2023-02-06   04:55:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Lähtölista
IKM 2021 Länsi-Suomi
Paikka: Pori keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin uimaseura ry
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2001
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU
Finaali 1 (11)
Sponsori: Varastohotelli.pori.fi
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.00
1
117 2 Elsa Lehtinen 2009 VUS-VSS
138 3 Iida-Carita Niskanen 2008 ViesU
25 4 Tinja Koivusalo 2009 SeUi 2:05.92
190 5 Lilja-Maria Viljanen 2010 PUS 2:07.33
119 6 Kaisa-Maria Rantatalo 2010 VUS-VSS
7
8
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 2 (11)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.03
178 1 Inka Jäntti 2009 PUS 1:59.88
263 2 Elsa Jokela 2010 LUS 1:57.70
247 3 Taimi Likki 2010 RaUS 1:52.95
95 4 Isabelle Fellman 2009 VUS-VSS 1:51.44
12 5 Tara Siponen 2010 KUS-GSS 1:52.19
146 6 Iita Poikkimäki 2010 ViesU 1:53.64
145 7 Neea Junttila 2009 ViesU 1:59.75
246 8 Aleksandra Mattila 2010 RaUS 2:03.98
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 3 (11)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.06
203 1 Oona Vaurio 2009 PUS 1:51.15
49 2 Oona Alanko 2008 SeUi 1:50.19
10 3 Mette Hagqvist 2007 KUS-GSS 1:48.44
201 4 Melina Hautaniemi 2009 PUS 1:46.31
14 5 Emma Palola 2008 KUS-GSS 1:47.31
29 6 Emilia Syrjä 2009 SeUi 1:48.97
176 7 Julia Belov 2007 PUS 1:50.44
45 8 Minea Kangas 2009 SeUi 1:51.34
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 4 (11)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
18.08
Ilm.Aika
Startti:
238 1 Emilia Valtonen 2009 RaUS 1:45.78
194 2 Ia  Vesterlund 2008 PUS 1:44.93
202 3 Henna Mäkelä 2009 PUS 1:44.59
198 4 Meea Marjamäki 2008 PUS 1:42.46
13 5 Emma Girod 2008 KUS-GSS 1:43.44
167 6 Stella Seppälä 2007 PUS 1:44.84
175 7 Jasmin Salo 2008 PUS 1:45.10
233 8 Emilia Taipalus 2008 RaUS 1:46.01
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 5 (11)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.10
240 1 Elsa Salla 2008 RaUS 1:39.87
139 2 Sini Saari 2007 ViesU 1:38.56
208 3 Ella Harell 2007 PUS 1:35.80
230 4 Saara Lehto 2007 RaUS 1:33.30
40 5 Liina Ylinen 2008 SeUi 1:35.30
104 6 Sara Kärki 2007 VUS-VSS 1:36.84
8 7 Tessa Herronen 2008 KUS-GSS 1:38.79
103 8 Emilia Kalliokoski 2007 VUS-VSS 1:41.90
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 6 (11)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.13
3 1 Venla Päivärinta 2008 IK 1:33.04
107 2 Siiri Saartenoja 2007 VUS-VSS 1:32.47
109 3 Friida Koski 2007 VUS-VSS 1:30.51
180 4 Linnea Azzola 2007 PUS 1:27.19
108 5 Mikaela Ainassaari 2007 VUS-VSS 1:29.76
169 6 Heidi Huppunen 2008 PUS 1:32.22
271 7 Siiri Simula 2008 STR 1:32.85
27 8 Julia Luomakortes 2008 SeUi 1:33.26
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 11 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.15
200 1 Eevia Marjamäki 2010 PUS 1:46.15
207 2 Miila Lintula 2010 PUS 1:42.17
158 3 Wivian Kaarina Orpana 2010 KU 1:36.34
112 4 Anna Kotanen 2010 VUS-VSS 1:34.18
23 5 Fanny Laiho 2010 SeUi 1:34.59
90 6 Emma Hertsbacka 2010 VUS-VSS 1:40.76
193 7 Inka Tomula 2010 PUS 1:43.46
212 8 Mette Selivaara 2010 PUS 1:47.49
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 12 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.17
9 1 Meimi Heikell 2009 KUS-GSS 1:38.65
92 2 Lina Koivulahti 2009 VUS-VSS 1:34.65
186 3 Kaisa Majasaari 2009 PUS 1:30.70
33 4 Helmi Koivisto 2009 SeUi 1:24.09
206 5 Lili Kannisto 2009 PUS 1:30.50
41 6 Kerttu Ylinen 2009 SeUi 1:32.48
6 7 Siiri Karhulahti 2009 KUS-GSS 1:36.05
173 8 Alina Kärki 2009 PUS 1:41.90
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 13 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.20
35 1 Siiri Nivukoski 2008 SeUi 1:29.62
22 2 Albertiina Kotkaniemi 2008 SeUi 1:24.90
147 3 Anni Lämpsä 2008 ViesU 1:23.01
137 4 Riialiina Kiljala 2008 ViesU 1:12.05
231 5 viivi Elonen 2008 RaUS 1:20.04
156 6 Senja Pakkanen 2008 KU 1:23.03
197 7 Rebekka Pihl 2008 PUS 1:29.55
182 8 Minttu-Ilona Saine 2008 PUS 1:31.27
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 14 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.22
166 1 Hilla-Maaria Juhola 2007 PUS 1:24.96
155 2 Peppi Lehtinen 2007 KU 1:23.80
170 3 Hanna Törmä 2007 PUS 1:22.61
152 4 Eerika Ekdahl 2007 NiSa 1:17.00
62 5 Joanna Högback 2007 VUS-VSS 1:17.59
171 6 Nelli Ranne 2007 PUS 1:22.90
86 7 Michelle Fellman 2007 VUS-VSS 1:24.54
74 8 Kristina Helsing 2007 VUS-VSS 1:25.75
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 15 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.24
1
59 2 Iina Hulkki 2006 VUS-VSS 1:24.04
63 3 Ellen Williamsson 2006 VUS-VSS 1:16.56
168 4 Emilia Rahola 2006 PUS 1:15.13
61 5 Hannah Lamminmäki 2006 VUS-VSS 1:16.15
165 6 Hilla Känkänen 2006 PUS 1:23.01
65 7 Mariana Elisabeth Mäki 2006 VUS-VSS 1:41.37
8
29-10-2021 17.03.38 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Porin Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner