2023-02-06   04:11:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Osallistujaluettelo
IKM 2021 Häme
Paikka: Järjestäjä: HäUS
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2001
1 T11,12,13,14,15 100m RU
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 318 Saaga Keränen 2006 Uinti Tampere FIN 1:14.56
2 11 Tinka Tamminen 2006 Lahden Uimaseura FIN 1:15.30
3 230 Silva Salonniemi 2006 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:16.10
4 16 Siiri Haverinen 2007 Lahden Uimaseura FIN 1:16.22
5 233 Hertta Nieminen 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:17.70
6 278 Aino Ruottinen 2007 Uinti Tampere FIN 1:18.93
7 206 Veera Malmelin 2007 Nokian Pyry FIN 1:18.99
8 167 Maija Mikkonen 2008 TaTu Tampere FIN 1:19.01
9 10 Tiinu Tamminen 2006 Lahden Uimaseura FIN 1:19.44
10 151 Janna Saloniemi 2009 TaTu Tampere FIN 1:20.86
11 272 Ines Pälviranta 2007 Uinti Tampere FIN 1:21.35
12 261 Nella Kortteinen 2007 Uinti Tampere FIN 1:22.52
13 218 Sofia Hämäläinen 2008 Nokian Pyry FIN 1:23.99
14 304 Ameli Pitrè 2008 Uinti Tampere FIN 1:24.77
15 126 Elsa Joseph 2007 TaTu Tampere FIN 1:25.47
16 295 Rebecca Mäkinen 2008 Uinti Tampere FIN 1:25.51
17 237 Liisa Peetsu 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:25.63
18 145 Oona Valtonen 2008 TaTu Tampere FIN 1:25.91
19 33 Aida Laukkanen 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:26.33
20 290 Emmiina Eho 2007 Uinti Tampere FIN 1:26.61
21 62 Tytti Rantanen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:27.31
22 310 Ella Gylden 2007 Uinti Tampere FIN 1:27.60
23 21 Saaga Pitkänen 2008 Lahden Uimaseura FIN 1:27.72
24 321 Veera Linna 2009 Uinti Tampere FIN 1:28.19
25 133 Iiris Myllymäki 2008 TaTu Tampere FIN 1:28.29
26 175 Chiara Kippola 2008 TaTu Tampere FIN 1:28.42
27 307 Nella Kuivanen 2008 Uinti Tampere FIN 1:29.22
28 334 Iina Mäensivu 2008 Uinti Tampere FIN 1:29.23
29 135 Minea Moisio 2009 TaTu Tampere FIN 1:30.00
30 299 Joanna Kivelä 2007 Uinti Tampere FIN 1:30.09
31 210 Emma Tieaho 2008 Nokian Pyry FIN 1:30.39
32 165 Anni Lappalainen 2010 TaTu Tampere FIN 1:30.47
33 249 Carola Lehtonen 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:30.96
34 177 Noora Ekman 2009 TaTu Tampere FIN 1:31.56
35 207 Riikka Broman 2006 Nokian Pyry FIN 1:31.98
36 163 Olivia Saukko 2009 TaTu Tampere FIN 1:32.41
37 77 Ida Tuomola 2009 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:32.49
38 123 Iida Pennanen 2008 TaTu Tampere FIN 1:32.78
39 306 Hanna Vänni 2008 Uinti Tampere FIN 1:32.86
40 245 Iines Kuvaja 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:33.08
41 139 Adele Luukkonen 2009 TaTu Tampere FIN 1:33.26
42 67 Ilona Salonen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:33.34
43 349 Pinja Metsäpelto 2008 Uinti Tampere FIN 1:33.36
44 174 Nelli Hietala 2007 TaTu Tampere FIN 1:33.62
45 246 Maija Koski 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:33.95
46 338 Aljean Kippola 2009 Uinti Tampere FIN 1:34.56
47 312 Meea Kinnunen 2009 Uinti Tampere FIN 1:34.63
48 30 Anni Eskelinen 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:34.67
49 35 Aino Koivuluoma 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:34.82
50 74 Sofia Viitanen 2009 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:35.49
51 277 Emmi Jokinen 2008 Uinti Tampere FIN 1:36.91
52 136 Venla Rajala 2008 TaTu Tampere FIN 1:37.26
53 288 Siiri Mäkelä 2008 Uinti Tampere FIN 1:37.61
54 322 Linda From 2008 Uinti Tampere FIN 1:38.11
55 161 Minttu Mäkihannu 2008 TaTu Tampere FIN 1:38.28
56 158 Ekaterina Burnevskaya 2009 TaTu Tampere FIN 1:38.55
57 31 Peppi Mutikainen 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:38.66
58 76 Fanni Autio 2007 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:38.97
59 166 Pihla Lehtivuori 2008 TaTu Tampere FIN 1:40.54
60 248 Roosa Teho 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:40.59
61 179 Elea Sarkki 2010 TaTu Tampere FIN 1:40.69
62 341 Matilda Ådjers 2009 Uinti Tampere FIN 1:40.74
63 144 Lila Reiman 2007 TaTu Tampere FIN 1:41.25
64 216 Anni Sorsa 2010 Nokian Pyry FIN 1:41.44
65 149 Sanni Korhonen 2009 TaTu Tampere FIN 1:41.89
66 348 Kiira Rasilahti 2008 Uinti Tampere FIN 1:42.91
67 324 Alisa Välimaa 2010 Uinti Tampere FIN 1:43.08
68 329 Lydia Arvola 2010 Uinti Tampere FIN 1:43.67
69 72 Emma Relander 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:43.72
70 362 Kiia Väänänen 2010 Uinti Tampere FIN 1:43.80
71 213 Lotta Malmelin 2009 Nokian Pyry FIN 1:43.85
72 214 Iina Tieaho 2010 Nokian Pyry FIN 1:44.23
73 366 Aino-Sofiina Siitarinen 2010 Uinti Tampere FIN 1:44.28
74 209 Hippu Rauhala 2010 Nokian Pyry FIN 1:44.84
75 353 Juuli Pulkkinen 2009 Uinti Tampere FIN 1:44.90
76 143 Emmi Oksanen 2009 TaTu Tampere FIN 1:44.91
77 142 Ida Hamilton 2008 TaTu Tampere FIN 1:46.19
78 332 Emmi Lehtonen 2010 Uinti Tampere FIN 1:47.95
79 243 Lucie Ruoho 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:48.38
80 173 Kiti Jernström 2007 TaTu Tampere FIN 1:48.58
81 160 Hertta Myllymäki 2010 TaTu Tampere FIN 1:48.73
82 178 Sara Sadiqi 2007 TaTu Tampere FIN 1:49.11
83 352 Iita Helminen 2009 Uinti Tampere FIN 1:51.45
84 360 Elisa Leinonen 2010 Uinti Tampere FIN 1:53.02
85 83 Aida Niilekselä 2009 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:53.13
86 168 Helmi Nikula 2008 TaTu Tampere FIN 1:55.08
87 331 Lilia Listenmaa 2010 Uinti Tampere FIN 1:55.51
88 95 Anna Mäkelä 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:58.22
89 170 Minja Kautto 2010 TaTu Tampere FIN 1:58.44
90 86 Tinja Valkama 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:58.45
91 367 Heta Valli 2009 Uinti Tampere FIN 1:58.63
92 343 saaga hakala 2010 Uinti Tampere FIN 1:59.47
93 327 Edith Råtts 2009 Uinti Tampere FIN 2:00.15
94 347 Sanni Mäkelä 2010 Uinti Tampere FIN 2:01.76
95 164 Miisa Yltävä 2008 TaTu Tampere FIN 2:02.45
96 169 Emma Hamilton 2010 TaTu Tampere FIN 2:06.16
97 93 Aino Hietanen 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 2:48.26
98 79 Amelia Kontio 2009 Hämeenlinnan Uimaseura FIN
99 357 Maija Oikemus 2010 Uinti Tampere FIN
100 176 Margareth Toomet 2008 TaTu Tampere FIN
101 94 Seela Sora 2009 Hämeenlinnan Uimaseura FIN
102 397 Helmi Matilainen 2006 Valkeakosken Uimaseura FIN JÄL
29-10-2021 17.18.56 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Hämeenlinnan Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner