2022-01-28   21:18:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Aquarapid Knattesim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

pass 1

Document
Startlista
Aquarapid Knattesim 2021
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021
6 100m Frisim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 499 Robin Andersson 2009 Ösmo Simsällskap SWE 1:08.99
2 327 Albin Holmgren 2009 Täby Sim SWE 1:09.72 L
3 340 Oscar Smids 2009 Täby Sim SWE 1:12.57
4 121 Gabriel Ericsson 2009 Simklubben Neptun SWE 1:12.74
5 163 Otto von Arronet 2009 Spårvägen Simförening SWE 1:13.04
6 331 Arvid Larsson 2009 Täby Sim SWE 1:13.90
7 396 Erik Dalhielm 2009 Väsby Simsällskap SWE 1:14.59
8 338 Max Alsen 2009 Täby Sim SWE 1:17.02 L
9 526 Hugo Bentzer 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 1:17.14
10 330 Anton Thermaenius 2009 Täby Sim SWE 1:17.58
11 215 Philip Panagiotidis 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:19.52
12 410 Erik Andrén 2009 Väsby Simsällskap SWE 1:19.83 L
13 148 Alexander Kvarfordh Andres 2009 Skuru Idrottsklubb SWE 1:20.07
14 65 Frank Rosén 2009 Simklubben Neptun SWE 1:20.60
15 440 Adam Hniopek 2009 Väsby Simsällskap SWE 1:20.94 L
16 57 Elliot Engström 2009 Lidingö Simklubb SWE 1:21.29
17 66 David Johansson 2009 Simklubben Neptun SWE 1:22.53
18 436 Oorjit Borra 2009 Väsby Simsällskap SWE 1:22.94
19 351 Luke Granlund 2009 Täby Sim SWE 1:22.99
20 452 Axel Sedlacek 2009 Västerås Simsällskap SWE 1:24.28
21 540 Yngve Järgenstedt 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 1:24.54
22 336 Malte Steinle 2009 Täby Sim SWE 1:25.01
23 334 Jacob Grefberg 2009 Täby Sim SWE 1:25.67 L
24 356 Ebbe Sandberg 2009 Täby Sim SWE 1:28.42
25 58 Emil Corlevi 2009 Lidingö Simklubb SWE 1:28.66
26 175 Gustav Bernhardsson 2009 Spårvägen Simförening SWE 1:28.95
27 500 Theo Aster 2009 Ösmo Simsällskap SWE 1:29.16
28 210 Alex Azimi 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:30.04
29 547 Kalle Värna 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 1:30.06
30 268 Jiarui Jerry Du 2009 Södertörns Simsällskap SWE 1:30.55
31 67 Julijus Bliumkinas 2009 Simklubben Neptun SWE 1:32.66
32 64 August Malinoowsky 2009 Simklubben Neptun SWE 1:34.12
33 211 Christian Nilsson 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:34.75
34 505 Nils Lindfors 2009 Ösmo Simsällskap SWE 1:35.09
35 478 Leo Groth 2009 Västerås Simsällskap SWE 1:37.36
36 527 Benjamin Henareh 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE
37 199 Amos Svenns 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
38 196 Adam Bonderud 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
39 451 Andre Lindberg 2009 Västerås Simsällskap SWE
40 12 Einar Rutberg 2009 Danderyd Simklubb SWE
41 209 Erik Gylje 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
42 521 Jules Mercier 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE
43 221 Jonathan Sundqvist 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
44 542 Axel Sköld 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE
45 306 Erik Broms 2009 Turebergs Simklubb SWE
46 197 Sebastian Mann 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
47 509 Vlad Rojas 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE
48 562 Jimmie Boström 2009 Väsby Simsällskap SWE EFT
49 513 Elyan Kadri 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE
50 15 Frank Jilkén 2009 Danderyd Simklubb SWE
2021-10-19 13:43:17 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner