2023-01-28   17:42:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Osallistujaluettelo
IKM 2021 Keski-& Itä-Suomi
Paikka: Järjestäjä: KuUS
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2001
1 T11,12,13,14,15 100m RU
11 years
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 29 Inari Sormunen Joensuun Uimaseura ry 1:32.48
2010 FIN
2 159 Ella Villanen Lappeenrannan Uimarit 1:34.93
2010 FIN
3 32 Lumia Lätti Joensuun Uimaseura ry 1:37.37
2010 FIN
4 230 Unna Tourunen Swimming Jyväskylä 1:42.68
2010 FIN
5 250 Noora Ruuskanen 2010 Swimming Jyväskylä FIN 1:43.98
6 168 Nessa Salminen 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:44.16
7 246 Netta Raatikainen 2010 Swimming Jyväskylä FIN 1:44.55
8 255 Cecilia Ojala 2010 Swimming Jyväskylä FIN 1:49.70
9 157 Lauriina Peltoniemi 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:50.37
10 254 Elle Aaltonen 2010 Swimming Jyväskylä FIN 1:51.42
11 45 Anna Laukkanen 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:57.68
12 115 Nitta karhunen 2010 Kuopion Uimaseura FIN 1:57.99
13 262 Emilia Liisa Vilhelmiina Pietilä 2010 Swimming Jyväskylä FIN 2:09.60
14 266 Amelia Suvanto 2010 Swimming Jyväskylä FIN 2:14.64
15 264 Hertta Pakarinen 2010 Swimming Jyväskylä FIN 2:21.36
16 31 Pihla Tähkäpää 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN
17 268 Teresa Jämsä 2010 Swimming Jyväskylä FIN
18 265 Helmi Kimari 2010 Swimming Jyväskylä FIN
19 205 Elmiina Kosonen 2010 Savonlinnan Uimaseura FIN
20 114 Peppi Laukkanen 2010 Kuopion Uimaseura FIN
12 years
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 194 Elli Himanen 2009 Mikkelin Uimaseura FIN 1:22.84
2 36 Minni Koskivirta 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:26.36
3 318 Julia Lampinen 2009 Kampuksen Plaani FIN 1:28.66
4 151 Sara Uski 2009 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:31.62
5 167 Enni Sinkko 2009 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:32.80
6 34 Silja Soininen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:33.01
7 27 Miina Vatanen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:34.55
8 41 Veera Kaksonen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:40.47
9 30 Ida Hirvonen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:44.17
10 25 Oona Pölönen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:45.60
11 84 Suvi Sipari 2009 Kouvolan Uimarit FIN 1:46.68
12 209 Vilma Korkalainen 2009 Voikkaan Viesti FIN 1:50.42
13 202 Ronja Antikainen 2009 Pieksän Kuutit FIN 1:50.54
14 269 Sofie Vigman 2009 Swimming Jyväskylä FIN 2:12.68
15 43 Noora Vaakanainen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 2:15.94
16 252 Eeva Pirttimäki 2009 Swimming Jyväskylä FIN 2:21.87
17 37 Aino Romppanen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN
13 years
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 224 Nelli Kiho 2008 Swimming Jyväskylä FIN 1:16.86
2 16 Nicola Burman 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:18.98
3 225 Pinja Hacklin 2008 Swimming Jyväskylä FIN 1:22.00
4 14 Anri Parviainen 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:22.83
5 75 Netta Korkalainen 2008 Kouvolan Uimarit FIN 1:24.70
6 28 Aino Karvinen 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:28.54
7 227 Isabel Kykyri 2008 Swimming Jyväskylä FIN 1:29.38
8 22 Ella Määttä 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:30.08
9 222 Sofia Räihä 2008 Swimming Jyväskylä FIN 1:31.20
10 18 Sara Jaatinen 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:31.85
11 105 Janiela Laitinen 2008 Kuopion Uimaseura FIN 1:35.46
12 23 Peppi Vartiainen 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:35.87
13 19 Arina Bogdanova 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:36.20
14 103 Siiri Oravainen 2008 Kuopion Uimaseura FIN 1:38.61
15 258 Noela Salokangas 2008 Swimming Jyväskylä FIN 1:38.93
16 78 emma ahokas 2008 Kouvolan Uimarit FIN 1:40.05
17 138 Isla Puranen 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN 1:41.12
18 112 Aino Nykänen 2008 Kuopion Uimaseura FIN 1:44.76
19 86 Fanny Windahl 2008 Kouvolan Uimarit FIN 1:49.78
20 111 Annukka Tallinen 2008 Kuopion Uimaseura FIN 2:00.67
21 98 Vilma Raatikainen 2008 Kuopion Uimaseura FIN
14 years
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 95 Emilia Istomina 2007 Kuopion Uimaseura FIN 1:17.83
2 7 Esra Ergüner 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:18.99
3 6 Inka Hämäläinen 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:19.03
4 144 Aino Ruotsalainen 2007 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:20.42
5 3 Neri Lätti 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:23.59
6 218 Venla Hauvala 2007 Swimming Jyväskylä FIN 1:25.46
7 297 Milja Laakkonen 2007 Keuruun Toverit FIN 1:25.99
8 93 Minea Törhönen 2007 Kuopion Uimaseura FIN 1:27.74
9 305 Aino Metsi 2007 Uinti Imatra FIN 1:31.47
10 217 Veera Mäkelä 2007 Swimming Jyväskylä FIN 1:32.60
11 26 Roosa Kaksonen 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:32.72
12 299 Tyyne Tuomi 2007 Keuruun Toverit FIN 1:36.64
13 133 Saaga Lehmus 2007 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN 1:42.41
14 204 Kati Manninen 2007 Pieksän Kuutit FIN 1:52.26
15 years
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 146 Anniina Kurvinen 2006 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:16.81
2 303 Jenni Konnu 2006 Uinti Imatra FIN 1:19.02
3 145 Erin Ovaska 2006 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:21.39
4 317 Karoliina Hirvelä 2006 Kampuksen Plaani FIN 1:24.59
5 304 Anna Hietanen 2006 Uinti Imatra FIN 1:24.83
6 188 Viivi Ikonen 2006 Mikkelin Uimaseura FIN 1:25.78
7 215 Maria-Sofia Kajosmäki 2006 Swimming Jyväskylä FIN 1:26.15
8 5 Viivi Pesonen 2006 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:26.22
9 100 Tinja Korhonen 2006 Kuopion Uimaseura FIN 1:27.28
10 2 Merete Lätti 2006 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:27.46
11 233 Saimi Kankainen 2006 Swimming Jyväskylä FIN 2:09.04
28-10-2021 23.38.48 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Kuopion Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner