Ohjelma Aquarapid Knattesim
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
499 |
|
Robin Andersson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:08.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
327 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
340 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
163 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
331 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
396 |
|
Erik Dalhielm |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
338 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
526 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
330 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
215 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
410 |
|
Erik Andrén |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:19.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
440 |
|
Adam Hniopek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:20.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
57 |
|
Elliot Engström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
66 |
|
David Johansson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
436 |
|
Oorjit Borra |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:22.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
351 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
452 |
|
Axel Sedlacek |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
540 |
|
Yngve Järgenstedt |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
336 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
334 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
356 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
58 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
175 |
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
500 |
|
Theo Aster |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
210 |
|
Alex Azimi |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
547 |
|
Kalle Värna |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
268 |
|
Jiarui Jerry Du |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
67 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
64 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
211 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:34.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
505 |
|
Nils Lindfors |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
478 |
|
Leo Groth |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
527 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
199 |
|
Amos Svenns |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
196 |
|
Adam Bonderud |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
451 |
|
Andre Lindberg |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
12 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
209 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
521 |
|
Jules Mercier |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
221 |
|
Jonathan Sundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
542 |
|
Axel Sköld |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
306 |
|
Erik Broms |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
197 |
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
509 |
|
Vlad Rojas |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
562 |
|
Jimmie Boström |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
49 |
513 |
|
Elyan Kadri |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
15 |
|
Frank Jilkén |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-19 13:43:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|