2022-01-28   19:29:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Aquarapid Knattesim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

pass 1

Document
Startlista
Aquarapid Knattesim 2021
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021
4 50m Frisim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 76 Anton Chubakov 2010 Simklubben Neptun SWE 33.01
2 77 Oscar Walfridsson 2010 Simklubben Neptun SWE 33.54
3 454 Olle Ulfvebrand 2010 Västerås Simsällskap SWE 33.92
4 11 Cesar Önnesjö 2010 Danderyd Simklubb SWE 33.96
5 17 Joshua myrnäs 2010 Danderyd Simklubb SWE 35.35
6 397 Jesselton von Walden 2010 Väsby Simsällskap SWE 35.41
7 376 Tage Carlén 2010 Täby Sim SWE 35.54 L
8 278 Albert Strigén 2010 Södertörns Simsällskap SWE 35.63
9 146 Henry Arvered 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 35.71
10 398 Bosse Johansson 2010 Väsby Simsällskap SWE 36.10
11 411 Axel Svahn 2010 Väsby Simsällskap SWE 36.39
12 78 Hugo Vallin 2010 Simklubben Neptun SWE 36.41
13 455 Svante Lignell 2010 Västerås Simsällskap SWE 36.73
14 353 Maximilliam Hamilton 2010 Täby Sim SWE 37.07
15 343 Bamse Karjanmaa 2010 Täby Sim SWE 37.27
16 183 Gustaf Lundgren 2010 Spårvägen Simförening SWE 37.33
17 307 Tim Hermelin 2010 Turebergs Simklubb SWE 37.74
18 479 Jakov Zoric 2010 Västerås Simsällskap SWE 38.42
19 79 Tom Linander 2010 Simklubben Neptun SWE 38.46
20 350 Ludvig Fredholm 2010 Täby Sim SWE 38.82
21 345 Cian Lilliesköld 2010 Täby Sim SWE 39.33
22 341 Alexander Wettle 2010 Täby Sim SWE 39.39
23 82 Dante Sandström 2010 Simklubben Neptun SWE 39.59
24 365 Oskar Franzén 2010 Täby Sim SWE 40.21
25 156 Didrik Lindgren 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 41.03
26 461 Helmer Tanskanen 2010 Västerås Simsällskap SWE 41.19
27 346 David Sommar 2010 Täby Sim SWE 41.47
28 545 Joel Köhn 2010 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 41.51
29 458 Paul Rimskog 2010 Västerås Simsällskap SWE 41.77
30 467 Loke Hemmingsson 2010 Västerås Simsällskap SWE 42.36
31 152 Marcus Asplund 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 42.92
32 5 Vilfred Lindgren 2010 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 43.24
33 457 Noel Ericsson 2010 Västerås Simsällskap SWE 43.72
34 439 Vincent Martin 2010 Väsby Simsällskap SWE 43.73
35 472 Christian Georges 2010 Västerås Simsällskap SWE 44.79
36 52 Lucas Zaito 2010 Järfälla Simsällskap SWE 44.81
37 293 Haobo Zhao 2010 Turebergs Simklubb SWE 44.97
38 200 Jacob Thomsen 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 45.60
39 424 Oliver Svedin 2010 Väsby Simsällskap SWE 46.83
40 80 August Myrberg 2010 Simklubben Neptun SWE 47.79
41 244 Hugo Cednell 2010 Södertörns Simsällskap SWE 48.83
42 308 Maximilian Mazya 2010 Turebergs Simklubb SWE 48.83
43 309 Sean Sawander 2010 Turebergs Simklubb SWE 50.13
44 476 Edwin Mesic 2010 Västerås Simsällskap SWE 50.66
45 460 Edvin Björklund 2010 Västerås Simsällskap SWE 50.74
46 44 Adrian Ishan 2010 Järfälla Simsällskap SWE 52.19
47 456 Gustaf Engström 2010 Västerås Simsällskap SWE 52.84
48 81 Isak Myrberg 2010 Simklubben Neptun SWE 54.84 L
49 4 Rune Helander 2010 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 55.06
50 50 Moltas Sundberg 2010 Järfälla Simsällskap SWE 56.10
51 558 Eric Söderlund 2010 Södertörns Simsällskap SWE EFT
52 31 Nikita Cernovs 2010 Järfälla Simsällskap SWE
53 441 Arian Abbas ghomi 2010 Väsby Simsällskap SWE
54 559 Lucas Sundkvist 2010 Väsby Simsällskap SWE EFT
55 266 Maksym Madon 2010 Södertörns Simsällskap SWE
56 427 Anand Ochirbat 2010 Väsby Simsällskap SWE
57 417 Hugo Ek 2010 Väsby Simsällskap SWE
58 37 Kerem Kocer 2010 Järfälla Simsällskap SWE
59 349 Leo Lönnborg 2010 Täby Sim SWE
2021-10-18 18:45:29 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner