2024-07-15   07:52:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma 37. Spelin in Vesnin memorial 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1. Day Heats

Document
Entry List
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
Place: POB Kranj Organizer: PK Triglav
Pool: 25m Competition Date: Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021
9 100m Butterfly Men
Abs mošk 49.62 Peter Mankoč 1978  (SLO) Carigrad/Istanbul (TUR) 12/10/2009
Mladinci 53.74 Robert Lovšin 1999  (SLO) Banja Luka (BIH) 12/23/2017
Kadeti 55.99 Vid Lovšin 2003  (SLO) Ljubljana (SLO) 12/21/2019
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 202 Jernej Prebil 2002 Plavalni klub Olimpija SLO 57.54
2 164 Žan Špenko 1996 Plavalni klub Ilirija SLO 58.45
3 64 Jaka Čelik 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 58.48
4 116 Sven Štembal 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:00.03
5 201 Jakob Prebil 2005 Plavalni klub Olimpija SLO 1:00.28
6 96 Krištof Razpotnik Vrtačnik 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:00.51
7 124 Matej Rađenović 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:00.97
8 258 Borut Purgar 2004 Plavalni klub Koper SLO 1:01.35
9 30 Miha Rijavec 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:01.39
10 198 Vid Potočnik 2002 Plavalni klub Olimpija SLO 1:02.19
11 91 Matjaž Krek Bašelj 2003 Plavalni klub Radovljica SLO 1:03.49
12 104 Leonardo Korent 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:04.60
13 240 Žan Podržavnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:04.71
14 75 Tilen Štribl 2005 Plavalni klub Radovljica SLO 1:05.46
15 14 Lorenz Wotawa 2008 Schwimmverein Wörthersee AUT 1:06.47
16 125 Nal Ilar 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:06.82
17 120 Tomaž Šiško 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:07.15
18 32 Juš Posnjak 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:07.26
19 291 Nik Peterlin 2006 Plavalni klub Kamnik SLO 1:08.32
20 233 Luka Štrukelj 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:08.37
21 40 Bor Čarman Djuran 2005 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:09.27
22 100 Maks Kastigar 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:09.73
23 37 Matic Roter 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:10.94
24 102 Lun Ilar 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:12.19
25 226 Aljoša Vihernik 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:13.04
26 48 Matic Sečnik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:16.49
27 271 Rok Vejnovič 2008 Plavalni klub Kamnik SLO 1:16.62
28 337 Lev Vilfan Kožuh 2009 Športno društvo Riba SLO 1:17.65
29 168 Bor Mikuž 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:18.57
30 54 Arne Mazi Jamnik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:18.62
31 224 Arne Kovačič 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:20.10
32 133 Ismar Čatić 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 1:22.09
33 345 Jakob Kovačič Lovšin 2009 Športno društvo Riba SLO 1:22.84
34 216 Nejc Kapušin 2006 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:23.63
35 148 Ian Rodman Ponikvar 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:24.96
36 290 Mark Anej Lapuh 2007 Plavalni klub Kamnik SLO 1:26.99
37 325 Gaber Luka Grenc 2006 Športno društvo Riba SLO 1:27.21
38 370 Vid Batagelj 2007 Plavalni klub Ajdovščina SLO 1:45.00
39 328 Tim Škulj 2007 Športno društvo Riba SLO
40 85 Vid Šumi Branilovič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO
41 336 Žiga Poljšak 2010 Športno društvo Riba SLO
2021-11-18 18:53:10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner