2023-02-06   04:43:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Lähtölista
IKM 2021 Pohjois-Suomi
Paikka: Järjestäjä: OU, OuLo, HaHe, KemPy
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2001
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU
Finaali 1 (7)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
18.20
Ilm.Aika
Startti:
1
2
80 3 Matias Väänänen 2008 OuLo 1:54.67
153 4 Oliver Rannanpää 2008 OU 1:45.80
265 5 Santeri Kotijärvi 2008 HAHE 1:51.05
6
7
8
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 2 (7)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.22
1
125 2 Viljo Soini 2007 OU 1:43.82
52 3 Petrus Bergman 2007 OuLo 1:39.59
262 4 Oskari Hakkarainen 2007 SCV 1:30.49
10 5 Arttu Ruotsalainen 2007 KaUS 1:38.57
60 6 Tuomas Pääaho 2008 OuLo 1:40.89
28 7 Tuomas Nissinen 2008 KemTU 1:44.19
8
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 12 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.24
12 1 Mikael Minkkinen 2009 KaUS 2:02.15
179 2 Onni Mattas 2009 OU 1:53.61
184 3 Daniel Pulli 2009 OU 1:39.82
219 4 Veikka Palo 2009 KemPy 1:33.18
142 5 Aaron Rantsi 2009 OU 1:39.54
243 6 Alvar Mikkola 2009 HAHE 1:48.31
17 7 Joonas Karppinen 2009 KaUS 1:55.93
148 8 Iikka Heiko 2009 OU 2:04.39
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 13 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.27
57 1 Jonne Rantakeisu 2008 OuLo 1:34.83
121 2 Paavo Kilpeläinen 2008 OU 1:31.05
47 3 Ahti Kotila 2008 OuLo 1:23.34
71 4 Jeriko Helanen 2008 OuLo 1:10.92
56 5 Simon Hiltunen 2008 OuLo 1:20.46
130 6 Tiitus Nygård 2008 OU 1:28.67
58 7 Kim Salonen 2008 OuLo 1:32.09
149 8 Sami Kummu 2008 OU 1:36.72
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 14 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
18.29
Ilm.Aika
Startti:
119 1 Shengzhe Yin 2007 OU 1:24.55
218 2 Veeti Palo 2007 KemPy 1:16.86
3 3 Tuukka Orre 2007 KaUS 1:16.73
122 4 Leevi Väyrynen 2007 OU 1:10.50
126 5 Niko Kumpulainen 2007 OU 1:12.89
132 6 Joonas Keränen 2007 OU 1:16.79
128 7 Aapo Alaniska 2007 OU 1:17.86
214 8 Tuomo Strömmer 2007 KemPy 1:29.90
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 15 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.31
1
54 2 Veikko Mikael Korpipää 2006 OuLo 1:26.84
29 3 Jesse Koskinen 2006 KemTU 1:19.42
105 4 Konsta Rantasuo 2006 OU 1:08.58
104 5 Kalle Pesälä 2006 OU 1:08.90
135 6 Miika Suorsa 2006 OU 1:24.50
111 7 Arttu Kortetjärvi 2006 OU 1:29.24
8
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali 16 years
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.33
1
2
42 3 Paavo Lyly-Yrjänäinen 2005 OuLo 1:16.97
108 4 Roni Heikkinen 2005 OU 1:09.22
107 5 Lauri Siurua 2005 OU 1:11.65
6
7
8
29-10-2021 17.15.32 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner