2021-12-02   23:18:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Aquarapid Knattesim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

pass 1

Document
Startlista
Aquarapid Knattesim 2021
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021
15 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 395 Nathalie Falk 2010 Väsby Simsällskap SWE 36.52
2 400 Claire Luo 2010 Väsby Simsällskap SWE 38.91
3 69 Alicia Uebel 2010 Simklubben Neptun SWE 39.07
4 206 Svea Knagge 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 39.34
5 68 Nora Lovisa Edin 2010 Simklubben Neptun SWE 39.43
6 205 Carolina Herlitz 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 39.78
7 401 Nefeli Antoniou 2010 Väsby Simsällskap SWE 39.90
8 344 Caroline Hermansson 2010 Täby Sim SWE 40.38
9 403 Ella Johansson 2010 Väsby Simsällskap SWE 41.93 L
10 10 Astrid Lerne 2010 Danderyd Simklubb SWE 42.14
11 204 Signe Feldhof 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 42.61
12 337 Maria Bebenek 2010 Täby Sim SWE 42.62
13 71 Sonja Walter 2010 Simklubben Neptun SWE 43.35
14 73 Emilia Lauritzen 2010 Simklubben Neptun SWE 44.45
15 70 Nicole Nyström 2010 Simklubben Neptun SWE 44.48
16 348 Hedvig Flossing 2010 Täby Sim SWE 44.56
17 213 Ida Lövblom 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 44.98
18 275 Olivia Wennerberg 2010 Södertörns Simsällskap SWE 45.27
19 362 Olivia Lamberstam 2010 Täby Sim SWE 45.32
20 399 Ida Renholm 2010 Väsby Simsällskap SWE 45.33
21 72 Alma Leinder 2010 Simklubben Neptun SWE 45.37
22 471 Stina Jansson 2010 Västerås Simsällskap SWE 45.64
23 214 Rafaela Panagiotidou 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 46.05
24 19 Louise Engström 2010 Danderyd Simklubb SWE 46.57
25 219 Maja Wessén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 46.77
26 172 Astrid Tegel 2010 Spårvägen Simförening SWE 47.45
27 74 Elsa Jannergren 2010 Simklubben Neptun SWE 47.56
28 363 Kerstin Aronsson 2010 Täby Sim SWE 48.18
29 352 Maja Magnfält 2010 Täby Sim SWE 48.18
30 538 Tuva Wallner 2010 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 48.22 L
31 158 Valentina Isakovic 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 48.22
32 437 Rebecka Almroth 2010 Väsby Simsällskap SWE 48.32
33 438 Selena Afoworki 2010 Väsby Simsällskap SWE 48.35 L
34 402 Wilma Möllerberg Niska 2010 Väsby Simsällskap SWE 48.38
35 218 Ebba Callberg 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 48.60
36 481 Selma Hekne 2010 Västerås Simsällskap SWE 48.61
37 274 Wendela Melin 2010 Södertörns Simsällskap SWE 48.61
38 312 Julia Steene 2010 Turebergs Simklubb SWE 49.62
39 203 Silja Kristjansdottir 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 49.62
40 361 Alicia Ariamard 2010 Täby Sim SWE 49.69
41 347 Ella Edhäll 2010 Täby Sim SWE 49.96
42 364 Tilly Bäckgren 2010 Täby Sim SWE 50.40
43 151 Clara Sartor 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 51.94
44 29 Stella Österman 2010 Gustavsbergs Simsällskap SWE 52.08
45 342 Anna Olsson 2010 Täby Sim SWE 52.36 L
46 217 Francesca Grims Medici 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 52.41
47 475 Alma Thorildsson 2010 Västerås Simsällskap SWE 53.00
48 468 Thilde Visti 2010 Västerås Simsällskap SWE 54.42
49 510 Penny Ryan 2010 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 55.12 L
50 482 Molly Vestholm 2010 Västerås Simsällskap SWE 55.68
51 470 Ina Rhodin 2010 Västerås Simsällskap SWE 55.88
52 310 Siri Porelius 2010 Turebergs Simklubb SWE 57.52
53 425 Sara Bitskinashvili 2010 Väsby Simsällskap SWE 58.33
54 459 Saga Moberg Egerås 2010 Västerås Simsällskap SWE 1:00.73
55 2 Emilia Liu Nilsson 2010 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 1:02.91
56 450 Olivia Wiklund 2010 Västerås Simsällskap SWE 1:04.07
57 75 Cecilia Yang 2010 Simklubben Neptun SWE
58 265 Anna Martina Brown 2010 Södertörns Simsällskap SWE
59 1 Astrid Gladh 2010 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE
60 514 Wilma Skarstedt 2010 Solna Sundbyberg SS 04 SWE
61 47 Hedvig Nilsson 2010 Järfälla Simsällskap SWE
62 170 Nora Tornberg 2010 Spårvägen Simförening SWE
63 516 Olivia Vikbladh 2010 Solna Sundbyberg SS 04 SWE
64 360 Matilda Nobel Stenström 2010 Täby Sim SWE
65 257 Zoey Nolan 2010 Södertörns Simsällskap SWE
66 294 Yuetong Nikki Li 2010 Turebergs Simklubb SWE
67 546 Liyonie Withana 2010 Solna Sundbyberg SS 04 SWE
68 32 Afomia Dubois 2010 Järfälla Simsällskap SWE
69 216 Isabelle Varsanyi 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
2021-10-18 18:45:32 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner