2022-11-28   15:05:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Sandaredssprinten 2022

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Insim: 07:45 1:a start kl. 09:00

Document
Heatlista
Sandaredssprinten 2022
Plats: Sandaredsbadet Arrangör: Simklubben1970
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 3 sep 2022 till den 4 sep 2022
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12
Final 1 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:28
Anm tid
Start ca:
1
249 2 Olivia Drevik 2012 SK ALINGSÅ
224 3 Emmie Johansson 2010 SKENE SIM
242 4 Sixten von Feilitzen 2011 SK ALINGSÅ
138 5 Eric Olof Nam karlsson 2010 KUNGÄLV
6
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 2 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:29
37 1 Lilly Rydin 2010 ELFSBORG
209 2 Liston Berfner 2012 SK 1970
130 3 Isabelle Stugufors Augustsson 2010 KUNGÄLV
211 4 Charlie Keränen 2012 SK 1970
248 5 Ida Bengtsson 2010 SK ALINGSÅ
127 6 Saga Vitlacil Warnvik 2012 KUNGÄLV
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 3 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:30
225 1 Elsa Johansson 2010 SKENE SIM
55 2 Emilia Johansson 2012 ELFSBORG
282 3 Matas Martisauskas 2011 ELFSBORG
141 4 Irmelin Stude 2012 KUNGÄLV
177 5 Leo Andersson 2010 SK 1970
136 6 Vincent Andersson 2011 KUNGÄLV
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 4 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:31
231 1 Fanny Neander 2011 SKÖVDE SS
135 2 Leon Siverbrant 2010 KUNGÄLV
131 3 Nelly Linde 2010 KUNGÄLV 30.11
203 4 Olivia Emanuelsson 2011 SK 1970 30.83
255 5 Julius Pihl-Örn 2012 SK ALINGSÅ
35 6 Alicia Nygren 2010 ELFSBORG
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 5 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:32
194 1 Amir Halawy 2010 SK 1970 28.60
12 2 Olivia Nyström 2011 ALINGSÅS 28.37
80 3 Erdi Gosalci 2010 FALKÖPING 27.82
30 4 Evangeline Jonsson 2012 ELFSBORG 28.20
223 5 Yasmin Hjalmarsson 2011 SKENE SIM 28.50
195 6 Gabriel Fantelas 2010 SK 1970 29.16
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 6 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:33
221 1 Scilla Åsén 2010 SKENE SIM 27.42
64 2 Livia Vasiliagou Petersen 2011 ELFSBORG 26.71
186 3 Molly Larsson 2012 SK 1970 26.04
62 4 Alexandra Granberg 2011 ELFSBORG 26.31
17 5 Leia Stenman 2012 ELFSBORG 26.79
228 6 Sander Carlsson 2012 SKÖVDE SS 27.55
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 7 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:34
Anm tid
Start ca:
60 1 Alva Nilsson 2012 ELFSBORG 25.83
178 2 Doris Gunnarsson 2011 SK 1970 24.74
4 3 Astrid Sandinge 2010 ALINGSÅS 24.16
196 4 Milian Roos 2010 SK 1970 24.18
137 5 Mollie Johansson 2012 KUNGÄLV 25.28
140 6 Astrid Jönsson 2012 KUNGÄLV 25.90
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 8 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:35
16 1 Miranda Svedensten 2011 ELFSBORG 23.99
179 2 Tilde Paraniak 2012 SK 1970 23.63
204 3 Ellen Thörne 2011 SK 1970 23.63
129 4 Hanna Kjellin 2010 KUNGÄLV 23.63
207 5 Sienna Xavier 2012 SK 1970 23.73
166 6 Anni Ramberg Sundin 2010 MARIESTAD 24.09
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 9 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:36
205 1 Patrik Xavier 2010 SK 1970 23.39
44 2 Astrid Nejderås 2011 ELFSBORG 23.34
53 3 Theodor Wickström 2011 ELFSBORG 23.01
20 4 Elliott Kantola 2010 ELFSBORG 23.30
22 5 Elisabeth Henly 2011 ELFSBORG 23.38
229 6 My Axdorff 2010 SKÖVDE SS 23.49
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 10 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:37
54 1 Liv Lorén 2012 ELFSBORG 22.52
169 2 Sebastian Repits 2011 SK 1970 22.30
120 3 Emil Holmström 2010 KUNGÄLV 21.52
114 4 Oliver Behre 2011 KUNGÄLV 22.06
217 5 Madeleine Bake Schell 2010 SK 1970 22.37
57 6 Penny Norrlander 2010 ELFSBORG 22.94
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 11 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:38
65 1 Tuva Skoglind 2011 ELFSBORG 20.39
48 2 Vera Strömberg 2010 ELFSBORG 20.27
164 3 Alva Lundell 2011 MARIESTAD 20.05
123 4 Cornelia Zander 2010 KUNGÄLV 20.17
245 5 Angelika Borg 2010 SK ALINGSÅ 20.30
45 6 Theo Söderqvist 2010 ELFSBORG 20.62
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 10-12 Final 12 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:39
117 1 Julia Rosman 2010 KUNGÄLV 19.42
104 2 Luke Morlok Baeckström 2010 KUNGÄLV 18.52
59 3 Samuel Kapitanov 2010 ELFSBORG 17.44
36 4 Tilda Flyckt 2010 ELFSBORG 18.18
119 5 Ida Ingvarsson 2010 KUNGÄLV 19.12
113 6 Wilson Hult 2011 KUNGÄLV 20.01
2022-09-03 07:11:07 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Simklubben 1970

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner