2023-01-29   20:52:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Regionsmesterskab Sjælland Nord

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Tilmeldings liste
Regionsmesterskab Sjælland Nord 2021
Placering: Blovstrød Svømmehal Arrangør Region Sjælland og Sigma Swim Allerød
Svømmeh 25m Stævne dato: 30. okt  2021 to 31. okt  2021
19 100m Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 15 Ida Marie Frederiksen 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:08.79
2 28 Marie Moesgaard 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:09.10
3 21 Anja Englert 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:09.82
4 9 Louise Olsen 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:11.03
5 118 Petrea Asferg Larsson 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:12.07
6 18 Karla Rekling 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:12.62
7 113 Laura Klug Christensen 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:12.71
8 13 Alberte Stub 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:13.34
9 24 Isabella Flach 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:13.39
10 138 Tess van der Laan 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:13.94
11 7 Silje Rasmussen 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:13.98
12 102 Amelia Eriksen 2008 Helsingør Svømmeklub DEN 1:14.10
13 20 Sofie Leidecker 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:15.04
14 40 Sophia Zøllner 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:15.53
15 29 Simone Stenberg 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:15.88
16 112 Katrine Schou Jagd 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:15.90
17 94 Asta Krumm Knuhtsen 2008 Helsingør Svømmeklub DEN 1:16.26
18 173 Ida Hinchely 2008 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:16.32
19 48 Wilma Berg 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:16.37
20 35 Caroline Toftelund Larsen 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:16.52
21 47 Wilma Adelhardt Madsen 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:16.57
22 25 Laura Bach Mindested 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:16.68
23 73 Eleonora Marsner 2009 Herlev Svømning DEN 1:16.74
24 183 Mia Halskov 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 1:16.92
25 36 Ida Mathiesen 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:17.25
26 146 Karoline Drescher 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:17.64
27 178 Emma Nørskov 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 1:17.97
28 42 Laura Emilie Hoegh 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:18.06
29 130 Laura Raahauge 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:18.14
30 96 Katrine Beenfeldt Weber 2008 Helsingør Svømmeklub DEN 1:18.66
31 149 Emilie Franck Fæste 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:19.19
32 31 Ellen Textor-Broch 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:19.23
33 110 Ella Boisen Tvermoes 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:19.30
34 22 Anne-Maj Framke 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:19.49
35 177 Anna Bjerre Pedersen 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 1:19.68
36 14 Anna Staal 2009 Sigma Swim Birkerød DEN 1:20.03
37 32 Amilia Peick-Kristensen 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:20.07
38 185 Pauline Munk-Hansen 2008 Søllerød Svømmeklub DEN 1:20.40
39 121 Victoria Brammer Kærgaard 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:20.65
40 54 Kamilla Figurski 2008 Hørsholm Svømmeforening DEN 1:20.98
41 1 Clara Scheibye 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:21.87
42 37 Ellen-Mai Teilmann 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:22.28
43 56 Victoria Pedersen 2008 Hørsholm Svømmeforening DEN 1:22.37
44 38 Emma Mollerup 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:22.67
45 39 Freya Ploug Mattson 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:22.77
46 151 Josefine Agnete Lenskjold 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:22.94
47 30 Sofie Weng Lind-Christensen 2009 Sigma Swim Allerød DEN 1:23.00
48 78 Nikoline Joy Gringer 2009 Herlev Svømning DEN 1:23.01
49 64 Sofie Pedersen 2009 Holbæk Svømme Klub DEN 1:23.03
50 34 Caroline Madsen 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:23.10
51 41 Johanna F. H. Nedergaard 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:23.39
52 171 Sarah Rindum 2009 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:23.54
53 59 Andrea Toubroe Jørgensen 2008 Holbæk Svømme Klub DEN 1:24.73
54 3 Caja Basler Abildgaard 2009 A6 JGI-Swim DEN 1:24.84
55 88 Fride Nielsen 2009 Helsingør Svømmeklub DEN 1:27.69
56 55 Ida Fiala Kohl 2008 Hørsholm Svømmeforening DEN 1:27.72
57 45 Sara Ljusheva 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:27.75
58 11 Signe Grynnerup 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:28.29
59 153 Emma Lind Riisgaard 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:28.58
60 144 Laura Kegel Sørensen 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:28.65
61 12 Dyveke Larsen 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:38.87
62 60 Caroline Munkholm 2009 Holbæk Svømme Klub DEN 1:39.03
28-10-2021 19:54.47 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Frederikssund Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner