2023-02-03   18:17:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Regionsmesterskab Sjælland Nord

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 30. oktober 2021

Document
Tilmeldings liste
Regionsmesterskab Sjælland Nord 2021
Placering: Blovstrød Svømmehal Arrangør Region Sjælland og Sigma Swim Allerød
Svømmeh 25m Stævne dato: 30. okt  2021 to 31. okt  2021
5 100m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 15 Ida Marie Frederiksen 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:07.54
2 28 Marie Moesgaard 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:08.78
3 21 Anja Englert 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:12.86
4 118 Petrea Asferg Larsson 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:13.03
5 178 Emma Nørskov 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 1:13.42
6 18 Karla Rekling 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:14.62
7 168 Julie Truelsen 2008 Frederikssund Svømmeklub DEN 1:14.71
8 48 Wilma Berg 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:15.08
9 138 Tess van der Laan 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:15.73
10 113 Laura Klug Christensen 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:15.78
11 8 Sofie Lykke 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:15.97
12 102 Amelia Eriksen 2008 Helsingør Svømmeklub DEN 1:16.39
13 24 Isabella Flach 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:16.42
14 110 Ella Boisen Tvermoes 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:17.38
15 13 Alberte Stub 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:17.45
16 29 Simone Stenberg 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:18.72
17 73 Eleonora Marsner 2009 Herlev Svømning DEN 1:18.83
18 7 Silje Rasmussen 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:20.08
19 36 Ida Mathiesen 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:20.18
20 174 Katrine Johanne Grovn 2008 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:20.54
21 112 Katrine Schou Jagd 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:21.16
22 42 Laura Emilie Hoegh 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:21.32
23 9 Louise Olsen 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:21.33
24 173 Ida Hinchely 2008 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:21.33
25 144 Laura Kegel Sørensen 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:22.33
26 1 Clara Scheibye 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:22.41
27 25 Laura Bach Mindested 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:22.79
28 78 Nikoline Joy Gringer 2009 Herlev Svømning DEN 1:23.00
29 183 Mia Halskov 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 1:23.04
30 152 Flora Rybak-Andersen 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:23.47
31 38 Emma Mollerup 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:23.59
32 20 Sofie Leidecker 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:23.64
33 47 Wilma Adelhardt Madsen 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:24.14
34 171 Sarah Rindum 2009 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:24.18
35 177 Anna Bjerre Pedersen 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 1:24.67
36 30 Sofie Weng Lind-Christensen 2009 Sigma Swim Allerød DEN 1:24.88
37 49 Xenia Fristrup 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:25.59
38 39 Freya Ploug Mattson 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:25.77
39 142 Liva Dorff 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:26.30
40 3 Caja Basler Abildgaard 2009 A6 JGI-Swim DEN 1:29.97
41 153 Emma Lind Riisgaard 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:29.99
42 14 Anna Staal 2009 Sigma Swim Birkerød DEN 1:31.17
43 111 Frida Rasmussen Høegh 2009 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:31.24
44 80 Ana Bogdanovic 2008 Herlev Svømning DEN 1:50.55
28-10-2021 19:54.43 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Frederikssund Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner