERYD 49.40
278 3 Albert Strigén 2010 SÖDERTÖRN 48.72
461 4 Helmer Tanskanen 2010 VÄSTERÅS 47.64
458 5 Paul Rimskog 2010 VÄSTERÅS 48.38
539 6 Valter Kinander 2010 SS04 49.05 L
146 7 Henry Arvered 2010 SKURU IK 50.05
455 8 Svante Lignell 2010 VÄSTERÅS 50.87
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:02
346 1 David Sommar 2010 TÄBY SIM 46.87
78 2 Hugo Vallin 2010 SK NEPTUN 45.68
353 3 Maximilliam Hamilton 2010 TÄBY SIM 44.49
454 4 Olle Ulfvebrand 2010 VÄSTERÅS 41.59
251 5 Dennis Pavlovic Cano 2010 SÖDERTÖRN 43.51
76 6 Anton Chubakov 2010 SK NEPTUN 44.95
345 7 Cian Lilliesköld 2010 TÄBY SIM 46.61
376 8 Tage Carlén 2010 TÄBY SIM 47.37
2021-10-23 08:17:09 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner