Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 31, 2022 to Feb 4, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
4:01.79 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/24/2019 |
|
|
Mladinke |
4:02.11 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/25/2018 |
|
|
Kadetinje |
4:09.63 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Beograd (SRB) |
11/6/2009 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
302 |
|
Daša Tušek |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
56 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Špela Perše |
1996 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
274 |
|
Lena Bornšek |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
180 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
392 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
4:30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
119 |
|
Lana Avramovič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
292 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
339 |
|
Lena Novak |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
4:33.47 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
12 |
287 |
|
Zara Podržavnik |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
4:34.53 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
228 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
4:35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
11 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
51 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
43 |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
4:37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
74 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
338 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:38.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
154 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
159 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
266 |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
241 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
4:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
72 |
|
Ula Mele |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:45.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
431 |
|
Lara Mihevc |
2005 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
4:45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
455 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
4:48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
35 |
|
Neža Pogačar |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:48.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
251 |
|
Maja Špegelj |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
80 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
132 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:52.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
294 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:53.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
144 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
15 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:59.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
400 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
5:01.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
360 |
|
Eva Skledar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
5:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
481 |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
5:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
20 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
271 |
|
Nika Alagič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
270 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
480 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
5:11.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
215 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
5:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
84 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
362 |
|
Nastja Romih |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
5:20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
296 |
|
Eva Božič |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
49 |
|
Tara Radočaj |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:26.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
466 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
5:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
482 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
5:39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
12 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:47.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
87 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
333 |
|
Eli Filipčič |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-15 07:24:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|