2024-06-18   21:02:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Sandaredssprinten 2022

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Sandaredssprinten 2022
Plats: Sandaredsbadet Arrangör: Simklubben1970
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 3 sep 2022 till den 4 sep 2022
29 25m Frisim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 32 Ella Flyckt 2007 Simklubben Elfsborg SWE 13.03
2 263 Linnea Andersson 2003 Simklubben 1970 SWE 13.10 EFT
3 38 Amanda Böhrén 2005 Simklubben Elfsborg SWE 13.15
4 187 Michelle Berntsson 2000 Simklubben 1970 SWE 13.32
5 189 Ella Westerlund 2004 Simklubben 1970 SWE 13.47
6 99 Ida Osterman 2007 Kungälvs Simsällskap SWE 13.62
7 215 Matilda Hörder 2004 Simklubben 1970 SWE 14.00
8 172 Daniela Borg 2007 Simklubben 1970 SWE 14.10
9 98 Cornelia Köpman 2008 Kungälvs Simsällskap SWE 14.20
10 190 Hilda Boman 2008 Simklubben 1970 SWE 14.29
11 214 Agnes Hörder 2007 Simklubben 1970 SWE 14.34
12 240 Ronja Kylen 2009 Simklubben Alingsås SWE 14.37
13 108 Lily Svanström 2008 Kungälvs Simsällskap SWE 14.37
14 88 Lisa Karlén 2005 Falköpings Simsällskap SWE 14.68
15 87 Julia Jonsson 2004 Falköpings Simsällskap SWE 14.70
16 176 Wilma Hansson 2007 Simklubben 1970 SWE 14.75
17 264 Evelina Hallman 2006 Simklubben 1970 SWE 14.87 EFT
18 106 Felicia Haugland 2007 Kungälvs Simsällskap SWE 14.93
19 41 Emma Böhrén 2008 Simklubben Elfsborg SWE 15.16
20 192 Edith Skogh 2008 Simklubben 1970 SWE 15.20
21 67 Saga Nikumaa 2004 Simklubben Elfsborg SWE 15.20
22 238 Juliette Erixon 2005 Simklubben Alingsås SWE 15.30
23 246 Ida Berlin 2009 Simklubben Alingsås SWE 15.40
24 86 Clara Jonsson 2006 Falköpings Simsällskap SWE 15.54
25 175 Julia Lornell 2005 Simklubben 1970 SWE 15.61
26 252 Mira Löfgren 2005 Simklubben Alingsås SWE 15.68
27 15 Magdalena Ödman 2008 Simklubben Elfsborg SWE 15.73
28 7 Tyra Karlsson Bender 2009 Alingsås SLS SWE 16.00
29 105 Caroline Jönsson 2008 Kungälvs Simsällskap SWE 16.11
30 237 Majken Malmvall 2009 Simklubben Alingsås SWE 16.17
31 19 Nora Larsen Valkama 2009 Simklubben Elfsborg SWE 16.21
32 181 Agnes Abrahamsson 2009 Simklubben 1970 SWE 16.48
33 243 Amanda Drevik 2009 Simklubben Alingsås SWE 16.66
34 180 Klara Bergstrand 2009 Simklubben 1970 SWE 16.80
35 9 Judith Petersson 2009 Alingsås SLS SWE 17.14
36 212 Ellen Ahlqvist 2008 Simklubben 1970 SWE 17.22
37 170 Alice Lornell 2009 Simklubben 1970 SWE 17.28
38 200 Agnes Emanuelsson 2008 Simklubben 1970 SWE 17.32
39 183 Wilma Lindberg Fors 2009 Simklubben 1970 SWE 17.37
40 29 Gabriella Jonsson 2008 Simklubben Elfsborg SWE 17.78
41 43 Sanna Bodeklint 2008 Simklubben Elfsborg SWE 18.05
42 208 Kylie Gamarra 2009 Simklubben 1970 SWE 18.07
43 182 Emilia Moshidou 2009 Simklubben 1970 SWE 18.47
44 66 Kordelia Nord 2009 Simklubben Elfsborg SWE 19.27
45 202 Vilma Berger 2009 Simklubben 1970 SWE 19.34
46 265 Sidney Kronqvist 2007 Simklubben 1970 SWE 21.34 EFT
47 58 Clara Zettergren 2008 Simklubben Elfsborg SWE 21.44
48 232 Eliande Bjuren 2009 Skövde Simsällskap SWE 34.96
49 279 Amanda Ronnby 2007 Åsundens Simsällskap SWE EFT
50 235 Selma Birath 2009 Skövde Simsällskap SWE
51 139 Elin Zachrisson 2008 Kungälvs Simsällskap SWE
52 21 Alva Dahlqvist 2009 Simklubben Elfsborg SWE
53 250 Elly Wåhlin 2009 Simklubben Alingsås SWE
54 251 Amanda Wåhlin 2009 Simklubben Alingsås SWE
55 244 Hayley Krol 2009 Simklubben Alingsås SWE
56 132 Ronja Davidsson 2008 Kungälvs Simsällskap SWE
2022-08-31 20:25:15 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Simklubben 1970

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner