Ohjelma IKM finaalit 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
UiTa & TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
03 12 2021 - 05 12 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CR |
22.81 |
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1929 |
1 |
|
Matias Leiwo |
2006 |
TaTU |
25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
2 |
|
Kaapo Laaja |
2006 |
KeuTo |
25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1701 |
3 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
VUS-VSS |
25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
4 |
|
Aaron Pirinen |
2005 |
JUK |
25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1002 |
5 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
HU |
25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015 |
6 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
UKK |
25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1383 |
7 |
|
Santeri Holmberg |
2006 |
ÅSK |
25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, P13-16 50m VU |
Finaali 13-16 years |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2117 |
1 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
UiTa |
25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
886 |
2 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius |
24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
534 |
3 |
|
Nooa Matela |
2005 |
LrU |
24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1925 |
4 |
|
Sakari Korri |
2005 |
TaTU |
23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2080 |
5 |
|
Tuomas Lehtonen |
2005 |
UiTa |
24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1493 |
6 |
|
Riku Määttälä |
2005 |
KUS-GSS |
24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1474 |
7 |
|
Lauri Korpi |
2006 |
IK |
25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2327 |
8 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
OU |
25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-12-2021 15.06.20 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|