2024-07-18   13:49:56
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Zimsko odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. dan predtekmovanja / Day 1 Heats

Document
Entry List
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: POB Kranj Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 25m Competition Date: Jan 31, 2022 to Feb 4, 2022
8 100m Breaststroke Men
Abs mošk 57.06 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Doha (QAT) 12/4/2014
Mladinci 1:00.03 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Helsinki (FIN) 12/7/2006
Kadeti 1:02.39 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Zagreb (CRO) 11/20/2004
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 305 Jaš Berložnik 2002 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:03.43
2 31 Miha Vintar 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:04.72
3 434 Erik Hrovat 2001 Športno društvo Delfin SLO 1:05.42
4 60 Luka Predalič 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:05.82
5 169 Nej Fajon 2002 Plavalni klub Olimpija SLO 1:05.94
6 28 Jaka Čelik 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:06.10
7 258 Gašper Pevec 2005 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:06.25
8 172 Lan Dovč 2003 Plavalni klub Olimpija SLO 1:06.25
9 405 Klemen Topolnik 2004 Plavalni klub Ribnica SLO 1:07.28
10 197 Žiga Šintler 2001 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 1:07.41
11 307 Luka Kelaidis 2003 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:07.47 L
12 101 Filip Abutović Plavalni klub Ljubljana 1:07.78
2005 SLO
13 57 Lenart Zaletel Plavalni klub Radovljica 1:08.40
2005 SLO
14 175 Matevž Štih Plavalni klub Olimpija 1:08.42
2005 SLO
15 195 Tilen Šintler Plavalni klub Rudar Trbovlje 1:08.48
1998 SLO
16 489 Jaka Ðorđevič Plavalni klub Torpedo Ljubljana 1:08.82
2006 SLO
17 414 Gaber Luka Grenc Športno društvo Riba 1:10.11
2006 SLO
18 184 Jakob Prebil Plavalni klub Olimpija 1:10.20
2005 SLO L
19 117 Odon Kerec Plavalni klub Ilirija 1:10.65
2006 SLO
20 7 Tilen Maček Plavalni klub Triglav Kranj 1:10.72
2007 SLO
21 139 Bor Mikuž Plavalni klub Olimpija 1:10.87
2006 SLO
22 303 Ožbej Knez Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
1:11.12
2004 SLO L
23 207 Timotej Štern 2003 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:11.14
24 155 Maj Pavešič 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:11.33
25 329 Val Benčič 2007 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 1:11.51
26 359 Val Goličnik 2006 Plavalni klub Velenje SLO 1:11.65
27 205 Jan Luka Majhenič 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:12.05
28 297 Kevin Verbole 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:12.36
29 313 Tomas Torkar Ražman 2004 Plavalni klub Koper SLO 1:12.38
30 433 Nikola Tin Kocič 2007 Športno društvo Delfin SLO 1:12.67
31 393 Mitja Turk 2006 Plavalni klub Ribnica SLO 1:13.11
32 167 Yisi Liu 2006 Plavalni klub Olimpija CHN 1:13.15
33 13 Matic Roter 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:13.60
34 62 Matic Babnik 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:13.92
35 221 Rok Klepec Vabič 2004 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:13.98
36 293 Bastian Marič 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:14.06
37 67 Uroš Bursač 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:15.21
38 44 Tilen Štribl 2005 Plavalni klub Radovljica SLO 1:15.54 L
39 369 Jan Mrkonjič 2005 Plavalni klub Velenje SLO 1:15.71
40 427 Gašper Poljšak 2006 Športno društvo Riba SLO 1:15.79
41 106 Jaka Varga 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:17.53
42 199 Nejc Muršec 2004 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:17.78
43 417 Gal Rogelj 2007 Športno društvo Riba SLO 1:18.09
44 239 Matija Osetič 2006 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:19.13 L
45 246 Anej Krušič 2006 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:20.97
46 147 Nikola Dakić 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:23.21 L
47 473 Michel Batagelj 2006 Plavalni klub Ajdovščina SLO 1:23.31 L
48 128 Urban Zimic 2007 Plavalni klub Ilirija SLO 1:24.21
49 121 Blaž Jančar 2007 Plavalni klub Ilirija SLO 1:27.08
50 243 Nejc Kapušin 2006 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:27.43
51 216 Alex Jaka Klampfer 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:29.57
52 19 Maks Fišer 2007 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:31.27
53 383 Dementii Savchik 2007 Društvo vodnih športov POSEJDON RUS 1:34.30
54 25 Bor Skok 2007 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:34.62
55 381 Maj Golec 2007 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 1:42.17
56 420 Enej Šerjak 2007 Športno društvo Riba SLO
57 210 Jure Završnik 2006 Plavalni klub Branik Maribor SLO
2021-12-15 07:24:21 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner